مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید موکت ظریف مصور شراره

یکی از معتبرترین و معروف ترین برندهایی که به تولید انواع موکت در مدل ها و طرح های بسیار متنوع فعالیت دارد، ظریف مصور می باشد. موکت های ظریف مصور متناسب با هر سلیقه ای بوده و دارای کیفیت های بسیار مرغوبی نیز می باشد. از جمله انواع این موکت ها می توان به موکت ظریف مصور طرح شراره اشاره کرد. این موکت دارای طرحی برجسته با نقش برگ های ریز و بسیار زیبا می باشد که می تواند در زیبا سازی فضای منزل نقش به سزایی داشته باشد و چشم هر بیننده ای را متوجه زیبایی منحصر به فرد خود نماید. موکت ظریف مصور شراره را می توان در مراکز خرید معتبر در این زمینه با قیمت های متفاوت خریداری نمود.

قیمت خرید موکت ظریف مصور شراره

دانستنی هایی درباره موکت ظریف مصور

دانستنی هایی درباره موکت ظریف مصورموکت ها از جمله لوازمی می باشند‌ که امروزه می توان در هر خانه ای آن را یافت. انتخاب موکت متناسب با دکوراسیون منزل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. امروزه تولید کنندگان متعددی به تولید و عرضه انواع موکت در طرح و مدل های گوناگون فعالیت دارند که یکی از برندهای قدیمی و شناخته شده در زمینه تولید موکت در انواع مختلف، ظریف مصور می باشد.

درباره موکت ظریف مصور، دانستنی های زیادی وجود دارد که به طور کلی در این رابطه می توان گفت موکت های ظریف مصور علاوه بر تنوعی بسیاری که در طرح و رنگ از آن برخوردار می باشند، با توجه به الیاف به کار رفته در آنها دارای دوام بالایی نیز می باشند. در واقع ظریف مصور یکی از بزرگترین برندهای تولید کننده موکت می باشد که در درجه اول به  کیفیت اهمیت بسیاری داده و بدین ترتیب توانسته بخش عمده ای از فروش را در بازارهای مختلف سراسر کشور به خود اختصاص دهد.

موکت های ظریف مصور به طور کلی از نظر بافت به دو نوع تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

  • موکت نمدی: این نوع موکت از الیاف فشرده به هم تشکیل می گردد. موکت نمدی با توجه به الیاف به کار رفته در آن  دارای دوام بالایی بوده و کیفیت خود را به هیچ وجه از دست نمی دهد.
  • موکت تافتینگ: در این موکت الیاف به هم تنیده شده و از ترکیب آنها، موکت پرز بلند تشکیل می گردد. پرزهای این موکت نیز دوام بالایی داشته و با گذر زمان کیفیت خود را از دست نمی دهد.

علل استفاده از موکت ظریف مصور شراره

علل استفاده از موکت ظریف مصور شرارهموکت های ظریف مصور که در مدل های بسیار متنوع و طرح های بسیار زیبایی تولید می شوند، توانسته اند در بازار جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهند. یکی از انواع این موکت ها که در طرح بسیار زیبا و دلنشین تولید و ارائه می گردد، موکت ظریف مصور طرح شراره می باشد که توانسته طرفداران بسیار را جذب خود نماید.

در واقع اگر بخواهیم به علل استفاده از موکت ظریف مصور اشاره مختصری داشته باشیم به شرح زیر می باشند:

  • موکت ظریف مصور شراره با طرح برجسته و زیبای خود به دکوراسیون منزل زیبایی خاصی را بخشیده و به بیننده حس دلنشینی را القا می کند.
  • این موکت با تنوع رنگی خود اعم از شکلاتی، گلبهی، کرم و … علاوه بر زیباسازی فضای منزل، شادی و نشاط را نیز به همراه می آورد.
  • موکت شراره تولید شده با نخ پروپلین می باشد که سبب ظرافت در جنس محصول و نیز کیفیت مرغوب آن می گردد.
  • این کالا همچنین از رنگ ثابتی برخوردار  بوده و قابل شستشو نیز می باشد.
  • این موکت در متراژهای مختلفی تولید می شود که می تواند از این طریق نیازهای مختلف را پوشش دهد.

با توجه به این عوامل می توان به علل استفاده از موکت ظریف مصور شراره به راحتی پی برد.

خرید موکت ظریف مصور شراره ارزان

خرید موکت ظریف مصور شراره ارزاندر رابطه با قیمت موکت ظریف مصور شراره نیز قیمت های متفاوتی با توجه به متراژ موکت، مدل آن و … وجود دارد. هم چنین نوسانات بازار نیز در این زمینه بی تاثیر نمی باشند. قیمت های روز موکت ظریف مصور در بازار تهیه و تنظیم می گردد.

در میان قیمت های متفاوت فروش موکت ظریف مصور شراره، برخی از مراکز با ایجاد شرایط ویژه فروش، با  قیمت ارزان و مناسب این موکت ها را عرضه و به فروش می رسانند تا از این طریق توانسته باشند در راستای کسب رضایت مشتریان و تامین نیاز آنها به بهترین شکل ممکن عمل نمایند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0