مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه درجه ۱ در ایران

چمن مصنوعی، کف پوشی تولید شده از الیاف مصنوعی پلی اتیلن و پلی پروپیلن است که به لحاظ رنگ و شباهت آن به چمن طبیعی، به این نام معروف شده است. سابقه تولید اولین چمن مصنوعی با اهداف ورزشی، به سال ۱۹۶۰ و ایالت فلوریدای آمریکا بر می گردد. اما امروزه چمن های مصنوعی علاوه بر زمین های ورزشی، در ساختمان ها و مراکز تفریحی و رفاهی مورد استفاده قرار می گیرند.  راحتی نصب، عدم نیاز به آبیاری و مراقبت حین و بعد از کاشت، ثبات رنگ و غیره از دلایل جایگزینی چمن مصنوعی با چمن طبیعی می باشد. چمن های مصنوعی در انواع و طرح های مختلفی تولید می شوند. چمن مصنوعی طرح فیروزه، طرحی پرفروش و پرکاربرد در کشور می باشد که در شرکت های مختلف فعال در سطح کشور، تولید و به بازار مصرف ارسال می شود. چمن مصنوعی طرح فیروزه در محیط های پر تردد ماندگاری بالایی داشته و می تواند تا چندین سال مورد استفاده قرار گیرد.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه درجه 1 در ایران

آشنایی با چمن مصنوعی طرح فیروزه

آشنایی با چمن مصنوعی طرح فیروزهدر کشور ما، الیاف مصرفی در تولید چمن مصنوعی مدل فیروزه، ساخت شرکت تیولون هلند و از جنس مونو فیلامنت می باشد. این الیاف در برابر اشعه ماورا بنفش، باران اسیدی و مواد قلیایی مقاوم هستند. چمن مصنوعی طرح فیروزه دارای کیفیت و تراکم بالایی بوده و ارتفاع الیاف به کار رفته در آن ۱۱ میلیمتر می باشد که نسبت به طرح یاس ۳ میلیمتر بیشتر است. این ویژگی باعث ایجاد خاصیت ضربه پذیری بیشتر، طول عمر بالاتر و نرمی مناسب چمن می شود. چمن مصنوعی طرح فیروزه از انواع چمن های تزیینی بوده و برای مصارف ورزشی مناسب نمی باشد، با این حال قابلیت کاربرد در اغلب مکان های مسکونی، تفریحی و رفاهی را دارد. آشنایی با طرح فیروزه و ویژگی های خاص آن، به جلب توجه مشتریان ختم شده است. چمن مصنوعی طرح فیروزه یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین انواع چمن مصنوعی می باشد که حتی تحریم ها و مشکلات تهیه الیاف و مواد اولیه، تولید و فروش آن را متوقف ننموده است.

ویژگی های اصلی چمن مصنوعی طرح فیروزه

ویژگی های اصلی چمن مصنوعی طرح فیروزهویژگی طرح فیروزه باعث تمایز این طرح نسبت به سایر طرح ها شده است. رنگ سبز خاص این طرح، باعث ایجاد  شادابی و طراوت در محیط هایی که نصب شده، می شود و برای بینندگان انرژی بخش می باشد. تراکم بالا و ارتفاع کم الیاف میزان آشغالگیری چمن مصنوعی طرح فیروزه را به حداقل می رساند و شست و شو و نظافت آن را تسهیل می کند همچنین شیارهای موجود در بین الیاف چمن مصنوعی طرح فیروزه، خروج آب حاصل از شست و شو را امکان پذیر می نماید. این مدل از چمن مصنوعی حتی با جارو برقی نیز قابل نظافت می باشد. از طرفی این طرح کیفیت مطلوب و قیمت ارزانی دارد و  انتخاب اول خریداران چمن مصنوعی به شمار می رود. با این حال، نصب چمن مصنوعی طرح فیروزه به دلیل ارتفاع کوتاه الیاف، نیاز به دقت و مهارت داشته و لازم است توسط افراد متخصص انجام شود.

صادرات انواع چمن مصنوعی طرح فیروزه به کشور های مختلف

صادرات انواع چمن مصنوعی طرح فیروزه به کشور های مختلفکشورهای تولید کننده چمن مصنوعی شامل هلند، آلمان، چین و ایران هستند. این کشورها در زمینه تولید انواع مختلف چمن مصنوعی، پیشرفت های چشمگیری داشته اند. کشور ایران نیز با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و به کارگیری کارشناسان مجرب و متخصص، توانسته چمن مصنوعی درجه یک تولید و به کشورهای همسایه صادر نماید. صادرات چمن مصنوعی به کشورهای دیگر همانند صادرات محصولات دیگر می تواند باعث ورود ارز و بهبود اقتصاد کشور شود. با وجود کشورهایی همچون هلند که به عنوان تولید کننده و صادر کننده اصلی الیاف مصرفی در تهیه چمن های مصنوعی محسوب می شوند، برای حفظ مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی، لازم است تا با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تکنولوژی های نوین، کیفیت و تنوع محصولات را ارتقا داد و همگام با نیاز بازار پیش رفت. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0