مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه با کیفیت عالی

چمن مصنوعی طرح فیروزه بهترین و مناسب ترین مدل از چمن مصنوعی است، که می توان از آن برای تزیین تراس، بالکن، رستوران ها، ویلاها، مهد کودک، تالار و غیره می توان استفاده کرد. این طرح از چمن مصنوعی دارای ویژگی ها و خصوصیاتی است، که آن را منحصر به فرد و خاص می کند. به همین دلیل استفاده از آن روز به روز در حال گسترش می باشد.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه با کیفیت عالی

ویژگی های منحصر به فرد چمن مصنوعی طرح فیروزه

ویژگی های منحصر به فرد چمن مصنوعی طرح فیروزهچمن مصنوعی ها به دلیل ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند، روز به روز با استقبال بیشتر مردم مواجه می شوند. تا جایی که امروزه آرام آرام این چمن ها دارند، جای چمن های طبیعی را می گیرند. بنابراین برای بسیاری از نکات ها که در گذشته نیاز به استفاده از چمن بود، امروزه از چمن مصنوعی استفاده می شود. چمن مصنوعی ها، دارای مدل ها و طرح های گوناگون می باشد، که در این میزان چمن مصنوعی طرح فیروزه به دلیل داشتن برخی ویژگی ها با محبوبیت بیشتر در جامعه روبرو است. ویژگی طرح فیروزه چمن مصنوعی بسیار زیاد است، که از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد:

  • زیبایی خاص آن: از جمله ویژگی طرح فیروزه چمن مصنوعی زیبایی بی نظیر و عالی آن است. طرح فیروزه ای آن بسیار زیبا و خوشایند است. از این رو، استفاده از آن برای تزیین محل های مختلف مناسب و مفید است. رنگ این چمن ها بسیار سبز و با نشاط است.
  • داشتن الیاف کوتاه: از دیگر ویژگی های که این طرح از چمن مصنوعی دارد، داشتن الیاف کوتاه آن است. الیاف کوتاه این چمن مصنوعی بر زیبایی آن می افزاید. الیاف این چمن مصنوعی 11 میلی متر است.
  • تراکم بالا: تراکم چمن مصنوعی های طرح فیروزه ای در مقایسه با طرح های دیگر چمن مصنوعی بسیار بالاست. تراکم زیاد نشان دهنده زیر بافت بودن آن و کیفیت بالای آن می باشد. تراکم بالای این طرح از چمن مصنوعی ها سبب می شود، که میزان اشغالگیری آن خیلی پایین باشد.
  • شستشو و نظافت راحت: از دیگر ویژگی هایی که این طرح از چمن مصنوعی دارد، قابلیت و امکان شستشوی راحت تر و آسان تر آن است.
  • قابلیت ضربه گیری بالا: برای مکان های ورزشی و یا خانه و غیره استفاده از این نوع چمن مصنوعی به دلیل قابلیت ضربه گیری بالا بسیار مناسب است.

استفاده از چمن مصنوعی طرح فیروزه در موارد مختلف

استفاده از چمن مصنوعی طرح فیروزه در موارد مختلفبا توجه به ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی که چمن مصنوعی دارد، می توان گفت که استفاده از آن امروزه بسیار گسترده است. استفاده چمن مصنوعی روز به روز در حال افزایش است و بسیاری از افراد برای مکان های مختلف به خرید و استفاده از آن می پردازند. از جمله استفاده هایی که از چمن مصنوعی طرح فیروزه می شود، می توان به این موارد اشاره کرد:

  • باشگاه های ورزشی: برای صاحبان باشگاه های ورزشی استفاده از این نوع چمن مصنوعی توصیه می شود. چرا که این طرح از چمن مصنوعی دارای قابلیت ضربه گیری بالایی است.کوتاه و متراکم بودن الیاف چمن مصنوعی سبب شده است، که برای انجام انواع فعالیت های ورزشی مناسب باشد.
  • دیزایین خانه: از دیگر استفاده هایی که از این نوع چمن می شود، دکوراسیون داخلی و دیزاین خانه است. داشتن رنگ سبز شاد و همچنین با انرژی بودن از جمله ویژگی این نوع از چمن مصنوعی است که می تواند برای دیزاین لوکس و عالی بسیار مناسب باشد.
  • استفاده به عنوان کفپوش: از چمن مصنوعی طرح فیروزه نه تنها می تواند برای باشگاه های ورزشی، تزیین منازل و رستوران ها استفاده کرد. بلکه به دلیل داشتن کیفیت بالا و دوام و ماندگاری زیاد می توان از آن به عنوان بهترین نوع کفپوش نیز استفاده نمود.

بازار فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه در ایران

بازار فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه در ایراناستفاده گسترده از چمن مصنوعی سبب افزایش فروش چمن مصنوعی در ایران شده است. امروزه بازار خرید و فروش آن در ایران بسیار پر رونق است و بسیاری از مردم برای استفاده های مختلف از آن خریداری می کنند. چرا که این چمن ها نه تنها زیبا هستند، بلکه از لحاظ اقتصادی نیز بسیار به صرفه می باشند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0