مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه با بهترین کیفیت

چمن مصنوعی طرح  فیروزه از معروف ترین و پر کاربردترین نوع محصولات چمن مصنوعی در ایران می‌باشد، که امروزه از آن به طور گسترده ای استفاده می کنند. طرح چمن مصنوعی امروزه به جای چمن طبیعی به کار برده می شود با توجه به رفت و آمدهای زیاد و اینکه چمن طبیعی در تمام طول سال کیفیت خود را نمی تواند نگه دارد و خیلی هم هزینه بر است و در حالی که برای اکثر جاهای فضای سبز نیاز است، مورد استفاده قرار گرفتن آن در کشور لازم و ضروری شده است. معرفی چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی روش خوبی است که باعث طول عمر نوع چمن شده است.

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه با بهترین کیفیت

معرفی چمن مصنوعی طرح فیروزه

معرفی چمن مصنوعی طرح فیروزه چمن مصنوعی طرح فیروزه ای  از الیاف تیولون هلند ساخته شده است که به کمک کیفیت بالای این الیاف و ساختار با تراکم بالایی که دارد حتی برای فضاهایی که تردد تقریبا در آن ها زیاد است هم قابل استفاده می‌باشد. چمن مصنوعی فیروزه ای دارای ارتفاع الیاف تقریبا یازده میلیون متر است. همین ارتفاع بلند چمن باعث ضربه پذیری بیشتر، طول عمر بالاتر و نرمی قابل قبول طرح فیروزه ای شده است تا طرح فیروزه ای تبدیل به پرفروش‌ترین محصول از مصنوعات چمنی بازار ایران برای مهد کودک و یا فضای حیاط و فضای رستوران‌ها و…شود. از ویژگی های مثبت طرح چمن مصنوعی فیروزه ای رنگ سبز شاد، خوش رنگ بودن و پر انرژی بودن آن است که وقتی در محیطی که در نظر گرفته شده اجرا می شود محیط دل باز و با طراوتی را ایجاد می‌کند.این نوع چمن مصنوعی زیاد به خود آشغال نمی گیرند و به راحتی قابل شستشو می باشد، قیمت تقریبا مناسبی هم دارد.  

ویژگی های مثبت و منفی چمن مصنوعی طرح فیروزه

ویژگی های مثبت و منفی چمن مصنوعی طرح فیروزه ویژگی چمن مصنوعی طرح فیروزه ای می تواند به شاداب و زیبا کردن محیط های مورد استفاده با به کار گیری این الیاف مصنوعی شود. از دیگر ویژگی های مثبت  این چمن مصنوعی می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد که به عنوان پر فروش ترین چمن مصنوعی در ایران شناخته شده است. از ویژگی های منفی  این چمن مصنوعی شاید فقط نصب سخت آن باشد چون هنگام نصب آن باید دقت خیلی بالایی به کار برده شود این دقت خیلی زیادی که باید داشته باشید به خاطر کوتاه بود الیاف مصنوعی در آن است. چمن مصنوعی در مناطقی به کار می رود که امکانات لازم برای رشد چمن طبیعی فراهم نیست،گزینه و طرح خوبی برای جایگزین چمن طبیعی می باشد. چمن های مصنوعی در دو رنگ بهاره که کاملا سبز است و پاییزه که بعضی از الیاف های مصنوعی آن زرد رنگ هستند وجود دارد. از دیگر ویژگی های مثبت چمن  طرح فیروزه جلوگیری از مصرف آب و مواد شیمیایی و کلا موادی که در چمن طبیعی استفاده می شود یعنی هزینه را به طور چشم گیری پایین می آورد و در همه فصل قابل استفاده است. 

خرید چمن مصنوعی طرح فیروزه با ضمانت کیفیت

خرید چمن مصنوعی طرح فیروزه با ضمانت کیفیت  خرید چمن مصنوعی طرح فیروزه ای با ضمانت کیفیت خوب در بیشتر  جاهای کشور خودمان ایران امکان پذیر است. خرید چمن مصنوعی مدل فیروزه با کیفیت خوب و متناسب با هر نوع عروسک استفاده ای که می خواهید از آن به کار ببرید در بیشتر شرکت های تولید این چمن های مصنوعی وجود دارد و شما به طور مستقیم و بدون واسطه گری افراد دیگری که باعث افزایش قیمت آن نشود می توانید از در شرکت تولیدی به اندازه مورد نیازتان یا به طور عمده خریداری کنید. نیاز به این نوع از چمن مصنوعی به خاطر زیبایی و قیمت مناسب و فروش زیاد آن هم برای اماکن خانگی مانند بالکن و حیاط منزل و محیط های ورزشی باعث به وجود آمدن نمایندگی های چمن مصنوعی در اکثر نقاط ایران شده است که چمن با کیفیت فیروزه ای را از آنجا می توان تهیه کرد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0