مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی ضد حریق به صورت عمده

امروزه نوعی از چمن مصنوعی وارد بازار شده است که با افزوده شدن ترکیبات شیمیایی و آلی به آن ها، در برابر گرما مقاوم شده اند. چمن مصنوعی ضد حریق در انواعی از مکان ها مانند مهدکودک ها، منازل، ورزشگاه ها و… استفاده می شود. این نوع چمن مصنوعی ضد حریق، اگرچه به چمن مصنوعی مقاوم در برابر آتش نامگذاری شده است، اما به طور کامل ضد حریق نمی باشد. اما به هرحال چمن های مصنوعی به علت زیبایی که به مکان ها می دهد و مزیت هایی که دارد، مورد توجه زیادی واقع شده.

فروش چمن مصنوعی ضد حریق به صورت عمده

مقاومت چمن مصنوعی در برابر آتش چقدر است

مقاومت چمن مصنوعی در برابر آتش چقدر است همان طور که گفته شد اگرچه نام این نوع چمن، ضد حریق است اما باید این را دانست که مقاومت چمن مصنوعی ضد حریق در برابر شعله مستقیم پایین است و اگر با ته سیگار روشن یا زغال تماس پیدا کند، احتمال سوختن دارد. اما این چمن ها در برابر حرارت بالا مانند تابش مستقیم آفتاب حتی در گرم ترین مناطق نیز، مقاوم هستند. تا زمانی که شعله آتش بصورت مستقیم یا مواد درحال سوختن روی چمن قرار نگیرد، اشتغال رغ نمی دهد. چمن مصنوعی ضد حریق به این معنا است که چمن برای مدت زمان طولانی آتش سوزی را ادامه نمی دهد و نه تنها زیاد شعله ور نمی شود بلکه بدلیل ساختاری که این نوع چمن دارد، در مدت زمان کوتاهی ذوب می شود. هنر است که در مراکز تفریحی و پارک ها که اصول ایمنی به خوبی رعایت نمی شود، از این نوع چمن استفاده کرد. تولیدکنندگانی وجود دارند که چمن مصنوعی ضد حریق را با کیفیت بالایی وارد بازار می کنند تا خریدار اطمینان خاطر کامل از نصب آن در هر مکانی داشته باشد. 

استاندارد لازم برای چمن مصنوعی ضد حریق

استاندارد لازم برای چمن مصنوعی ضد حریق چمن های مصنوعی ضد حریق با توجه به کاربردی که دارند، باید با استاندارد های معینی ساخته شوند تا نیاز مشتری را رفع کنند. برای مثال مقاومت بالایی که باید در برابر حرارت داشته باشند این شرط را ایجاب می کند تا در میزان مواد شیمیایی و آلی بکار رفته در آن ها دقت بسیار زیادی شود. چراکه عدم دقت یا کم دقتی در بکار گیری این مواد، خود به ایجاد حریق کمک می کنند. تولیدی هایی هستند که با رعایت اصول اولیه برای رعایت استاندارد چمن مصنوعی، رضایت بالایی را به همراه داشته اند. چمن مصنوعی ضد حریق، علاوه بر رعایت استانداردهایی برای ضد حریق بودن آن، باید اصول زیبایی، نرمی و مقاومت در برابر اتفاقات طبیعی که ممکن است در شکل ظاهری آن تاثیر بگذارد نیز رعایت شود.  

فروش چمن مصنوعی ضد حریق به قیمت عمده

فروش چمن مصنوعی ضد حریق به قیمت عمده در حال حاضر کارگاه ها و کارخانجات تولید کننده چمن مصنوعی ضد حریق، درحال عرضه این نوع محصول به بازار هستند.این کارخانه ها تولیدات خود را به مراکز پخش، عرضه می کنند، تا آن ها نیز، این نوع چمن را بصورت عمده وارد بازار کنند. علاوه بر مراکز پخش، فروشگاه هایی هستند که فروش چمن مصنوعی بصورت عمده و تکی را انجام می دهند. علاوه بر این ها، سایت ها و فروشگاه های آنلاین، انواعی از چمن مصنوعی از جمله چمن مصنوعی ضد حریق را بصورت عمده و تکی، به خریداران عرضه می کنند. خرید از این سایت ها و فروشگاه ها بسیار به صرفه تر است چرا که هم از لحاظ وقت صرفه جویی می شود و هم از لحاظ هزینه های حمل و نقل. به علاوه اکثرا این سایت ها چون مستقیما از کارخانه، محصولات خود را وارد بازار فروش می کنند، تخفیف قیمت قابل ملاحظه ای نیز نسبت به فروشگاه هایی که در شهرها اقدام به فروش کرده اند، دارند. به علاوه، از طریق ارتباط با متخصصینی که با این فروشگاه های آنلاین همکاری می کنند، می توانید با ویژگی ها و استاندارد های بکار رفته در محصول مورد نظر خود آگاهی کامل را بدست آورید و بهترین برند چمن مصنوعی ضد حریق را که برای نوع استفاده مورد نظر شما مناسب هست را به شما معرفی کند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0