مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت استثنایی

چمن به صورت کلی به دو نوع چمن طبیعی و چمن مصنوعی تقسیم می شود. چمن مصنوعی نوعی کف پوش که از استقامت و دوام بیشتر نسبت به چمن طبیعی برخوردار است.در زمین های غیر حاصلخیز که تخم چمن به هر دلیلی در آن نمی روید از چمن مصنوعی استفاده می شود. چمن مصنوعی بیشتر در استادیوم های ورزشی به کار می رود و این نوع چمن از پلیمرهایی مانند پلی اتیلن و پلی پروپیلن و یا ترکیبی از این دو تولید می شود.

چمن مصنوعی در زمینه های ورزشی و تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد؛ این چمن کاربردهای متفاوتی از قبیل پوشش حیاط مهد کودکها و زمین بازی بچه ها، در زمین های(فوتبال،تنیس، فوتسال و غیره) و در پارک های شهری و زمین های دومیدانی و چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به مزیتها و محاسن این نوع چمن بازار فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت استثنایی در حال رشد و تولید است.

 فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت استثنایی

مزیت استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال

مزیت استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال

مزیت های استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال بسیار زیاد است که می توان به موارد زیر اشاره کرد: کاهش و حذف بسیاری از هزینه های مربوط به چمن طبیعی همچون هزینه های کاشت و نگهداری و غیره، مهمترین مزیت چمن مصنوعی نسبت به طبیعی قابل استفاده بودن دایمی از آن است، در چمن مصنوعی سطح زمین صاف و یکنواخت می باشد که کنترل توپ را آسانتر می کند، چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل عوامل طبیعی و انسانی عمر طولانی تری دارد،استفاده از چمن مصنوعی باعث صرفه جویی آب و هزینه های جانبی دیگر می شود، مقاوم بودن چمن مصنوعی زمین فوتبال در برابر حریق، دارای قابلیت استفاده در همه ساعات بدون نیاز به استراحت زمین، جلو گیری از آسیب های ورزشی ناشی از ضربه و افتادن، پایداری در مقابل نور خورشید و عدم رنگ پریدگی چمن و علت اصلی خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال مقاومت بالای آن در برابر شرایط آب و هوای نامساعد جوی است.

چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت های مختلف

چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت های مختلف

امروزه چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت های مختلف در داخل و خاج از کشور تولید و عرضه می شود. در حال حاضر در زمینه تولید چمن های مصنوعی پیشرفت های قابل توجهی حاصل شده است، چمن های مصنوعی اولیه دارای خاب کوتاهی بودند و روی یک سطح محکم با تراکم بالایی تولید می شدند؛ اما امروزه چمن های مصنوعی دارای خاب های بلندی هستند و از مواد پرکننده ترکیبی که هرگز نمی خوابد استفاده می شود. انواع چمن مصنوعی فوتبال عبارتند از: چمن مصنوعی فوتبال فیبریلیت، چمن مصنوعی فوتبال مونوفیلامنت. عوامل موثر بر کیفیت چمن مصنوعی زمین فوتبال: *ارتفاع چمن که با توجه به کارایی و نیازمان می توانیم از چمن های در ارتفاع متفاوت استفاده کنیم، دانسته چمن که شامل بافت پر و تراکم چمن است ،*نوع نخ که مهمترین عامل در ماندگاری و آسیب پذیری چمن است و *دیتکس الیاف که نسبت جرم به طول چمن است.

تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران

تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران از سال 1397 دولت مانع از واردات 1400 قلم کالا به کشور شد که یکی از این کالاها چمن مصنوعی است که تولید کنندگان قدرتمندی همچون شرکت آسیا چمن،هانکو، شرکت دنیای بازی و شرکت ظریف مصور اصفهان مشغول به تولید و عرضه آن در داخل کشور هستند، در هنگام خرید چمن مصنوعی به کاربری آن باید توجه کرد. غالب شرکت های تولید چمن مصنوعی را با دو کاربری مجزا یعنی ورزشی و تزیینی عرضه می کنند. در یک کارخانه خط تولید چمن مصنوعی از بخش های چند گانه ای تشکیل شده است؛ مراحل ساخت یک چمن مصنوعی از سه مرحله گره زنی، زیر سازی و کنترل کیفی تشکیل می شود. تولیدکنندگان چمن مصنوعی ایران مطابق با استاندارد جهانی و دانش بروز ورزشی در حال تولید این محصول هستند و از بالاترین استانداردها بهره مند هستند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0