مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه چمن مصنوعی نمدی در مشهد

چمن مصنوعی بر اساس طرح، مدل، متریال بافت و غیره با همدیگر می توانند متفاوت باشند. چمن مصنوعی نمدی از جمله چمن هایی است، که به دلیل داشتن برخهی ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و عالی با استقبال بسیاری از افراد مواجه است و امروزه از آن به صورت گسترده استفاده می شود.

فروش ویژه چمن مصنوعی نمدی در مشهد

اهمیت استفاده از نمد در لایه زیری چمن مصنوعی

اهمیت استفاده از نمد در لایه زیری چمن مصنوعیامروزه برای تولید چمن مصنوعی از متریال های مختلف استفاده می شود. بر اساس این که پشتی چمن مصنوعی تولید شود و یا رویه و تیغه آن باشد، باید از متریال ها مختلف استفاده شود. امروزه علاوه بر این که برای تولید پشتی و تیغه چمن مصنوعی از مواد اولیه مختلف و در عین حال درجه یک استفاده می شود. افزون بر این از نمد نیز در تولید برخی از مدل های جمن مصنوعی استفاده می گردد. به چمن مصنوعی هایی که در تولیدشان از نمد استفاده می شود، چمن مصنوعی نمدی می گویند، که در دوره معاصر چمن مصنوعی نمدی مشهد یکی از بهترین و با کیفیت ترین آن ها است. از نمد در بخش پشتی چمن مصنوعی استفاده می گردد. یعنی نمد به عنوان لایه زیرین چمن مصنوعی استفاده می شود. علت و چرایی استفاده از نمد در لایه زیرین چمن مصنوعی به این دلیل است، که میان کف زمین یعنی بتن، آسفالت و غیره که چمن مصنوعی بر روی آن نصب می شود با چمن مصنوعی فاصله ایجاد گردد. بنابراین این لایه کارکرد محافظتی دارد. علاوه بر این، این لایه مانع از رشد ریشه ها و خارها در زیر سازی می گردد. بنابراین استفاده از لایه نمدی در تولید چمن مصنوعی می تواند برای حفظ و نگهداری آن مفید باشد و علاوه بر این عمر چمن مصنوعی را افزایش دهد. از این رو، اهمیت استفاده از نمد در لایه زیر چمن مصنوعی بسیار زیاد است، به ویژه برای مکان ها و محل های که پاخوری بیشتری دارند، از این چمن مصنوعی ها استفاده می شود.

مشخصات چمن مصنوعی نمدی

مشخصات چمن مصنوعی نمدیچمن مصنوعی نمد، مشخصات و ویژگی های بسیاری دارد. بسیاری از ویژگی ها و مشخصات این نوع از چمن مصنوعی مانند مشخصات و ویژگی های است، که همه چمن مصنوعی ها با کیفیت و مرغوب دارند. ولی با این حال، استفاده از نمد در لایه زیرین آن سبب شده است، که برخی از مشخصات این نوع از چمن مصنوعی در مقایسه با سایر چمن مصنوعی ها متفاوت و منحصر به فرد باشد. از جمله مشخصات چمن مصنوعی با لایه زیرین نمدی می تواند به این موارد اشاره کرد.

  • داشتن عمر بالا: با وجود این که چمن مصنوعی های با کیفیت به طور کلی عمر بالایی دارند، ولی با این حال، می توان برای افزایش عمر مفید این چمن ها، از چمن مصنوعی های نمدی استفاده کرد. چرا که این چمن ها دارای لایه ریزین نمدی می باشد، که بیشتر نقش محافظ میان این چمن ها با کف زمین را بر عهده دارد.
  • قابلیت بالا در خروج آب: چمن مصنوعی ها را می توان شستشو دارد. اما در بسیاری از این چمن مصنوعی ها، به دلیل تراکم بالایی که دارند، خروج آب به کندی انجام می شود. در حالی که در چمن مصنوعی نمدی به دلیل داشتن نمد در زیر، خروج آب از آن با سرعت بیشتری انجام می شود.
  • ماندگاری و دوام بیشتر: در برخی مواقع چمن مصنوعی ها به دلیل رطوبت زمین و یا ریشه گیاه ها و غیره عمر خود را از دست می دهند. در حالی که چمن مصنوعی های نمدی این امکان را ندارند و داوم و ماندگاری بالایی دارند.

قیمت انواع چمن مصنوعی نمدی با کیفیت های متفاوت

قیمت انواع چمن مصنوعی نمدی با کیفیت های متفاوتقیمت چمن مصنوعی بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می شود. از جمله این فاکتورها می توان به کیفیت، نوع متریال آن و نمدی بودن یا نبودن آن اشاره کرد. همه این فاکتورها در قیمت نهایی تاثیر می گذارند و بر این اساس امروزه قیمت انواع چمن مصنوعی نمدی با کیفیت های متفاوت در بازار بسیار متغیر است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0