مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه موکت ورساچه با قیمت مناسب

فروش موکت ورساچه به صورت عمده و جزیی انجام میگردد این نوع موکت یعنی موکت ورساچه که اسم دیگر آن فرش تشریفاتی است معمولا برای مکان هایی استفاده میشود که مجلل و تجملاتی هستند . و بیشتر بخاطر آن که بخواهند کلاس جلسه را بالا ببرند بیشتر از این نوع موکت استفاده میکنند. این نوع موکت دارای طرح ها و رنگهای متفاوت و متنوعی است و طرح های آن در حاشیه موکت میباشد . بیشتر این موکت در فضاهای باز و محل های پر رفت و امد پهن می کنند بنابراین مقاومت این موکت برای شستشو نیز از ویژگی های خوب ان نیز می باشد . 

فروش ویژه موکت ورساچه با قیمت مناسب

موکت ورساچه بیشتر برای چه مکان هایی کاربرد دارد

موکت ورساچه بیشتر برای چه مکان هایی کاربرد دارد همانطور که گفته شد کاربرد موکت ورساچه بیشتر برای مکانهایی است که تجملاتی هستند و بیشتر برای بالا بردن کلاس ان جلسه یا مجمع به کار می رود . و معمولا در مکانهایی مانند راهرو هتل ها و ورودی هتل ها و ورودی تالار ها و ورودی بانک ها و اتلیه عروس ها ورودی برخی از فروشگا های بزرگ و ورودی مجتمع های تجاری و اداری و غیره که اکثرا برای ورودی ها استفاده می گردد  که باعث بالا بردن هرچه بیشتر تجملات و مجلل کردن ان مکان کاربرد دارد . موکت ورساچه در رنگ های متنوعی ساخته میشود که البته محبوب ترین رنگ ان قرمز است که حجم بسیار زیادی از ان تولید می شود . معمولا در حاشیه این نوع موکت از چند طرح مختلف استفاده میشود اما شما میتواند با توجه به ان طرحی که در ذهن دارد مانند عکس هتلی و یا رستورانی که مد نظرتان است  و یا هر طرح دیگر که در ان کار میکنید را سفارش بدهید برایتان روی موکت به شکل تخصصی بافته می شود و  طلاکوبی می کنند . که البته در عرض های هشتاد و صد و صدو بیست و صد و پنجاه سانتی بافته میشود .با توجه به حجم فروش این نوع موکت نسبت به سایر موکت ها نمایانگر این است که اکثر مشتریان ترجیح شان خرید فرش های تشریفاتی می باشد . که دارای طرح ورساچه می باشد . این موکت با طرح های مختلف فرش ان نیز موجود میباشد که به ان فرش تشریفاتی و یا فرش قرمز می گویند . باعث هرچه زیبا تر جلوه دادن ان مکانی است که در ان استفاده می گردد که البته باید در این جا گفت که رنگ قرمز ان بسیار زیبا و منحصر به فرد است .

خرید موکت ورساچه ارزان قیمت

خرید موکت ورساچه ارزان قیمت خرید موکت ورساچه بصورت عمده و جزئی قابل انجام است و مشتریان هر کجا که باشند می توانند موکت خود را تحویل بگیرند . قیمت این نوع از موکت با استفاده از نوسانات و تغییر قیمت های بازار به سختی قابل گفتن می باشد . از مشخصات موکت ورساچه می توان به  طلاکوبی حاشیه موکت نام برد  که البته قیمت آن ارزان میباشد .این نوع طرح بر روی حاشیه موکت خاص تر و زیبا تر از سایرین می باشد و در عین حال دارای قیمتی ارزان نیز می باشد که دارای کیفیت فوق العاده بالایی نیز است که همین امر موجب جلب رضایت مشتریان و خریداران نیز گردیده است  و این خود باعث فروش هرچه بیشتر می گردد . البته این نوع از موکت به علت استفاده زیاد و فراوان در هتل ها به نام موکت هتلی یا فرش هتلی نیز معرفی می گردد . انواعی از این نوع موکت وجود دارد که میتواند تمامی طرح های ان سفارشی نیز باشد و بنا به خواسته مشتری تولید کننده ان را ببافد . شما میتوانید با سفارش انلاین این نوع از موکت یعنی همان موکت ورساچه ان را تهیه کنید که بسیار ارزان و با صرفه می باشد.که البته قیمت موکت ورساچه به ابعاد و نوع آن بستگی دارد . 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0