مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه موکت رز در اصفهان

از زمانی که کف خانه ها سیمانی بوده تا کنون که بسیاری از خانه ها از سرامیک استفاده می کنند همواره موکت مورد استفاده قرار می گیرد و نمی توان اهمیت آن را در دکوراسیون خانه نادیده گرفت.

استفاده موکت در خانه علاوه بر عایق بودن سرما می تواند به افزایش رنگ خانه و هماهنگی دکوراسیون خانه نیز کمک فراوانی نماید و خانه شما را به خانه ایی رویایی تبدیل کند.

انتخاب موکت مناسب می تواند به شما و مهمان هایتان احساس آرامش و صمیمیت دهد و همین موضوع باعث می شود که مهمان ها دوست داشته باشند بیشتر در خانه شما بمانند شاید تجربه داشته باشید که گاهی به بعضی از خانه ها که وارد می شوید دلتان بخواهد زودتر آن جا را ترک نمایید ولی دلیل آن را ندانید شما می توانید با انتخاب موکت مناسب برای خانه این دچار این مشکل نشوید.

موکت رز اصفهان با عرضه انواع موکت های باکیفیت و زیبا همواره مشتریانش را راضی نگه داشته و در حال تلاش برای خدمت رسانی هرچه بیشتر می باشد. 

فروش ویژه موکت رز در اصفهان

مشخصات فنی موکت رز اصفهان

مشخصات فنی موکت رز اصفهان در هنگام خرید موکت دقت به مشخصات فنی آن بسیار مهم است لازم به ذکر است که در گذشته موکت ها کیفیت اکنون را نداشتند و در موقع خرید گزینه زیادی پیش روی شما قرار نداشت اما خوشبختانه امروزه با افزایش تقاضا برای بالا بردن کیفیت و رقابتی شدن بازار فروش تولیدکنندگان سعی داشته اند که موکتی با کیفیت به مشتریان عرضه کنند.

موکت ها از الیاف طبیعی و یا مصنوعی ساخته شده اند و معمولا دارای لایه پرزدار در سطح بالای خود هستند که باعث نرم بودن موکت و حفاظت از سلامت پاها می شود. 

بنابراین باید در نظر داشته باشید که موکتی را که خریداری می کنید دارای چه خصوصیاتی است و از مهم ترین ویژگی هایی که یک موکت باید داشته باشد این است که بافت های به کار رفته در آن در اثر استفاده خراب نشود و به عبارتی موکت خشک و آزاردهنده نشود.

مراحل شست و شوی موکت رز اصفهان

مراحل شست و شوی موکت رز اصفهان اگر در اتاق کودک دل بندتان از موکت استفاده می کنید بیشتر با مشکل شست و شو مواجه خواهید شد و بیشتر مواقع راهی دیگر جز شستن موکت برایتان باقی نخواهد ماند.

در صورت نیاز به شست و شوی موکت شما می توانید از شامپو فرش استفاده کنید و لکه هارا از بین ببرید و حتی می توانید آن را به مراکز شست و شو تحویل دهید و یا همچنین اگر خودتان محلی برای شستن موکت دارید آن را بشویید اما باید توجه داشته باشید که اگر موکت جنس مناسبی نداشته باشد با اولین شست و شو بافت آن خراب و چروک خواهد شد.

از مشخصات موکت رز می توان به الیاف باکیفیت آن اشاره کرد و این ویژگی به شما کمک میکند که بدون نگرانی از خراب شدن و چروک شدن موکت آن را بشویید و بعد شستن رنگ و طرح موکت نیز دستخوش تغییر قرار نمی گیرد.

صادر کننده موکت رز اصفهان با کیفیت عالی

 صادر کننده موکت رز اصفهان با کیفیت عالی با پیشرفت های حمل و نقل تولیدکنندگان توانسته اند کالا های خود را به بیرون از مرز های کشور فرستاده و در بازار های جهانی وارد رقابت شوند و همین رقابت در بهبود کیفیت تولیدات آنها نقش بسزایی داشته است.

صادرات کالا ها از جمله صادرات موکت رز به سه روش آبی، زمینی و هوایی صورت میگیرد.

با پیشرفت های تکنولوژی صنعت حمل و نقل هوایی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است ولی جالب است بدانید با این وجود در عصر حاضر باز هم بیشتر صادرات با روش آبی صورت میگیرد.

موکت رز توانسته است با صادر شدن به کشور های دیگر  بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و مردم سایر کشور های دیگر هم از این موکت استفاده نمایند به همین دلیل صادر کننده موکت رز برای افزایش محبوبیت علاوه بر مشتریان داخل باید به نیاز ها و سلیقه های متفاوت مشتریان خارج از کشور هم توجه نماید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0