مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه موکت اداری خارجی در تهران

برای فروش موکت اداری خارجی می توان به نمایندگی آن در تهران مراجعه کرد. خرید از سایت های اینترنتی با خرید از نمایندگی هر دو یه قیمت می باشد و برای خریدار ارزان قیمت می باشد.

فروش ویژه موکت اداری خارجی در تهران

اهمیت استفاده از موکت در فضاهای اداری

اهمیت استفاده از موکت در فضاهای اداری موکت اداری در محیط اداری و ارتباط آن با فضا های اداری و تجاری و بخش هایی که نیاز به پوشش موکت دارند. در واقع بخش اعظمی از فضا های شهری ما را در بر می گیرند.اینگونه فضاها به دلیل اهمیت بالایشان بایستی از شرایط محیطی مطلوبی برخوردار باشند. افراد و فعالیت هایی که روزانه با چنین مکان هایی در تعامل هستند، منجر به ایجاد آلودگی صوتی  در حجم زیاد می شوند. استفاده از موکت اداری برای اینگونه فضاها یک موهبت محسوب می شود. چرا که استفاده از موکت اداری در محیط اداری جدای از زیبایی و دوام فوق العاده ای که دارد با آرامش بیشتر در فضا همراه است.و این آرامش در محیط کار به معنای بیشتر افراد حاضر در آن است.

با توجه به تراکم بافت شهری و حجم سر و صدای موجود در آن و البته محیط های مجاور هر فضای اداری، کاهش صدا و داشتن محیطی آرام از مهمترین مزایای موکت تایل در محیط اداری است. که با کمک موکت می توان از آن بهر مند شد. موکت های اداری کارایی فوقالعاده ای در محیط های آفیس دارند و امکان تغییرات بالقوه ای را در اختیار شما می گذارند.


موکت اداری خارجی در ابعاد مختلف

موکت اداری خارجی در ابعاد مختلف موکت اداری خارجی و طراحی در نحوه چیدمان موکت خارجی در محیط اداری به قدری گسترده است، که حتی متفاوت ترین سلیقه ها را نیز با خود ارتفاع با هم یکسان هستند. محیط های فوق العاده خلق کنید.و هر زما که فضایتان نیاز به تغییر داشت با تغییر چیدمان رنگ و بوی تازه ای به محیط تان ببخشید.

موکت های اداری خارجی در ابعاد و اشکال متنوعی عرضه می شوند اشکال مربعی 50*50 سانتی متر ، مستطیل های 91*45 یا اشکال چند ضلعی نمونه های مختلف ابعاد موکت اداری,خارجی هستند. این موکت ها متد های بسیار زیادی قابلیت چیده,شدن در کنار,یک دیگر را دارند.

مزیت استفاده از موکت اداری خارجی در فضاها به خصوص فضای آفیس هنگامی است که قسمت از فضا موکت شده در اثر ریختن مایعات رنگی، روغنی، چای و قهوه و… لک شود دیگر نیاز به تعویض تمام موکت نیست در این حالت با استفاده از لکه بر های مخصوص یا تنها با تعویض قطعه تایل لک شده فضا را به حالت ایده آل خود بر گردانید.

برای نصب موکت تایل شما ملزم به استفاده از چسب موکت نمی باشید . به این علت که فشار وارده به موکت به شکل عمودی بوده و دیگر نیاز به استفاده همه جانبه موکت نمی باشد. این شیوه نصب بسیار حائز اهمیت است. چرا که دیگر آسیبی متوجه کف فضای شما نخواهد شد.و در صورت نیاز به راحتی می توانید موکت ها را جا به جا یا حتی آنها را به فضای دیگر

 و در صورت نیاز به راحتی میتوانید موکت ها را جابجا یا حتی آنها را به فضای دیگری منتقل کنید.

پخش انواع موکت های اداری با کیفیت

پخش انواع موکت های اداری با کیفیت امروز با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات بیشتر خرید و فروش ها به صورت اینترنتی انجام می گیرد. امروزه پخش انواع موکت از طریق اینترنت انجام می گیرد. خرید اینترنتی از طریق فروشگاه های اینترنتی به دلیل مستقیم بودن خرید از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قسمت و با صرفه می باشد. خرید از طریق اینترنت مزایای بسیار برای خریدار دارد میتواند با کیفیت ترین محصول را با ارزان ترین قیمت خریداری کند. خرید اینترنتی برای خریدار بسیار سود آور می باشد. خرید اینترنتی مزایای بسیار از جمله جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از آلودگی هوا، متنوع بودن محصول در رنگ بندی های مختلف، ارسال رایگان به تمام نقاط ایران و… دارا می باشد

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0