مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه فرش ۱۰۰۰ شانه در سراسر کشور

فرش ۱۰۰۰ شانه ماشینی یکی از انواع فرش های ماشینی پر طرفدار و پرفروش می‌باشد که با ظرافت زیاد، ظاهری دستباف‌ گونه پیدا کرده است. فرش‌های ماشینی از نظر ویژگی بافت در تعداد شانه و ‌تراکم با هم فرق دارند، هرچه قدر این تعداد تراکم افزایش پیدا کند فرش بافتی منسجم تر ، فشرده تر و ظریف‌تر پیدا می‌کند. فرش های هزار شانه ریز بافت هستند و این باعث می شود که نقش فرش بیشتر شود.

فروش ویژه فرش ۱۰۰۰ شانه در سراسر کشور

ویژگی های مهم فرش ۱۰۰۰ شانه

ویژگی های مهم فرش ۱۰۰۰ شانه از ویژگی فرش ۱۰۰۰ شانه می توان گفت که فرش ۱۰۰۰ شانه در مقایسه با فرش هایی که تراکم شانه ها آن ها کمتر است، ضخامت کمتری دارد اما همچنان ظرافت آن به پای فرش‌های با تراکم شانه بیشتر از هزار شانه نمی‌رسد. همچنین این فرش از نظر قیمت در رنج متوسط به بالا قرار می‌گیرد. نوع بافت فرش های هزار شانه بافت ریز است و نقش متنوعی از هشت و یا ده رنگ دارند، تنوع رنگی در این تراکم فرش آن قدر زیاد است که برای هر دکوراسیون داخلی منزل می توان رنگ مناسبش را انتخاب کنید. قیمت این نوع با توجه به نوع نقشه و رنگ متفاوت است، فرش هزار شانه از نخ اکریلیک اصل بافته شده است. البته نوع تقلبی هم دارند که باید از جای مطمئن خرید کنید. این نوع از فرش دارای نقش های شلوغ و ریز می باشند که این خود به تنهایی موجب چند برابر شدن زیبایی در آن ها می شود.

درجه بندی کیفی انواع فرش

درجه بندی کیفی انواع فرش ایران تامین کننده فرش با انواع تراکم مختلف می باشد که هر کدام ویژگی‌های خود را دارند. هرچه قدر که تراکم شانه فرش بالاتر می رود کیفیت و زیبایی آن بیشتر می شود. مثلا فرش با تراکم هزار و دویست شانه از فرش هزار شانه کم ضخامت تر است ولی نقش آن ریزتر و شلوغ تر است که باعث زیبایی بیشتر می شود. هر چه قدر که تراکم شانه فرش بالاتر می‌رود تعداد و تنوع رنگی آن هم بیشتر می شود. و همچنین هرچه تراکم فرش بالاتر می رود ضخامت فرش کمتر می‌شود اما مقاومت آن در برابر خوردگی و فرسودگی بیشتر می شود. با بالا رفتن تراکم شانه فرش قیمت آن فرش هم افزایش می یابد. فرش های ماشینی که با شانه و تراکم بالا بافته می شوند ، به علت نقش و بافت ریز و ظرافتی که دارند باید با پیشرفته ترین دستگاه های بافت مخصوص فرش، بافته شوند. فرش های ماشینی در ایران دارای ابعاد و سایز های متنوعی هستند. اما به صورت کلی آن ها را در سایز و اندازه های استاندارد تعیین شده ای تولید می کنند،  که این اندازه های استاندارد عبارتند از شش متر ، نه متر و دوازده متری.

تامین کننده فرش ۱۰۰۰ شانه مورد نیاز بازار داخلی

تامین کننده فرش ۱۰۰۰ شانه مورد نیاز بازار داخلی  در بازار داخلی فرش، تامین کننده فرش هزار شانه نیاز بازار داخلی کشور توسط شهرهای بزرگ کاشان ، مشهد و اصفهان تولید و به بازار عرضه می‌شود. کارخانه تولید فرش ماشینی در کاشان بزرگترین تولید کننده انواع فرش با تراکم شانه متفاوت در خاورمیانه است که فرش را با کیفیت،ظرافت و نرمی قابل توجه تولید می‌کند و بدون واسطه گری و به طور مستقیم به هموطنان عزیز تحویل می دهد. فرش هزار شانه هم از انواع فرش هایی است که توسط این کارخانه معروف در کشورمان تولید و به بازار داخلی کشور عرضه می شود. نخی که این کارخانه برای تولید انواع تراکم شانه فرش استفاده می کند به صورت صد در صد اصل بوده است. تولید فرش در کارخانه نگین فرش مشهد هم از تولیدکنندگان معروف و با کیفیت در ایران است که روز به روز بر تنوع رنگ و بافت و کیفیت انواع فرش آن افزوده می شود و نیاز داخلی کشور را تامین می کند. شهر بزرگ اصفهان هم کارخانه های تولید فرش بزرگی دارد که آن ها هم در تولید انواع فرش از جمله فرش هزار شانه هم به نوبه خود سهیم است و نیاز داخلی کشور را بر طرف می‌کند.  

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0