مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه فرش شونهر ۷۰۰ شانه با کیفیت عالی

یکی از معتبرترین و مشهورترین برندهای فرش در بازار ایران برند فرش شونهر است.

امروزه تقاضا برای خرید این نوع از فرش ها در بازار بالا می باشد. بهترین راه برای خرید فرش شونهر ۷۰۰ شانه می توان به مرکز فروش فرش شونهر 700 شانه با کیفیت عالی مراجعه کرد.

در این مرکز می توانید انواع فرش های شونهر را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت خریداری کرد.  

فروش ویژه فرش شونهر ۷۰۰ شانه با کیفیت عالی

انواع محصولات فرش شونهر

انواع محصولات فرش شونهر فرش شونهر که نام کامل شرکت آن فرش ابریشم شمال است، تحت لیسانس کمپانی شونهر آلمان فعالیت می کند. این شرکت بر اساس نیازها و سلیقه های مشتریان دستگاه های تولید و بافت فرش های 700 شانه و 900 شانه را خریداری کرده و در حال حاضر  نیز در حال تکمیل کردن خط تولید خود می باشد.

امروزه شرکت فرش ابریشم شمال با استفاده از فناوری های مدرن و به روز دنیا به تولید انواع محصولات فرش شونهر در سطح کشور می پردازد. از جمله محصولات فرش شونهر می توان به این موارد اشاره کرد. 

  • فرش 1000 شانه: یکی از مهم ترین و بهترین محصولات شونهر است. این فرش با استفاده از نخ آکریلیک و با تراکم 300 بافته می شود. بافت این فرش به صورت دست بافت گونه است که در هشت رنگ متنوع تولید می شود.
  • فرش 700 شانه: از دیگر محصولات شونهر است. این فرش در تراکم 300 با نخ آکریلیک بافته می شود. بافت آن هم دست بافت گونه و در هشت رنگ مختلف است.
  • فرش 700 شانه: از دیگر فرش های 700 شانه شونهر، فرش 700 شانه با تراکم 2600 است که از نخ آکریلیک و به صورت دست بافت گونه و همچنین در هشت رنگ مختلف تولید می گردد.
  • فرش 700 شانه با تراکم 1500 نخ اکریلیک از دیگر تولیدات این کمپانی است که به صورت دست بافت گونه و در هشت رنگ مختلف تولید می شود.
  • در نهایت باید به فرش شنل این کمپانی اشاره کرد. این فرش هم با استفاده از بهترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا تولید و به بازار عرضه می گردد.

ابعاد مختلف فرش شونهر 700 شانه

ابعاد مختلف فرش شونهر 700 شانه همان طور که مشخص شد، فرش 700 شانه شونهر یکی از مهم ترین و اصلی ترین تولیدات این شرکت است که در تراکم های مختلف بافته می شود.

این فرش ها دارای تراکم 3000، 2600 و 1500 می باشند که هر کدام از لحاظ ابعاد و اندازه می توانند با همدیگر متفاوت باشند. ابعاد این فرش های به صورت شش متری، نه متری و دوازده متری تولید می شوند.

بنابراین می توان گفت که هر کدام از فرش های 700 شانه تولیدی شرکت ابریشم شمال دارای ابعاد مختلفی می باشند. بر این اساس باید گفت که ابعاد فرش شونهر عبارتند از ابعاد 2*3، و یا ابعاد 3 *3  و همچنین ابعاد 4* 3 تولید می باشند.

این ابعاد بر اساس محل و مکانی که خریدار می خواهد در آن فرش را استفاده کند، تعیین می شود و خریداری می گردد. تولید ابعاد مختلف فرش 700 شانه حق انتخاب زیادی را به مشتریان می دهد، تا بهترین و مناسب ترین نوع فرش را برای خود انتخاب و خریداری نمایند.

عرضه مستقیم فرش شونهر ۷۰۰ شانه با قیمت های باورنکردنی

عرضه مستقیم فرش شونهر ۷۰۰ شانه با قیمت های باورنکردنی برای خرید فرش فاکتورهای مختلفی می تواند تعیین کننده باشد. بسیاری از افراد در زمان خرید به فاکتور هایی مانند تعداد شانه های فرش، تراکم آن، مدل و طراحی آن و همچنین قیمت فرش دقت ویژه ای دارند.

قیمت فرش می تواند تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای متفاوتی تعیین شود. از جمله این فاکتورها برند فرش و کیفیت فرش است.

از این رو، امروزه در بازار برای این فرش ها قیمت تعیین شده و مشخصی وجود ندارد، بلکه قیمت ها نوسان دارند.

به همین دلیل در برخی مواقع خریدار دچار سردرگمی می شود، که چگونه بهترین فرش را انتخاب کند. برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین فرش می توان به مرکز عرضه فرش شونهر 700 شانه به صورت مستقیم مراجعه کرد.

در این مرکز قیمت فرش ها باورنکردنی است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0