مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت کبریتی صبا ارزان قیمت

موکت کبریتی صبا از مدل های پرطرفدار این تولیدات می باشد که همواره در نمونه های جدیدی، عرضه شده و به فروش می رسد. گفتنی است این مدل های ارزان قیمت توسط مغازه داران اصلی خریداری شده و در مجموعه هایی معتبر گردآوری می شوند.

به این صورت است که درخواست کنندگان می توانند اقدام به دریافت نمونه های دلخواه خود کنند.

فروش موکت کبریتی صبا ارزان قیمت

ویژگی های موکتی کبریتی صبا

ویژگی های موکتی کبریتی صبا این محصولات از مشخصه های منحصر به فردی برخوردار هستند که موجب شده، تفاوت های زیادی بین آن ها با دیگر نمونه ها شکل پذیرند. در زیر سعی کرد ایم تا برخی از ویژگی موکتی کبریتی را با توضیحاتی مختصر ارائه نماییم :

  1. اول این که نامی برای این اقلام تعبیه شده است که به همان طرح اصلی شان باز می گردد. اشکال این نمونه ها شبیه کبریت بوده و دارای خطوط باریکی می باشند. 
  2. از سویی سازندگان در نظر گرفته اند تا برای این اقلام استاندارد، رنگ آمیزی های متنوعی را لحاظ نمایند.
  3. از طرف دیگر اندازه های اصلی شان دارای گستردگی فراوانی ست. در واقع در این راستا سایز های متفاوتی برای این اقلام در نظر گرفته شده اند تا به نوعی، در هر مکانی و با هر اندازه ای بتوان از این موکت ها استفاده کرد.
  4. هم چنین باید اشاره کرد این اقلام را می توان به راحتی مورد شست و شو قرار داد و از این لحاظ، مشکلی برایش پیش نمی آید. در واقع چون کیفیت این انواع بسیار متناسب بوده به همین جهت در هنگام فرآیند پاک کردن شان با مواد شوینده، دگرگونی نامطلوبی در بافت شان به وجود نمی آید.
  5. یکی دیگر از خصوصیات مد نظر در این اقسام ضخامت اندک آن ها می باشد. این مدل ها چون از قطر ظریف تری نسبت به سایر نمونه ها برخوردارند به همین دلیل، بسیار مورد توجه مشتریان اصلی هستند.
  6. قابل ذکر است که حساسیتی در هنگام استفاده از این نمونه ها برای افراد شکل نمیگیرد. در واقع اجزای تشکیل دهنده آن ها از موادی ست که ضد آلرژی می باشند.
  7. هم چنین ماندگاری و دوام طولانی این انواع سبب شده تا در بازه زمانی زیادی بتوان، آنها را مورد استفاده قرار داد. گفته می شود کیفیتی که در این اقلام لحاظ شده است منجر به این امر شد تا، مدت ها بشود آن ها را مصرف کرد.

محل های مناسب برای استفاده از موکت کبریتی

محل های مناسب برای استفاده از موکت کبریتی این اقسام را می شود در هر محلی بسیار مورد استفاده قرار داد.

در واقع چون این نمونه ها دارای اندازه های مختلفی می باشند و نیز از طرح های بی شماری بهره مند هستند، از همان جهت در مکان هایی گوناگون قابلیت مصرف دارند.

به این صورت استفاده موکت کبریتی در بسیاری از خانه ها، مکان های اداری، هتل ها و غیره رواج یافته است. گفتنی ست در این زمینه اشخاص می توانند در فضای داخلی خانه مانند آشپزخانه، اتاق ها و نیز سالن پذیرایی از موارد متنوع این اجناس در مدت زمان طولانی استفاده به عمل آورند.

میزان صادرات سالانه موکت صبا

میزان صادرات سالانه موکت صبا موکت صبا عموما در حجم زیاد و نیز کیفیت هایی تضمین شده در کشور تولید و فراهم سازی می گردد. در این راستا تصمیم گرفته می شود بر طبق بالا بودن ظرفیت های تولیدی این محصولات، تعداد زیادی از آن ها به سایر نقاط دنیا ارسال شوند. 

در واقع مشتریان در کشور هایی مثل پاکستان، عراق، امارات متحده عربی، سوریه، لبنان و غیره همواره در صدد هستند تا این اجناس مصرفی را در اختیار گرفته و به استفاده متعدد برسانند.

هم چنین مصرف کنندگان این امکان را دارند برای کسب این اقلام ممتاز، هزینه های معین و متناسبی را نیز پرداخت نمایند.

این چنین است که روزانه بر میزان صادرات موکت صبا به سایر نقاط دنیا اضافه می شود. کشور ایران هم در این زمینه توانسته است امتیازات ویژه ای را، در حیطه بین المللی به خود اختصاص دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0