مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت چاپی تهران در بازار بین المللی

 ایران در زمینه تولید انواع موکت تخصص خوبی دارد به طوری به عنوان اولین کشورهای تولید موکت و فرش در جهان جایگاه ویژه‌ای به دست آورده هم این از زمان های گذشته تا به امروز زبانزد و معروف بوده و هست. موکت های ظریف‌ مصور جزء آن دسته از موکت هایی هستند که در بازار های فروش موکت توانسته طرفداران و مشتریان خاص خود را پیدا کند، موکت چاپی جزو این نوع از موکت های ظریف مصور است که با تنوع رنگی و طرح های متفاوت تولید می شود و طرفداران ویژه ای هم دارد.

فروش موکت چاپی تهران در بازار بین المللی

انواع طرح های چاپی برای موکت

انواع طرح های چاپی برای موکت طرح چاپی موکت طرح های متفاوتی هستند اعم از نوع طرح ریز و طرح های بزرگ و مختلف که رنگ آن ها به طور تقریبی نزدیک به رنگ زمینه موکت می باشد که به صورت چاپی بر روی موکت چاپ و حک می شود. این موکت ها دسته ای از موکت های ظریف مصور می باشند که با توجه به به طرح و تنوع رنگی خوبی که دارند در بین موکت های ظریف مصور توانسته اند طرفداران زیادی داشته باشند این موکت ها طرح‌ های زیادی دارند که معروف ترین آن ها که بیشتر از دیگر موکت ها تولید می‌شود و به بازار فروش موکت عرضه می‌شود عبارتند از: طرح پارکت، درسا، روبیک، ثمین، حصیری، شمیم، مروارید، ونوس، شمس، راش و…. این ها در طرح موکت های چاپی بیشتر تولید می شوند. در واقع موکت های چاپی دسته‌ای از موکت های نمدی محسوب می شود که به صورت به هم فشرده درست و تولید می شوند. انواع طرح های کودکانه بر روی موکت های چاپی به کار برده شده و تولید شده است که مناسب برای اتاق کودک هستند. یکی از طرح های چاپی شرکت های تولیدی موکت چاپی موکت ثمین است که در ابعاد و متراژ متفاوت تولید می شود. طرح ثمین از جمله موکت های طرح دار زیبا در بین طرح های چاپی می باشد که با توجه به زیبایی که این طرح در موکت ایجاد می کند مورد توجه قرار گرفته است.

تفاوت موکت های چاپی با سایر موکت ها

تفاوت موکت های چاپی با سایر موکت ها تفاوت موکت چاپی با سایر موکت ها در طرح هایی است که بر روی این موکت های چاپی انداخته می شود. مواد اولیه به کار رفته در این نوع از موکت هم مانند دیگر موکت های ظریف مصور نمدی است فقط این نقش و طرح که روی آن چاپ می شود تنوع و زیبایی بیشتری به این نوع از موکت های ظریف مصور داده است که باعث شده بازار فروش پر رونق تری را در بازیهایی موکت فروشی به خود اختصاص دهد و نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. از موکت های چاپی به خاطر اینکه طرح‌های زیبا و دلنشین دارند در اتاق اصلی منزل به جای فرش هم متناسب با دکوراسیون منزل استفاده می شود. 

فروش موکت های چاپی به صورت عمده

فروش موکت های چاپی به صورت عمده  فروش موکت چاپی به صورت عمده در پایین آوردن قیمت موکت تاثیر زیادی دارد. اگر این فروش عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه گری باشد یعنی واسطه گری افراد دیگر در این خرید و فروش نباشد و از در کارخانه باشد باعث می شود موکت را با قیمت مناسب و خیلی پایین تر نسبت به قیمت موکت در مرکز موکت فروشی های بازار که دست به دست شده و افزایش قیمت پیدا کرده اند، خریداری کنید. فروش این موکت های چاپی فقط به بازار داخلی محدود نمی شود این موکت ها در سطح بین‌المللی هم توانسته اند خود را به شکل خوبی نشان دهند. تولید انبوه این موکت های چاپی باعث صادر کردن آن ها به کشورهای مختلف شده است و باعث ایجاد شغل هم در زمینه تولید این موکت ها و هم در زمینه صادرات کردن آن برای جوانان امروزی شده است و در رونق اقتصادی ایران روز به روز رونق بیشتری به خود می گیرد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0