مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت مدل سنگی به صورت عمده

موکت و فرش از گذشته تاکنون نقش ویژه ای در فرهنگ ما ایرانیان داشته است. با توجه به مدل ها و طرح های مختلف و متنوعی که در بازار وجود دارد و با درنظر گرفتن سلیقه و معیارها، موکت و فرش مورد نظر را انتخاب می کنیم. لازم به ذکر است که تنها هماهنگی و هم خوانی با دکوراسیون و سایر وسایل موجود در منزل اهمیت ندارد، بلکه آنچه که مهم است کیفیت مطلوب موکت است، که باید به آن توجه ویژه داشت. فروش موکت مدل سنگی با جنس مرغوب، دارای دوام کافی و در طرح های مختلف با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

فروش موکت مدل سنگی به صورت عمده

موکت ها با ضخامت های مختلف

موکت ها با ضخامت های مختلفامروزه کفپوش ها و موکت های متنوع و مدرنی در بازار وجود دارد. با انتخاب موکت مناسب و در نظر داشتن فاکتورهای لازم، می توان به فضای خانه زیبایی و آرامش فراوانی بخشید.ضخامت موکت از عامل های مهم است که باید به آن توجه کرد. 

اگر مایل هستید که محیطی نرم و راحت در خانه داشته باشید و احساس مطلوبی داشته باشید، از موکت های با ضخامت بالا و پرزهای بلند استفاده کنید. ضخامت این نمونه از موکت آنقدر زیاد است که با فرش های ماشینی برابری می کند. از آنجا که موکت نقش عایق را در منزل دارد، در زمستان محیط خانه را گرم و در تابستان بسیار نرم و راحت است.

نوع دیگری از موکت ها است، که دارای ضخامت کم و زبر هستند. این موکت ارزان است و در هنگام خرید لازم نیست هزینه زیادی را پرداخت کنید. از آنجایی که این موکت ها زبرند بنابراین راحت و مطلوب به نظر نمی رسند و در هنگام استراحت احساس راحتی نمی کنید.

فاکتورها و پارامترهای مهمی وجود دارد، که در انتخاب موکت با ضخامت بالا و با کیفیت موثر است. ارتفاع پرز در موکت مهم است، زیرا نشان دهنده ضخامت موکت است. پرزها با اینکه ارتفاع دارند، اما باید جنس این الیاف و پرزها به گونه ای باشد که در اثر فشردگی، تغییر حالت ندهند و در برابر فشار اجسام سنگین، مثل کمد و مبلمان مقاوم باشند. عامل دیگری که اهمیت دارد، تعداد شانه است. هرچه تعداد شانه بیشتر باشد مقاومت و دوام آن بالاتر خواهد بود. بنابراین مدت زمان استفاده از موکت و طول عمر آن بیشتر و ماندگاری و پایداری نیز بالاتر است. 

جنس نخ به کار رفته در موکت های مدل سنگی

جنس نخ به کار رفته در موکت های مدل سنگیبه طور کلی الیافی که در تولید فرش و موکت به کار می رود، شامل الیاف مصنوعی و طبیعی است. آنچه که در مورد نخ موکت و انواع آن اهمیت دارد، کیفیت نخ به کار برده شده است، که درنهایت قیمت نهایی را مشخص می کند.

استفاده از الیاف پشم در بافت موکت، دوام و مقاومت زیادی به آن می بخشد. اما طرز حفظ و نگهداری این موکت ها مهم است و مراقبت های لازم را باید انجام داد. موکت ها تولید شده با نخ پشم جاذب رطوبت هستند و در هنگام سرو نوشیدنی بر روی آن حواسمان را باید جمع کنیم. موکت های پشمی بخاطر فرآیند تولیدی، قیمت های بسیار بالایی دارند. 

نوع دیگر از نخ هایی که در بافت مدل های مختلف موکت از جمله موکت های طرح سنگی به کار می رود، نخ پلی استر است. الیاف پلی استر دارای انعطاف بالایی هستند و باعث زیبایی محیط می شود. این نمونه نخ، دوام بالایی در برابر فشردگی ندارد و در برابر نور خورشید، دچار رنگ پریدگی می شود. 

گونه دیگر الیاف استفاده شده در موکت، نخ های اکرولیک هستند که شباهت زیادی به الیاف پشمی دارند. رنگ موکت های بافته شده با الیاف اکرولیک ،ماندگاری بالایی دارند و در هنگام شست و شو با شوینده ها، دچار تغییر رنگ نمی شوند. برای مکان های پر رفت و آمد وشلوغ توصیه نمی شود. 

فروشنده معتبر موکت مدل سنگی در تهران

فروشنده معتبر موکت مدل سنگی در تهرانامروزه مدل های متنوعی از موکت ها، از جمله طرح سنگی عرضه و به فروش می رسد. فروشنده های معتبر در تهران و دیگر شهرها سعی دارند بهترین محصولات را از نظر کیفیت عرضه کنند. عامل مهم دیگر قیمت مناسب است. افرادی که بحث هزینه برای آن ها مطرح است، سعی دارند بهترین موکت را از نظر کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0