مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت قرمز تشریفاتی صادراتی

یکی از پرطرفدار ترین موکت ها ، موکت قرمز تشریفاتی است که در مراسم های مختلف و در هتل ها به شکل گسترده استفاده می شود. این موکت ها دارای عرض کم تری می باشند و بیش تر به شکل پرز کوتاه تولید می شوند. مدل های متفاوتی از این محصول طراحی می شود که دارای حاشیه های متفاوتی می باشد که مرسوم ترین آن ها حاشیه های طلایی و نقره ای رنگ هستند. 

فروش موکت قرمز تشریفاتی صادراتی

دلیل استفاده از رنگ قرمز در موکت های تشریفاتی

دلیل استفاده از رنگ قرمز در موکت های تشریفاتی رنگ قرمز به عنوان یک رنگ اشرافی سالهای سال در مناطق مختلف دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و به همین علت است که این رنگ را برای مراسم ها و تشریفات در نظر گرفته اند تا شکوه و جلال قسمتی از ساختمان را افزایش دهند و توجه ها را به آن قسمت از فضا جلب کنند.
همچنین به عنوان یک راهنما برای افراد مشهور و یا سران کشور ها از این فرش استفاده می کنند تا آن ها مسیر عبور را کاملا مشاهده نمایند. 
با استفاده از این فرش ها خبرنگاران می دانند که تا چه حدی برای عکاسی و یا پرسش می توانند به افراد نزدیک شوند و شکل خاصی از نظم با استفاده از این موکت های فوق العاده خوش رنگ ایجاد می شود. 
مراسم های بسیار مهمی مانند جشنواره های فیلم، بخشی به نام عبور هنرمندان از فرش قرمز دارند که اکثر عکاسان می توانند از بازیگران مد نظر خود عکاسی کنند. 
هتل ها نیز از خریداران و مصرف کنندگان عمده این فرش ها می باشند که قسمت ورودی ساختمان هتل خود را با این محصول فوق العاده زیباتر می کنند. 
سالن های همایش بزرگ نیز مصرف کننده این شکل از موکت هستند و در مراسم های خاص از این محصول استفاده می کنند. 
رنگ قرمز در موکت تبدیل به یک استاندارد برای مراسم های رسمی و تشریفاتی شده و در تمام دنیا از آن به شکل های متفاوت و گسترده استفاده می شود. 

طرح های مختلف موکت های تشریفاتی

طرح های مختلف موکت های تشریفاتی موکت های تشریفاتی عمدتا دارای رنگ قرمز می باشند که شکل تیره تر این رنگ مانند قرمز آلبالویی نیز مرسوم می باشد. حاشیه ها به شکل های هندسی و خطوط ساده می باشد و بیش تر با رنگ های براق مانند طلایی و نقره ای بافته شده است. رنگ های قهوه ای تیره و یا زرد خردلی نیز برای این محصول استفاده می شوند، اما مرسوم ترین این رنگ ها قرمز می باشد. 

عرض این موکت ها از یک و نیم متر تا دو متر می باشد و قسمت زمینه آن ساده می باشد. این موکت ها پرز کوتاه می باشند تا خاک و لکه کمی به خود جذب نمایند.  توجه به عرض مورد نیاز هنگام خریداری بسیار اهمیت دارد و نیاز است تا پس از اندازه گیری عرض متناسب را سفارش دهید. 

طرح های موکت تشریفاتی تولید کنندگان مختلف را می توانید مشاهده نمایید و بر اساس سایر قسمت های دکوراسیون از این محصول تهیه نمایید. 

اهمیت خرید موکت و فرش تشریفات برای هتل ها

اهمیت خرید موکت و فرش تشریفات برای هتل ها مراسم های متفاوتی در هتل ها و سالن های همایش آن ها برگزار می شود که نیاز است تا برای قسمت ورودی مهمانان تدابیری اندیشه شود تا مسیر ورود به سالن کاملا مشخص باشد، همچنین برای ایجاد شکل رسمی تری در ساختمان اصلی می توان از موکت قرمز تشریفاتی استفاده کرد.
بسیاری از هتل ها در قسمت ورودی شان به شکل دائم از موکت های قرمز تشریفاتی استفاده می کنند که می تواند در نگاه اول بسیار نظر مسافرین را جلب نماید. 
خرید موکت تشریفات توسط مسئولین خرید، انجام می شود  و با مشورت با طراحان داخلی این خرید صورت می گیرد تا نتیجه نهایی کاملا پیش بینی شده و کاملا مناسب باشد.
شما می توانید خرید موکت تشریفاتی خود را در انواع طرح ها و با بالاترین میزان کیفیت از همین سایت به صورت عمده و جزیی انجام دهید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0