مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت ظریف مصور ساده به بازار جهانی

موکت ظریف مصور در طی سال ها تولید انواع موکت، همواره سعی کرده است که بهترین محصولات را مطابق با تکنولوژی روز در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با تولید موکت در 60 طرح متفاوت، دست مشتریان خود را برای بهترین انتخاب باز کرده است.

موکت ظریف مصور ساده از جمله طرح های کلاسیک و پرفروش است که از سالیان دراز تا کنون محبوبت خود را حفظ کرده است. عرضه طرح ساده موکت ظریف مصور علاوه بر بازار داخلی، در بازارهای جهانی نیز بسیار پرطرفدار است.

 فروش موکت ظریف مصور ساده به بازار جهانی

انواع مختلف موکت های ظریف مصور

انواع مختلف موکت های ظریف مصورموکت ظریف مصور تنوع بسیار بالایی دارد و در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید و عرضه می شود. به صورت کلی انواع موکت ظریف مصور در دو دسته نمدی و تافتینگ تولید می شود.

موکت هایی که از نوع نمدی هستند، دارای بافتی متراکم و فشرده و جنسی تقریبا سفت و خشک دارند که باعث مقاومت و دوام بالای آنها می شود. طول الیاف و پرزهای آن کوتاه است. تعداد طرح های موکت های نمدی بسیار زیاد است چون اولین گروه از موکت های تولید شده توسط این شرکت به شمار می آیند.

موکت های تافتینگ مدل های جدید شرکت ظریف مصور به حساب می آیند. تراکم بافت این موکت ها کم تر است و نرمی و لطافت بالایی دارند. حتی در بعضی از مکان ها به جای فرش ماشینی نیز می توان استفاده کرد.

طرح موکت اتاق بچه گانه از جمله مدل هایی است که نوع بافت آن تافتینگ است. به دلیل نرمی و لطافتی که این نوع از بافت دارد، و در اتاق کودک نرمی موکت از اهمیت بالایی برخوردار است، بافت تافتینگ بسیار پرکاربرد است.

انواع الیاف مورد استفاده در تولید موکت

انواع الیاف مورد استفاده در تولید موکتدر تولید موکت علاوه بر نوع بافت و نحوه تولید آن، نوع الیافی است که در تهیه آن استفاده شده است. به صورت کلی در تهیه الیاف از دو نوع الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی استفاده می شود.

از جمله الیاف طبیعی می توان به پشم، کتان و پنبه اشاره کرد و الیاف مصنوعی عبارتند از نایلون، اکرلیک، پلی پروپیلن، پلی استر و تریکستا.

در گذشته استفاده از الیاف طبیعی مانند پشم در تهیه موکت بسیار پرکاربرد بود ولی به دلیل قیمت بالای آن امروزه کمتر موکتی با الیاف صد در صد از پشم تهیه می شود و معمولا موکتها پشمی، ترکیبی از الیاف طبیعی مانند پشم با سایر الیاف مصنوعی هستند. 

الیاف تولید موکت امروزه بیشتر از نوع مصنوعی است. به عنوان مثال الیاف اکرلیک یک نوع الیاف مصنوعی است که بسیار نرم و سبک است و حس الیاف طبیعی پشم را القا می کند و از نظر ظاهری هم به پشم شبیه است. در برابر ساییدگی، رطوبت بسیار مقاوم و عملکرد خوبی دارد.

موکت هایی که از الیاف طبیعی و یا مصنوعی تولید شوند، هرکدام طرفداران خاص خود را دارند ولی تنوعی که در الیاف مصنوعی وجود دارد بسیار بالاست و همین باعث شده که بیشتر موکت های تولید شده از الیاف مصنوعی باشند. 

اهمیت صادرات موکت ظریف مصور به کشور های خارجی

اهمیت صادرات موکت ظریف مصور به کشور های خارجیموکت ظریف مصور نزدیک به سه دهه است که در زمینه تولید انواع موکت در داخل کشور فعالیت می کند و در طی این سالها با بکاربردن روش های روز دنیا، جدیدترین مدل ها را در بازار عرضه کرده است که همیشه مشتریان زیادی نیز داشته است.

موکت ظریف مصور علاوه بر بازار داخلی، در بسیاری از کشورهای خارجی از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس عرضه می شود. اهمیت صادرات موکت علاوه بر عرضه و شناخت این محصول در بازارهای خارجی، باعث ارز آوری بالایی برای کشور می شود.

موکت ظریف مصور دارای کیفیت بسیار بالایی است و در طی سال های طولانی که در زمینه تولید موکت فعالیت داشته است، در تولید محصولات خود تمام استانداردهای جهانی را پیاده کرده و همیشه بهترین محصولات با جدیدترین طرح ها را در بازار عرضه کرده است و این سطح از تولید باعث می شود که در بازارهای جهانی نیز بتواند به راحتی محصول خود را با خواسته های مشتریان خارجی مطابقت دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0