مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت ظریف مصور رها به طور مستقیم

این روز های کفپوش های متنوعی در بازار وجود دارد اما هنوز هم برخی از مردم از موکت برای کف اتاق های خود استفاده می کنند. استفاده از موکت ظریف مصور رها یکی از بهترین انتخابات برای اتاق ها مخصوصا اتاق کودکانی که تازه راه افتاده اند هست و باعث می شود دلبندتان بیشتر در امنیت باشد.

فروش موکت ظریف مصور رها به طور مستقیم

مشخصات اساسی موکت ظریف مصور طرح رها

مشخصات اساسی موکت ظریف مصور طرح رهاانواع موکت

  1. موکت های پرز بلند: این موکت برای مناطق سردسیر بسیار  مناسب است. ضخامت بعضی از این موکت همانند فرش های ماشینی زیاد است. اگر می خواهید در فصل زمستان اتاقی گرم و کف خانه ی نرم و راحتی داشته باشید این موکت ها بهترین گزینه است اما اگر کودک خیلی کوچک دارید بهتر است از این نوع موکت استفاده کنید زیرا ممکن است در بین پرز های آن گرد و خاک یا خورد ریز های خوراکی برود باید زود به زود روی موکت را تمیز کنید تا برای کودک شما مشکل ساز نباشد.
  2. موکت های کبریتی: قدیمی ترین نوع موکت که مهم ترین ویژگی آن ارزان قیمت بودنش است این موکت ضخامت کمی دارد و کمی هم زبر است اگر نمی خواهید برای پوشاندن کف خانه خیلی هزینه کنید این نوع موکت را انتخاب کنید و اگر تردد در فضای راهروها و ورودی ها زیاد است این موکت برای شما بهترین نوع موکت است.
  3. موکت های چمن مصنوعی:ظاهر این نوع موکت شبیه چمن است و به رنگ سبز چمنی است.که برای کف سالن های ورزشی،بالکن یا تراس های سقف دار استفاده می شود همچنین می توانید این نوع موکت را برای اتاق پسربچه ی دلبندتان که به فوتبال علاقه دارد انتخاب کنید و محیط شادی را برایش به ارمغان بیاورید.
  4. موکت های طرح دار :اگر اتاق کوچکی دارید از موکت‌های ساده و یکرنگ استفاده کنید این موضوع کمک می‌کند تا فضای اتاق شما بزرگتر به نظر بیاید اما اگر اتاق بزرگی دارید می توانید با موکت های طرح دار که طرح های متنوعی از آنها در بازار موجود است انتخاب کنید.

در بالا انواع موکت های موجود در بازار را برایتان گفتیم فراموش نکنید که پشت موکت را چک کنید اگر موکت با گره های نزدیک هم بود و فشردگی بافت بیشتر بود آن موکت دوام بیشتری دارد که از مشخصات موکت ظریف مصور رها می توان به این نکته اشاره کرد.

موکت های ظریف مصور در ابعاد مختلف

موکت های ظریف مصور در ابعاد مختلفاز موکت هایی که در اداره ها،هتل ها،مناطق مسکونی و… استفاده می کنند معایب و مزایایی دارد.مثلا برخی از آن ها برای مکان های کم تردد است و برخی دیگر در مکان های پر تردد بسیار مقاوم هستند.بعضی از آنها راحت تمیز می شوند و برخی دیگر به سختی تمیز و شستشو می شوند حتی برخی از آنها قابلیت این را دارند که کثیفی را جذب نکنند و انعطاف پذیری بالایی دارند اما برخی دیگر نه. این ها ویژگی هایی است که باید در هنگام خرید موکت حتما به آن ها توجه نمایید.

سوالی که اکثر خریداران دارند این است که ابعاد موکت چقدر است؟

قدم اول باید نوع موکت را از نظر شکل مشخص کنیم .موکت ها از نظر ابعاد و اندازه به دو صورت هستند:

  1. موکت های رولی :در کارخانه ها با عرض ثابت تولید می شود و به صورت رول های موکت در طول های متغیر موجود است. عرض استاندارد موکت رول در ایران به صورت معمول ۳ متر است البته بعضی از کارخانه های تولیدی موکت را در عرصه‌های دیگر تولید می‌کنند.اما موکت هایی که توسط کارخانه ظریف مصور تولید می شوند در عرصه‌های 2 متر 3 متر و 4 متر تولید می‌شود بعضی از کارخانه های موکت در دنیا موکت‌هایی با عرض ۵ متر یا حتی ۶ متر تولید می‌کند.
  2. موکت های تایل: موکت های تایل که نام دیگر آن موکت های مدولار است نوعی از موکت در ابعاد کوچک است که به صورت قطعات جدا از هم ساخته می شود. ابعاد استاندارد موکت تایل به   صورت مربع در اندازه‌های ۴۰ * ۴۰ سانتی متر، ۵۰ * ۵۰ سانتیمتر، ۶۰* ۶۰ سانتیمتر، ۹۶ * ۹۶ سانتیمتر است موکت های تایل می توانند به صورت اشکالی غیر از مربع هم تولید ‌شوند که ابعاد و اندازه های متغیری دارند و با توجه به سفارشی که داده شده ساخته می شوند.

صادرات انواع موکت ظریف مصور به عراق

صادرات انواع موکت ظریف مصور به عراقموکت ظریف مصور رها آمادگی صادرات انواع موکت را به کشور های حاشیه خلیج فارس، عراق، آذربایجان، افغانستان و ما باقی کشورها را دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0