مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت ظریف مصور دولایه با بهترین کیفیت

موکت ظریف مصور دولایه با بهترین کیفیت در کلیه نمایندگی های آن موجود بوده و در دسترس همه متقاضیان می باشد.

ضمنا می توان به صورت آنلاین نیز موکت خود را از کلیه این شعبات سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

موکت‌ ظریف مصور از تمامی موکت های موجود در بازار، نسبت به  طرح ها و رنگ های بهتری موجود بوده و از کیفیت بیشتری نیز برخوردار است.

در شرکت ظریف مصور موکت ها در چند نوع تولید می شوند؛ که یکی از برترین برندهای آنها موکت ظریف مصور دو لایه و موکت پرز بلند را می توان نام برد. که در ادامه در رابطه با آنها برای شما توضیحات گسترده‌تری را خواهیم داد.

فروش موکت ظریف مصور دولایه با بهترین کیفیت

موکت دولایه نمدی چیست؟

موکت دولایه نمدی چیست؟ موکت دو لایه نمدی چیست؟ در توضیح این سوال می توان گفت؛موکت دولایه نمدی یا موکت بافته نشده که در این حالت موکت مذکور توسط روش و تکنیک خاصی با دستگاه های پیشرفته تهیه شده و به روشی به نام روش سوزن زنی تهیه می شود.

در این روش الیافت خرد شده توسط سوزن به یکدیگر چسبانده می شوند و سوزن های باقیمانده به یکدیگر متصل شده و موکت را را به وجود می آورند و ساختار نهایی موکت شکل می گیرد در این حالت الیافت فشرده شده به صورت نمد شکل گرفته و یک موکت خام را درست می‌کند و در پایان سوزن های این دستگاه طرح های متفاوتی را بر روی این موکت خام طراحی نموده و شما موکت هایی متفاوت و بسیار خاص را مشاهده می کنید.

در این نمونه از موکت طراحی شده باید گفت این محصول از کیفیت بسیار بالا و مقاومت خوبی برخوردار است و در مقابل اجسام تیز، نیز مقاومت قابل توجهی را دارد.

موکت ظریف مصور دو لایه در بازارهای داخلی به  علت کیفیت خوب و طرح های بسیار زیبایی که دارد برای خود جایگاه ویژه‌ای را ایجاد کرده و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.

چرا باید موکت دولایه را جایگزین موکت های معمولی کرد

چرا باید موکت دولایه را جایگزین موکت های معمولی کرد چرا باید موکت دو لایه را جایگزین موکت های معمولی کرد؟

زیرا به این دلیل که دولایه از ضخامت بیشتری برخوردار بوده و معمولاً در اتاق کودکان از این موکت ها  بیشتر استفاده می شود.

در صورتی که فرزند شما زمین بخورد، این موکت به دلیل ضخامت و بلند بودن پرزهای آن از آسیب دیدگی فرزند شما جلوگیری نموده و ضمن طرح های زیبایی که دارد مناسب برای اتاق کودکان و نوجوانان نیز می باشد.

که با توجه به این مزیت ها می‌توان گفت موکت دولایه جایگزین موکت معمولی در منزل ها  شده است. البته جالب است بدانید که شرکت ظریف مصور موکت ای جدید را طراحی نموده که قابلیت جایگزین شدن برای کف پوش های تمامی اداره جات و مکان های تجاری را دارد.

باید گفت این موکت ها با طرح های جالبی که دارد می‌تواند جایگزین تمامی موکت های معمولی قدیمی شده و موکت های گذشته را از چرخه استفاده کاملاً حذف کند.

عرضه انواع موکت ظریف مصور دولایه به صورت عمده

 عرضه انواع موکت ظریف مصور دولایه به صورت عمده عرضه انواع موکت ظریف مصور دو لایه به صورت عمده از تمامی نمایندگی های مجاز در حال فروش می باشد و شما همراهان عزیز نیز می توانید به صورت آنلاین در سایت های مشخص شده توسط این شرکت ثبت نام نموده و موکت خود را با هر طرح و رنگی که می پسندید سفارش دهید.

عرضه موکت ظریف مصور علاوه بر فروش بالا در بازارهای داخلی، پای خود را فراتر گذاشته و در عرصه بین‌المللی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد و تمامی موکت های خود را در طرح ها و رنگ های متفاوت در سطح بین المللی به نمایش گذاشته و به فروش می‌رساند. ضمناً باید توجه داشت جهت خرید موکت می توانید پشت موکت را مشاهده نموده و کلیه اطلاعات نسبت به آن از نظر کیفیت مواد و انواع گره آن را بررسی و بعد اقدام به خرید نمایید. نکته قابل توجه اینجاست، که هر چقدر میزان گره ها بیشتر و تراکم آن فشرده تر باشد می‌توان گفت؛ موکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

در پایان این مطلب را نیز مدنظر قرار دهید که برای شستن موکت حتماً به توضیحات داده شده در پشت موکت توجه نمائید تا موکت جمع یا چروک نشود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0