مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت ظریف مصور بنفش با کیفیت

موکت ظریف مصور بنفش محصولی آمیخته با ذوق و سلیقه شما است. فروش موکت ظریف مصور بنفش با کیفیت بالا در طرح ها و نقش های زیبا را از میان کالاهای مرغوب جهانی این برند خریداری کنید.

 فروش موکت ظریف مصور بنفش با کیفیت

روش های رنگرزی انواع موکت ها

 روش های رنگرزی انواع موکت ها در رنگرزی اولین عاملی که در ماندگاری و کیفیت موثر است. جنس و نوع الیاف بکار رفته می باشد. هرچقدر الیاف مرغوب و با کیفیت باشند رنگ را بهتر به خود جذب می کنند و برای مدت زمان طولانی تری آن را حفظ می کنند. به طور کلی روش رنگرزی موکت به دو صورت عمده انجام می شوند.

روش اول: رنگرزی پیش از بافت است. در رنگرزی پیش از بافت الیاف خام به روش های مختلف رنگرزی می شوند و پس از رنگ شدن برای طراحی و بافت آماده می شوند.

انواع روش های پیش از بافت شامل:

Solution Dyeing: رنگ دانه ها با پلیمر مذاب مخلوط شده و سپس الیاف تولید می شوند. این روش معمولا با کیفیت تر و ماندگار تر است زیرا رنگ به عمق الیاف نفوذ کرده و رنگی یک دست و ماندگاری را تولید می کنند.

Stock Dyeing: الیاف و نخ تولید شده را به صورت حمام رنگ رنگرزی می کنند.

 Skein Dyeing: در این روش کلاف های الیاف و نخ را به روش سنتی و با دیگ رنگ رنگرزی می کنند.

Space Dyeing: رنگ رزی موضعی است و الیاف به صورت مولتی پلی که حداقل از سه رنگ استفاده می شود؛ رنگرزی و آماده بافت می شوند.

روش دوم: رنگرزی بعد از بافت است که ابتدا موکتها توسط الیاف خام در طرح های مختلف بافته می شوند. سپس برای رنگرزی به دو روش آماده می شوند.

Piece Dyeing: رنگ کردن توپ کلی موکت است که سرعت بالایی دارد اما کنترل خاصی بر شدت و کیفیت رنگ وجود ندارد.

Printing Dyeing: رنگ کردن به روش پرینت که الیاف موکت بافته شده دقیق طبق نقش و طرح از پیش تعیین شده رنگ می خورند.

انواع رنگ های موکت ظریف مصور

انواع رنگ های موکت ظریف مصورهمانطور که میدانید موکت های ظریف مصور از برترین تولید کنندگان موکت در دنیا هستند. کیفیت عالی، تنوع بالای طرح و رنگ، لطافت و دوام بالا، راز محبوبیت این محصول می باشد. حتما در اکثر فروشگاه های سطح شهر خود انواع مختلفی از موکت های ظریف مصور را دیده اید. مطمئنا اولین چیزی که شما را مجذوب خود کرده تنوع در رنگ بندی و طرح این موکتها است. تنوع رنگ به شما قدرت انتخاب برای هر سبک و سلیقه ای را می دهد.

رنگ موکت ظریف مصور در کنار کیفیت عالی و ماندگاری بالا با طیف گسترده خود برای هر دکوراسیون و سلیقه ای رنگ های خاصی را ارائه می دهد. گروه تولیدی این محصول توانسته اند با به کارگیری بهترین و جدیدترین متودهای روز طرح و رنگی را نقش بزنند که با شستشو، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، پا خوردگی های مداوم و.. همچنان زیبایی و کیفیت خود را حفظ کنند. جالب است بدانید که مشاورین و سایت های فروش و پشتیبانی موکت های ظریف مصور در کنار خدمات خود به مشتریان در انتخاب طرح و رنگ متناسب با دکوراسیون منزل کمک می کند.

ارائه دهنده موکت ظریف مصور بنفش با کیفیت

ارائه دهنده موکت ظریف مصور بنفش با کیفیت به طور طبیعی زمانی که جزع بهترینها می شوید توقعات از شما به مراتب بالاتر‌ میروند. متخصصان تولید کننده موکت های ظریف مصور نیز روز به روز خود را با خواسته های مشتریان هماهنگ کرده اند. زمانی که بحث از ارائه موکت ظریف مصور است دیگر نگران هیچ چیز نباشید. کادر مجرب این هنر بزرگ از لحظه انتخاب تا لحظه لبخند رضایت، مشتریان خود را همراهی می کنند. هر رنگی، در هر طرحی، برای هر مکانی.. کافی است با دیدن کاتالوگ موکت ظریف مصور هر جایی که می خواهید را به بهترین‌ شکل ممکن طراحی کنید. خدمات خرید موکت های ظریف مصور با خرید مستقیم و یا اینترنتی به شما ارائه می شوند. می توانید به راحتی و تنها از طریق اینترنت از سایت های رسمی و معتبر ظریف مصور خرید های خود را انجام داده و کالای مدنظرتان را با بهترین‌ بسته بندی و کیفیت درب منزل تحویل بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه مستقیم به شرکت البته با هماهنگی قبلی، از طریق ارتباط با سایت های فروش، تلگرام و یا واتساپ با مسئولین مربوطه ارتباط برقرار‌ کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0