مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت طرح پارکت به صورت عمده

چمن مصنوعی کرمان از انواع موکت با کارکرد فضای خارجی می باشد. با توجه به هزینه هایی که کفپوش های خارجی سنگ در فضای بیرون ساختمان مخصوصا در زیباسازی باغ و ویلا چمن مصنوعی می تواند گزینه مناسبی برای پوشش دهی بخش های مختلف باشد. همچنین ممکن است گاهی امکان استفاده از سنگ در برخی فضاهای بیرونی به دلیل کجی و ساختار وجود ندارد، در این شرایط هم گزینه مناسبی خواهد بود. محصولات چمن مصنوعی کرمان کیفیت لازم و دوام کافی برای بکارگیری در این فضا را دارند.

فروش موکت طرح پارکت به صورت عمده

مقایسه پارکت و موکت برای کفپوش منزل

مقایسه پارکت و موکت برای کفپوش منزل

تنوع لوازم در دکوراسیون خانگی باعث شده است با کالاهای مختلفی در این زمینه مواجه باشیم. این امر تنوع محصول در مقابل تنوع نیاز مشتری ایجاد می کند. گاهی افراد تمایل دارند کف منزل پارکت یا موکت استفاده کنند استفاده از هر کدام فواید و ضررهایی خواهد داشت. از محاسن بکارگیری موکت می توان به مواردی همچون؛ زمانی که از موکت با طرح های مختلف استفاده می شود سبک خاصی را ایجاد می کند.همچنین در فضاهایی که کمی مشکل نقشه و کچی دارند موکت نصب راحت تری خواهد داشت چون به اشکال مختلف در می آید.

همچنین راه رفتن طولانی مدت بر روی سرامیک و پارکت آزاردهنده است و ایجاد خستگی می کند. سطح سخت باعث ایجاد نیروی مضاعف بر بدن و احساس درد و ناراحتی می کند. در صورتی که استفاده از موکت به دلیل پرز و انعطاف خستگی آنچنانی در راه رفتن ایجاد نمی کند.برخلاف کف پوش های پارکت و سرامیک موکت می تواند با خاصیت عایقی که دارد محیط منزل را نیز گرمتر نماید و این اتفاق باعث می شود هزینه انرژی در منزل کاهش یابد و سیستم های خاص گرمایشی لازم نباشد.

زمانی که از کف پوش های سرامیکی استفاده می شود در صورت لغزنده شدن ممکن است به افراد مخصوصا کودکان و سالمندان آسیب جدی برساند.لذا موکت نسبت به کف پوش پارکت امنیت بیشتری دارد. لذا با توجه مقایسه پارکت و موکت در موارد کاربردی موکت جایگاه بهتری دارد.

موکت های طرح پارکت جایگزین به صرفه برای پارکت

موکت های طرح پارکت جایگزین به صرفه برای پارکت

از پرطرفدارترین کفپوش های مسکونی موکت می باشد این محصول با توجه به نیاز و کارکرد طرح های متنوعی دارد و به صورت انبوه تولید می شود.معمولا جایگزین مناسبی برای فرش هستند و بیشتر در اتاق خواب استفاده می شوند.اما با توجه به شستشوی مشکل معمولا در آشپزخانه استفاده نمی شوند. بطور کلی استفاده از آن ها هزینه کمی در بر دارد .

 از نظر اقتصادی مناسب است. در مقایسه با کف پوش های متداول کف پوش های پارکت بسیار شیک و پر هزینه هستند.کاربرد پارکت ها محدودیت ندارد و در تمام قسمت ها می توان از آنها استفاده نمود.بهر حال اگر به دنبال شیک و مقرون به صرفه بودن باشیم موکت طرح پارکت همان فضا را ایجاد می کنند و در عین حال هزینه کمتری دارند.

فروش انواع موکت های طرح پارکت در بازار های بین المللی

فروش انواع موکت های طرح پارکت در بازار های بین المللی

فروش انواع موکت به ویژه موکت های طرح پارکت چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی مشتری خود را دارد. برای فروش در بازارهای بین المللی تولیدکنندگان باید به چندین نکته توجه کنند؛ اینکه سلیقه و نیاز مشتری بازار هدف چیست/ و به چه منظوری از موکت استفاده می کند. قیمت مناسب با توجه به قیمت رقبا برای بدست آوردن سهم بازار مناسب.

همچنین برای صادرات باید استانداردهای لازم را در زمینه تولید بدست آورد به عنوان مثال کیفیت پرزهای موکت و عایق صدا بودن بسیار مهم است. گاهی عدم توجه به همین نکات ریز هزینه گزافی ایجاد خواهد کرد. همچنین خدمات پس از فروش نیز باید در فضای بین المللی به شکل مناسب تعریف شود تا مشتری به خرید اعتماد نماید.

حال باید در زمینه بسته بندی و حمل و نقل هم طوری برنامه ریزی شود که قیمت تمام شده حاشیه سود مناسبی داشته باشد. و مشتری از بین برندهای مختلف خرید مناسب را داشته باشد.تنوع در طرح و رنگ نیز می تواند قدرت انتخاب مشتری را افزایش دهد.

کشورهای همسایه مانند عراق،ترکیه،آذربایجان و کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند قطر،عمان،کویت می توانند مشتری بالقوه مناسبی برای کالای تولیدکننده داخلی باشند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0