مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت سنگی با کیفیت فوق العاده

موکت سنگی یکی از زیبا ترین و مناسب ترین موکت هایی است که می تواند به ساختمان چشم انداز زیبایی بدهد. شما می توانید این موکت زیبا را برای  منزلتان استفاده کنید. این موکت طرح سنگی  یکی از موکت های خیلی بادوام و محکم با ضخامت بسیار بالا با بهترین جنس و قیمت بسیار مناسب در بازار عرضه می شود.

این موکت را می توان در اتاق کودک، حال و‌.‌.. نصب و استفاده کرد. فروش این موکت ها بسیار عالی و سود زیادی دارد زیرا امروزه افراد زیادی از این موکت ها استفاده می کنند. این موکت ها تنوع بسیاری دارند در شکل و رنگ و اندازه که با توجه به سلیقه مشتری خریداری می شود.

فروش موکت سنگی با کیفیت فوق العاده

انواع موکت سنگی با جنس های مختلف

انواع موکت سنگی با جنس های مختلف امروزه موکت ها و فرش ها در فرهنگ و تاریخ ما ایرانی ها نقش بسیار زیادی دارد از همین رو جنس موکت های که خریداری می کنیم باید بسیار مناسب و با دوام باشد.

انتخاب محصولی که بتواند به تمام نیاز های ما جواب بدهد از مهم ترین انتخاب ها می باشد. بسیاری از مشتریان شاید به طرح و جنس موکت سنگی دقت بدهند ولی مهم ترین آن جنس آن است که بادوام باشد و به مدت طولانی بتوان از آن استفاده کرد. این کالا به گونه ای است که ما همه روزه آن را زیر پاهایمان احساس می کنیم پس باید جنس آن به گونه ای باشد که به پاهای انسان آسیبی نرساند. یک موکت مناسب با جنس عالی محصولی است که علاوه بر کاربرد به عنوان فرش، عایق دما، صدا و جذب غبارهای‌ موجود در فضا مناسب باشد. موکت ها در انواع مختلفی تولید شده و جنس های متفاوتی نیز دارند.رنگ های تیره این موکت ها بسیار زیبا و چشمگیر است و یکی از مهم ترین ویژگی های موکت های تیره قابل استفاده بودن آن ها در سبک ها و چیدمان های مختلف می باشد. این موکت ها طرح بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل می دهند.

استفاده کنندگان می توانند کیفیت مناسب را در کنار قیمت مناسب تجربه کنند.

روش های پیاده سازی طرح بر روی موکت

روش های پیاده سازی طرح بر روی موکت امروزه روش های بسیار زیادی برای پیاده سازی طرح بر روی موکت ها اجرا می شود. برای اینکه بتوان مشتری جذب کرد باید طرح های بسیار زیادی به موکت ها داد تا چشم بیننده را به خود جذب کند. طرح موکت تاثیر زیادی بر فروش آن دارد. موکت ها در انواع گوناگون از نظر بافت و پرز می باشند که با توجه به نوع مصرف در فضاها عرضه می شوند. بعضی از این‌ موکت ها توسط دستگاه ماشینی تولید می شوند و مقاومت زیادی دارد موکت یک نوع کف پوش می باشد که زیبایی و طرح آن بسیار مهم است پس تولید کننده موکت در تلاش است که بهترین محصول را در طرح ها زیبا و رنگ های مختلف که زیبایی خاصی به منزل و دکوراسیون می دهد را تولید و به مشتریان و استفاده کنندگان ارائه دهد.

عوامل موثر بر قیمت انواع موکت

عوامل موثر بر قیمت انواع موکت با توجه به این که همه روزه  کار خانه های زیادی مشغول به تولید این موکت ها هستند پس قیمت آن ها نیز در هر کارخانه متفاوت می‌باشد. قیمت انواع موکت با توجه به جنس و اینکه آیا ویژگی هایی که یک موکت باید داشته باشد را دارد یا خیر بسیار مهم است. موکت ها در انواع قیمت تولید شده و به بازار عرضه می گردد و مشتری با سلیقه خود و میزان موجودی خود خریداری کرده و استفاده می کند. این موکت ها طرح بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل می دهند. استفاده کنندگان می توانند کیفیت مناسب را در کنار قیمت مناسب تجربه کنند. برای اطلاع یافتن از قیمت این موکت می توان از سایت های که مخصوص این محصول می باشند پرس و جو کرده و با قیمت مناسب و کیفیت مناسب که رضایت مشتری را در بر دارد خریداری کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0