مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت تایل ظریف مصور به صورت عمده

موکت تایل یکی از انواع جدید موکت می باشد که به شکل و اندازه های متفاوت تولید می شود. این نوع موکت دارای طرح و رنگ های متنوع است که با ترکیب آن ها، حالت ها و مدل های زیبایی به وجود آورد. در مکان های اداری که رفت و آمد زیاد است و هتل ها و سالن های عمومی از این موکت استفاده می شود. اگر بر اثر رفت و آمد زیاد نیاز جابه جایی یا تعویض موکت باشد، لازم نیست کل موکت تعویض گردد. بنابراین بسیار مقرون به صرفه است و صرفه اقتصادی بالایی دارد. فروش موکت تایل ظریف مصور با توجه به کیفیت آن و سایز های گوناگون، جایگاه ویژه ای در بازار داخلی به خود اختصاص داده است. 

فروش موکت تایل ظریف مصور به صورت عمده

تفاوت موکت تایل با موکت رول

تفاوت موکت تایل با موکت رول موکت تایل، شباهت زیادی به موکت های  رول دارد. اما در عین حال دارای تفاوت هایی هم می باشد. با توجه به تنوع طرح های زیاد، این موکت دارای کاربرد وسیعی در طراحی دکوراسیون داخلی است و برای کسانی که بحث هزینه برای آن ها مطرح است و نمی خواهند متحمل خرج زیادی شوند، نسبت به موکت های دیگر بسیار مقرون به صرفه است. 

موکت تایل جدیدترین نسل از انواع موکت ها می باشد، که به موکت مربعی یا مدولار نیز معروف است. به طور کل، این موکت تکه تکه بوده و با توجه به طرح اصلی به هم چسبیده و نصب می شوند. با توجه به جنس موکت و الیاف استفاده شده در آن مناسب مکان هایی است، که رفت و آمد به طور مکرر در آن ها انجام می گیرد. 

تفاوت عمده موکت های تایل با موکت های رولی در شبکه ای بودن آن ها است. بر اثر کنار هم قرار گرفتن تایل ها در رنگ و طرح های مختلف، موجب پدید آمدن طراحی زیبا و چشم نواز شده است. به گونه ای که موکت های تایل با استقبال قابل توجهی مواجه شده است. البته ناگفته نماند نمونه های چینی هم در بازار موجود است، ولی در کل جنس های ایرانی هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. 

نکاتی درباره نگهداری از موکت های تایل

نکاتی درباره نگهداری از موکت های تایل با اجرای طرح های مختلف موکت تایل می توان به فضای منزل مسکونی و یا مکان های دیگر جلوه ای زیبا بخشید. حمل موکت های تایل به دلیل کوچک بودن آن ها بسیار آسان است. نگهداری از آن ها راحت است و هزینه بالایی ندارد، به گونه ای که اگر قسمتی از موکت کثیف یا دچار لکه شد، نیازی به تمیز کردن کل موکت نیست. همچنین اگر بخشی از موکت دچار تخریب شد و آسیب دید، به دلیل تکه تکه بودن موکت می توان قسمت مورد نظر را جدا و تعویض نمود. برای نصب آن نیازی به مدت زمان طولانی نیست و در کمترین زمان ممکن با توجه به طرح اصلی، می توان آن را نصب نمود.

کاربرد موکت تایل به دلیل ویژگی ها و مزایای فوق العاده آن به طور گسترده ای افزایش یافته است. علاوه بر منازل مسکونی در مکان های اداری، استفاده فراوانی دارد. الیاف استفاده شده در موکت تایل به گونه ای است، که از دوام و ماندگاری بالایی بهره مند هستند. این موکت ها در اثر سایش زیاد، آسیب نمی بینند و دچار فرسایش نمی شوند. همچنین ماندگاری رنگ آن زیاد است و در اثر پا خوردن زیاد رنگ آن تغییر نمی کند. اگر براثر برخورد با حرارت تکه ای از آن دچار سوختگی شود، لازم نیست کل موکت عوض شود. شرایط نگهداری موکت تایل و نظافت آن آسان است و نیازی به صرف وقت زیادی نیست. اگر به نظافت آن توجه داشته باشیم و لکه ها و محل های کثیف شده را سریعا تمیز نماییم، طول عمر فرش به مراتب بالاتر خواهد رفت. 

نمایندگی های فروش موکت تایل ظریف مصور در شهرستان ها

نمایندگی های فروش موکت تایل ظریف مصور در شهرستان ها موکت های تایل ظریف مصور بر اساس کیفیت آن ها با قیمت های مختلفی عرضه و به فروش می رسد. علاوه بر کیفیت، قیمت موکت تایل هم اهمیت دارد. بنابراین با اطلاع کافی از ویژگی ها و کیفیت موکت تایل، می توانید اقدام به خرید از نمایندگی های مجاز ظریف مصور کنید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0