مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت بچه گانه به قیمت عمده

موکت بچه گانه یکی از زیباترین و متنوعترین موکتها می باشد که تقاضا برای خرید این محصول نیز بسیار می باشد. به طور معمول طرح های موکت های کودک فانتزی و یا برگرفته از شخصیت های کارتونی می باشد که می تواند فضای کلی اتاق کودک را به شکل بسیار ویژه ای تغییر داده و متحول نماید. فروش این محصول به قیمت عمده باعث می شود تا قیمت آن بسیار مناسب تر محاسبه شود. 

فروش موکت بچه گانه به قیمت عمده

اهمیت کیفیت موکت برای اتاق بچه ها

اهمیت کیفیت موکت برای اتاق بچه ها خرید کفپوش به ویژه موکت برای اتاق کودک، همراه با حساسیت های بسیاری می باشد. سیستم تنفسی کودکان حساس تر است و باید محصولی تهیه شود که هیچ گونه پرز دهی نداشته باشد؛ همچنین نیاز است که به میزان لازم این موکتها نرم باشند تا در زمان زمین خوردن کودک از ایجاد آسیب جلوگیری کنند.

رنگ استفاده شده در الیاف نیز باید دارای استاندارد های جهانی باشد تا ایجاد آلرژی پوستی نکند. سطح رویه موکت نیاز است تا به گونه ای باشد که به راحتی امکان راه رفتن بر روی آن وجود داشته باشد، لیز بودن و یا فرورفتن موکت های ضخیم هنگام قرار دادن پا می تواند هنگام راه رفتن برای کودکان ایجاد مشکل کند و یا حرکت را خسته کننده نمایند. 

باید دقت داشت که در موکت های پرز بلند با کشیده شدن پرزها، الیاف جدا نمی شوند زیرا کودکان تا سن خاصی تمایل به قرار دادن انواع نخ و اجسام در دهان دارند و این مسئله می تواند بسیار خطرناک باشد. در موکت های پرز بلند بافت باید متراکم و محکم باشد. 

مقاومت محصول در برابر لک شدگی و انواع رطوبت باعث می شود که موکت در مدت زمان طولانی تری تمیز بماند و نیاز به شست و شوی مکرر نداشته باشد و کودک بتواند به راحتی در اتاق بازی کند و نگران مسئله ای نباشد. الیاف پروپیلن از مقاومترین الیافها در برابر رطوبت می باشد که در بسیاری از موکت های طرح کودک نیز از آن استفاده شده است. 

با توجه به دلایل بالا می توان نتیجه گرفت که کیفیت موکت برای اتاق کودکان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نیاز است تا در هنگام خرید بسیار با دقت انجام گیرد. 

انواع طرح بچگانه موکت

انواع طرح بچگانه موکت طرح های بچگانه برای موکت بسیار متنوع می باشند از طرح قهرمان های انیمیشنی تا شکل های ساده تر و فانتزی از حیوانات و مناظر طبیعی می توانند روی موکتها کودکان نقش ببندند. 
 بسیار اهمیت دارد که کودک به کفپوش اتاقش علاقه داشته باشد تا در هنگامی که در اتاقش به سر می برد احساس آرامش کند. موکت های دارای عرض کوچک تر که به شکل تکه ای نیز فروخته می شوند دارای طرح های شلوغ تری می باشند و در موکت های متری و به شکل عریض تر تلاش شده تا طرح خلوت تر باشد تا کودک احساس شلوغی و کلافگی نکند.

بهتر است تا کمی رنگ های شادتر و در عین حال چرک تاب تر را برای اتاق کودک انتخاب کنید تا در عین افزایش احساس شادی به فضای اتاق مدت زمان بیش تری موکت تمیز و بدون لک به نظر برسد.
بهتر است تا اجازه داده شود تا کودک طرح موکت خود را انتخاب کند تا احساس استقلال و اعتماد به نفسش نیز افزایش پیدا کند. 

فروش مستقیم انواع موکت با طرح بچگانه

فروش مستقیم انواع موکت با طرح بچگانه موکت طرح بچه گانه را می توان در انواع مدل ها و شکل ها با قیمت مناسب و به شکل مستقیم خریداری کرد. خرید به شکل مستقیم باعث می شود تا شما از کیفیت محصول خریداری شده نیز مطمین باشید و در برخی از برند ها از فروشنده دریافت ضمانت نامه کیفیت نمایید که این ضمانت نامه برای دریافت هرگونه خدمات پس از فروش کارآمد می باشد.

این سایت یکی از بزرگترین فروشنده های مستقیم انواع موکت طرح کودک می باشد و آماده ثبت انواع سفارش به شکل عمده و جزیی است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0