مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت اداری با کیفیت استثنایی

موکت اداری با طرح، رنگ بندی ها و ابعاد متنوع، نقش بسزایی را در فضا و دکوراسیون داخلی ساختمان اداری ایفا می کند. آنچه که در مورد موکت اداری باید به آن اهمیت بدهیم، کیفیت الیاف به کار رفته در آن می باشد. به دلیل اینکه در مکان های اداری، رفت و آمد زیاد است و در اثر تردد زیاد به مرور زمان موکت، دچار فرسودگی و فرسایش می شود.

بنابراین الیاف به کار رفته در آن باید استحکام کافی را داشته باشند و از مقاومت بالایی در مقابل سایش داشته باشند. فروش موکت اداری با توجه به کیفیت مواد به کار رفته در آن، دارای قیمت های متفاوتی است. اما آنچه که مهم است و اهمیت دارد، قیمت مناسب با کیفیت و بهترین عملکرد است. 

 فروش موکت اداری با کیفیت استثنایی

خصوصیات ویژه موکت های اداری

خصوصیات ویژه موکت های اداریدر کل سبک و طرح موکت های اداری با موکت های خانگی متفاوت است. الیاف به کار برده شده در موکت های اداری، باید از دوام و مقاومت بالایی نسبت به موکت های خانگی برخوردار باشند. به دلیل اینکه در یک مکان اداری رفت و آمد و تردد به طور مکرر انجام می شود. بنابراین کیفیت و قیمت موکت های اداری متفاوت است. حال به شرح در مورد ویژگی ها و خصوصیات موکت های اداری می پردازیم. 

در ادارات با توجه به رفت و آمد بالا، فشردگی و ساییدن به مراتب بیشتر صورت می گیرد. در نتیجه اگر از موکت های استفاده کنیم که از آن ها در خانه به کار برده می شود، در مدت زمان کمی فرسوده و دچار تخریب و فرسایش می شوند. زیرا مقاومت و محکمی موکت های خانگی کمتر از موکت های اداری است. بنابراین این از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست و هزینه بردار است. درست است که برای خرید یک موکت اداری هزینه بیشتری را پرداخت می کنیم، اما از نظر کیفیت و ماندگاری به طور قابل توجهی نسبت به موکت های خانگی عمر می کنند. 

در منزل بیشتر از موکت های با الیاف پرز بلند استفاده می شود، به دلیل اینکه در خانه رفت و آمد بدون کفش است و نباید کف پا تحت فشار بگیرد. در نتیجه باید سطح نرم باشد تا کف پا دچار آسیب نشود. موکت های پرز بلند از نظر زیبایی در مقایسه با موکت های اداری برتر هستند و استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی، فضایی دل پذیر و مسرت بخش به وجود می آورد. به کار بردن موکت های پرز بلند در فضای اداری، با گذشت زمان در اثر عبور مرور زیاد پرز آن خوابیده و این اصلا جالب نیست. از طرفی ممکن است پرزهای موکت در داخل کفش گیر کند و باعث افتادن افراد شود. 

تاثیر استفاده از موکت در دکوراسیون های اداری

تاثیر استفاده از موکت در دکوراسیون های اداریکاربرد موکت های اداری با توجه به مزایایی که دارد، بسیار قابل توجه است. استفاده از موکت های مناسب و با کیفیت بالا در محیط اداری اهمیت زیادی دارد، به طوری که تاثیر استفاده از موکت اداری در محیط اداری قابل توجیه است. 

به کار بردن موکت اداری با طرح زیبا و با کیفیت مطلوب در تمرکز کارکنان و بالا بردن روحیه آن ها نقش بسزایی دارد. در همین راستا راندمان و بازده کاری بالا خواهد رفت و باعث پیشرفت کلی مجموعه خواهد شد. این موکت ها ضد آلودگی و چرک هستند، به گونه ای که در صورت ایجاد لکه یا آلودگی به راحتی می توان آن را تمیز کرد. از طرفی الیاف به کار رفته در موکت های اداری، ضد آتش هستند. از آنجایی که در ادارات امکان آتش سوزی وجود دارد، موکت ها باید در برابر شعله مقاومت کافی را داشته باشند. 

فروش موکت اداری با قیمت مناسب

فروش موکت اداری با قیمت مناسبفروش موکت اداری با توجه انواع الیاف استفاده شده در آن متفاوت است. اما آنچه که از اهمیت زیادی برخوردار است، کیفیت عالی همراه با قیمت مناسب است. در این زمینه می توان از مشاوران فعال در زمینه فروش موکت و فرش، کمک ها و اطلاعات لازمه را گرفت.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0