مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موکت اداری ایرانی در آسیا

استفاده از موکت اداری با کیفیت در دکوراسیون محل کار و دفتر، از تاثیرگذارترین و مهم ترین نکاتی است، که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. موکت باید از نظر رنگ و طرح با سایر وسایل همخوانی و تناسب داشته باشد و حال و هوایی صمیمی و گرم به محل کار ببخشد. از محبوب ترین و پرطرفدارترین کف پوش ها، موکت است، که نقش بسزایی در آرامش روانی و روحی شخص ایجاد می کند و محیط دفتر را از حالت کسل کننده بیرون آورده و آن را بانشاط می کند. فروش موکت اداری ایرانی به کشورهای آسیایی باید بر اساس کیفیت بالا و استاندارد های بین المللی صورت بگیرد. صادرات موکت با کیفیت بالا، علاوه بر ارز آوری می تواند زمینه اشتغال افراد بسیاری را فراهم کند. 

فروش موکت اداری ایرانی در آسیا

موکت اداری باید چه ویژگی هایی داشته باشد

موکت اداری باید چه ویژگی هایی داشته باشددر هنگام انتخاب موکت های با کیفیت اداری و ایده آل، باید یک سری از ویژگی ها و نکات را مد نظر قرار دهیم، تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. در دفاتر و مکان های اداری رفت و آمد زیاد و به طور مکرر انجام می شود، بنابراین موکتی که برای این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد، باید در برابر سایش و پا خوردن زیاد مقاومت کافی را داشته باشد. پس موکت باید از الیاف مرغوب و با کیفیتی تولید شده باشد. 

موکتی که در دفتر اداری مورد استفاده قرار می گیرد، باید الیاف و پرزهای کوتاهی داشته باشد و نباید موکت های پرز بلند به کار برده شود. زیرا برای حرکت صندلی های چرخدار را دچار مشکل خواهد کرد و الیاف در چرخ آن گیر کرده و ساختار موکت را تخریب می کند. از طرفی دیگر اگر موکت های پرز بلند دچار آلودگی و لکه شوند، اثر لکه بر روی آن باقی خواهد ماند که جلوه خوبی ندارد و تمیز کردن آن نیز به سختی انجام خواهد گرفت. 

یکی از موکت هایی که بسیار مناسب مکان های اداری است، به موکت تایلی یا مدولار معروف است. این موکت به صورت تکه تکه است و از در کنار هم قرار گرفتن آن بر اساس طرح اصلی ایجاد می شود. نصب این موکت آسان است و به راحتی قابل حمل است، زیرا کوچک تر از بقیه موکت هاست. یکی از مزایایی که این محصول دارد، اگر قسمتی از آن به مرور زمان و در اثر عبور و مرور زیاد  دچار آسیب گردید، به راحتی می توان قسمت آسیب دیده را ترمیم یا تعویض نمود. بنابراین نیازی نیست کل موکت تعویض گردد و نیازی به تعطیلی فضا نیست. الیاف به کار رفته در این موکت ها، جنس بسیار مرغوب و مطلوبی دارند. در نتیجه در مقابل پا خوردن زیاد و سایش ممتد، مقاومت و دوام بالایی دارند. رنگ استفاده شده در این موکت ها از ماندگاری زیادی برخوردار است و با گذشت زمان تغییر رنگ نمی دهد و حالت اولیه خود را حفظ می کند. 

رنگ های پر طرفدار موکت های اداری

رنگ های پر طرفدار موکت های اداریموکت های اداری با طرح و رنگ های مختلف در دفاتر اداری مورد استفاده قرار می گیرند. در کل  انتخاب رنگ و طرح موکت مکان اداری با توجه به دکوراسیون دفتر و طراحی و رنگ بندی فضا بستگی دارد. در هنگام انتخاب، به رنگ موکت باید اهمیت ویژه ای داد، زیرا رنگ آن باید به گونه ای باشد که در صورت لکه گرفتن، نمود زیاد و به طور مکرر نیازی به تمیز کاری نداشته باشد. اگر در هنگام خرید در انتخاب رنگ اشتباه شود، تعداد دفعات نظافت افزایش خواهد یافت. 

فروشنده موکت های با کیفیت ایرانی

فروشنده موکت های با کیفیت ایرانیفروش موکت با توجه به نوع مواد اولیه و مرغوبیت الیاف صورت می گیرد. آنچه که در هنگام خرید باید مورد توجه قرار گیرد، کیفیت بالا و قیمت مناسب است. در هنگام انتخاب می توان از کارشناسان فعال در زمینه فرش کمک های لازم را گرفت. فروشنده موکت همواره سعی می کند بهترین موکت را با توجه به سلیقه های مختلف و استانداردهای کیفی بالا عرضه کند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0