مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم فرش ۷۰۰ شانه کاشان به شهرستانها

کشور ایران  از قدیم تا به امروز مردمی هنرمند داشته است که ایران را از هر حیث منحصر به فرد کرده است. یکی از هنر زنان ایرانی بخصوص زنان روستایی و عشایر فرشبافی می باشد که فرش ایرانی در تمام دنیا همتا ندارد و بسیار معروف هستند ودر بازارهای جهانی با برندهای معتبر دنیا رقابت دارند هرکسی دوست دارد یک فرش زیبای ایرانی را در خانه اش داشته باشد.

در بازار ایران فرشهای با برندهای گوناگون وجود دارد که هرکدام ارزش خود را دارد از بین این فرشها میتوان به فرش ۷۰۰ شانه کاشان  اشاره کرد که خیلی طرفدار دارد برای سهولت در خرید این محصول فروش مستقیم فرش ٧٠٠ شانه کاشان به شهرستانها را اجرا میکند تا خریدی اسان داشته باشید. 

فروش مستقیم فرش ۷۰۰ شانه کاشان به شهرستانها

تعریف شانه در تولید فرش

تعریف شانه در تولید فرش   برای اینکه تعریف شانه در تولید فرش اشنا بشویم بهتراست این مطالب را بخوانیم. این سوال پیش می آید که شانه فرش چیست؟؟ 

شانه یا تراکم فرش یعنی در یک متر عرض فرش چند گره وجود دارد که یکی از راههای شناخت کیفیت فرش همین شانه می باشد. هرچه تعداد گره فرش بیشتر باشد یعنی بهم فشرده باشد فرش سنگین تر میباشد. این فرش دوام بیشتری خواهد داشت خصوصا فرش ٧٠٠ شانه کاشان ولی هرچی تراکم فرش کمتر باشد دوام ان کمتر است و پرز آن  کمتر میباشد فرش ٧٠٠ شانه یعنی در هر یک متر عرض فرش ٧٠٠ شانه یا گره بافته شده است. تعداد گره فرش بستگی به جنس و سایز دارد. روشهای بافت فرش با هم تفاوت دارد بستگی به جنس و نقشه فرش و سایز و الیاف مصرفی دارد. 

ویژگی های فرش 700 شانه

ویژگی های فرش 700 شانه برای اینکه خانه مان زیبا و لوکس باشد باید دکور زیبایی داشته باشیم یکی از مهم ترین نکات خرید فرش میباشد که با دکوراسیون منزل همخانی داشته باشد و به سلیقه خانواده هم باشد ولی اینکه فرش را برای کدام قسمت از خانه میخواهیم تهیه کنیم بسیار مهم است.

ابتدا اتاق کودکان را مدنظر میگیریم به خاطر اینکه کودکان پوست نرم و لطیفی دارند و ممکن است فرش غیر استاندارد به سلامتی آنان ضرر برساند بهتر است فرشی با لطافت و تراکم زیاد خرید که یکی از ویژگی های فرش ٧٠٠ شانه همان نرم بودن آن است که مناسب اتاق کودک است.

حال اگر کودک شما دختر بود رنگ روشن سفید زرد صورتی و فرزند شما پسر بود رنگ تیره مانند قهوه ای خاکستری قرمز وآبی مناسب است فرش در اتاق کودک باید کل اتاق را در بر بگیرد خصوصا اطراف تخت را تا موقعی که از خواب بیدار میشود یا هنگام بازی زیر پایش گرم باشد تا سرما نخورد یکی دیگر از مهم ترین مورد برای فرش اتاق کودکان این است که باید قابلیت شست شوی راحت را دارا باشد. که از ویژگی فرش 700 شانه است. 

فرش اتاق خواب باید استحکام داشته باشد تا بتواند پایه تخت و کمد را تحمل کند و فرش خراب نشود. فرشی که در پذیرایی یا  اتاق میهمان از ان استفاده میشود نشان دهنده سلیقه و روحیه ای شماست پس بهتراست از فرش کاشان استفاده کنید که در طرحها و رنگهای زیبایی بافته شده است و برای تمام سلایق متناسب میباشد تا در میهمانی کلاس کارتان حفظ شود. حالا میخواهیم در مورد فرش کاشان صحبت کنیم که قدمت آن به دوره صفویه میرسد. 

ویژگی های فرش 700 شانه قیمت فوق العاده خوب آن است که این فرشها از لحاظ رنگ تقسیم بندی دارد در هشت رنگی یا ده رنگی یا دوازده و چهارده رنگی است که از لحاظ قیمتی با هم تفاوت چندانی ندارند. مقاومتشان نیز در برابر استفاده زیاد بالا است. 

فروشگاه عرضه انواع فرش های 700 شانه در سایز های مختلف

فروشگاه عرضه انواع فرش های 700 شانه در سایز های مختلف فرش کاشان با دستگاههای استاندارد روز دنیا بافته میشوند در سایز و رنگهای زیبا برای خرید ازاین محصول فروشگاه عرضه انواع فرش های ٧٠٠ شانه در سایزهای مختلف موجود میباشد که با مراجعه به آنها فروشندگان اطلاعات کافی را به شما میدهند. عرضه فرش 700 شانه به تمام نقاط ایران و دنیا  هم وجود دارد. که از این برند معروف حمایت میکنند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0