مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم تابلو فرش ماشینی زیبا

فروش مستقیم تابلو فرش ماشینی زیبا، در تنوع بسیار بالایی صورت می گیرد. این نوع از وسایل، بیشتر جنبه دکوری دارند و با تهیه و نصب یکی از آنان، می توان به شکل کلی تغییر دکوراسیون داد. باید گفت، این تابلوها از نظر کیفیت، ابعاد، طرح و ساختار با هم تفاوت های زیادی دارند که شما را با بهترین های آن آشنا خواهیم کرد. 

فروش مستقیم تابلو فرش ماشینی زیبا

آشنایی با انواع تابلو فرش

آشنایی با انواع تابلو فرش تابلو فرش را به دو روش تولید می نمایند، دستی و ماشینی. نوع دست باف، بهترین محصول به شمار می رود و افراد زیادی نیز مشتاق تهیه آن هم در داخل و هم بیرون از کشور می باشند؛ اما این بدان معنی نیست که نوع ماشینی، از کیفیت عالی برخوردار نیست. برای آشنایی بهتر با انواع تابلو فرش ماشین باف، به چند طرح زیبا اشاره می کنیم: 

  • طرح شکارگاه 
  • طرح طبیعت 
  • طرح پرتره 
  • طرح مینیاتوری 
  • طرح حیوانات 
  • طرح درخت و جنگل 
  • تابلو فرش منظره 

این تابلو فرش ها هر کدام سایزهای مختلفی نیز دارند. برای مثال می توان آنان را در ابعاد 100.70، 300.200، 100.120 و غیره به دست آورد. قابل ذکر است که برخی از کارخانجات بزرگ، آن را حتی تا 12 متر هم ساخته اند که در نوع خود بی نظیر و باشکوه می باشد. 

تابلو فرش ها، نه تنها از نظر بصری و جلوه های مختلف، بلکه از دید کیفی هم قابل تامل هستند. در این زمینه، معلومات بیشتری را در بخش بعدی خدمت شما ارائه می کنیم. 

برترین تولیدکنندگان تابلو فرش ماشینی زیبا

برترین تولیدکنندگان تابلو فرش ماشینی زیبا در ایران، برترین تولیدکنندگان تابلو فرش ماشینی زیبا را داریم که محصولات خود را در طرح های بسیار متنوعی می سازند و در اختیار مشتریان خاص خود قرار می دهند. این شرکت های بزرگ، با استفاده از دستگاه ها مختلف و پیشرفته، سعی می نمایند تا در تراکم و شانه بالا، چنین لوازم تزئینی را تولید کنند. 

باید گفت، کارخانه جات بزرگ در این عرصه، از نخ های مخصوص نیز کار می گیرند که می شود به اکریلیک و ابریشم اشاره کرد. در کل،  شاهد این هستیم که بیشتر شرکت های سازنده فرش، تابلوها را هم تولید می نمایند. 

یک موضوع دیگری که در این حوزه حائز اهمیت است، مسئله قاب آنان می باشد. طبعاً هر چه به این امر مهم هم در هنگام عرضه پافشاری شود، می تواند تاثیر زیادی روی مشتریان بگذارد. اغلب قاب های این تابلوها، خود نیز نقش نگارهای خاصی دارند و از جنس چوب تولید می شوند. 

با همه اینها، اگر به دنبال بهترین تابلو فرش ها هستید، می توانید با فروشندگان این سایت نیز تماس بگیرید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0