مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده موکت ظریف مصور در تبریز

موکت ظریف مصور به عنوان یکی از تولید کننده های قدیمی حوزه موکت است، که محصولات خود را نزدیک به چهار دهه است در داخل و خارج کشور عرضه می کند.

عرضه کننده ها و نمایندگی های این برند در تمام شهرهای کشور محصولات تولید شده این شرکت را با تنوع بالا در طرح، رنگ و کیفیت عرضه می کنند. موکت ظریف مصور تبریز نیز از نمایندگی های معتبر این شرکت است که محصولات را با قیمت فوق العاده عرضه می کند.

فروش فوق العاده موکت ظریف مصور در تبریز

ویژگی های منحصر به فرد موکت ظریف مصور

ویژگی های منحصر به فرد موکت ظریف مصور ویژگی موکت ظریف مصور در بسیاری از موارد باعث شده است که به بزرگترین برند در عرصه تولید موکت، در سالیان دراز تبدیل شود و همچنان نیز بتواند این محبوبیت را حفظ کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد موکت ظریف مصور، تنوع بالای محصولاتی است که دارد. انواع موکت های ظریف مصور از لحاظ بافت در دو گروه تقسیم شده اند. طرح های کلاسیک این برند دارای بافت نمدی هستند که سالیان طولانی مشتری با این نوع بافت موکت را تهیه و استفاده کرده است. بافت تافتینگ که جدیدا به سبد کالایی اضافه شده است دارای الیاف بلند، لطافت و نرمی بیشتری نسبت به نمونه های نمدی است.

موکت ظریف مصور ۶۰ طرح مختلف را در رنگ و کیفیت های متفاوت در بازار عرضه می کند.

یکی دیگر از ویژگی های خاص این موکت، استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی با کیفیت بالا در تهیه موکت است. در بسیاری از طرح های موکت ظریف مصور مانند طرح اتاق کودک از الیاف ضد حساسیت نیز در بافت آن استفاده شده است.

تنوع رنگی که در انواع موکت های ظریف مصور وجود دارد باعث شده است که بتوان آن را در انواع مختلف دکوراسیون به کار برد.

موکت ظریف مصور در ابعاد مختلف

موکت ظریف مصور در ابعاد مختلف علاوه بر تنوعی که در طرح و رنگ موکت استفاده می شود، تنوع در ابعاد مختلف موکت نیز بسیار مهم است و برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است.

موکت ها معمولا در مکان هایی مانند اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، راهرو و اتاق نشیمن استفاده می شود و همین امر باعث می شود که موکت ظریف مصور در ابعاد مختلف در بازار عرضه شود تا مشتری بتواند با توجه به محیطی که در نظر دارد، طرح موردنظر خود را خریداری کند.

بعد از مشخص شدن ابعاد موکت با توجه به محیطی که قرار است در آن استفاده شود، کیفیت موکت است که برای اکثریت مصرف کننده ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

هنگام خرید موکت مواردی مانند وزن موکت، تراکم موکت و پیچش الیاف از مواردی هستند که برای تعیین کیفیت یک موکت می توان آنها را در نظر گرفت. مثلا موکت هایی که وزن زیادی دارند مقدار الیاف استفاده شده در هر مترمربع آن زیاد است و دارای تراکم بالایی است که همین امر باعث می شود مقاومت و دوام موکت بیشتر شود و در برابر بسیاری از عوامل مانند ساییدگی، رطوبت و وزن سنگین اجسام مقاوم باشد.

صادرات موکت ظریف مصور در انواع مختلف

صادرات موکت ظریف مصور در انواع مختلف طی سالیان طولانی موکت ظریف مصور علاوه بر بازارهای داخلی در خارج از مرزهای ایران نیز مشتریان زیادی داشته است. موکت ظریف ظریف مصور با کیفیت و تنوع بالایی که دارد یک برند شناخته شده و قابل رقابت با بسیاری از برند های خارجی در حوزه تولید موکت است.

صادرات موکت ظریف مصور به بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه و کشورهای اروپایی انجام می شود و روز به روز نیز عرضه این محصول در بازارهای خارجی افزایش می یابد.

تنوع محصولات ظریف مصور در رنگ، طرح و کیفیت بسیار زیاد است و تقریبا برای هر نوع سلیقه ای محصول مورد نظر وجود دارد. از جمله ویژگی هایی که یک کالای صادراتی باید داشته باشد، در محصولات ظریف مصور در طی سالیان درازی که تولید می شود، وجود دارد و کاملا با استانداردهای جهانی مطابقت دارد.

کشورهای حوزه خلیج فارس بازار خیلی خوبی برای خرید محصولات موکت ظریف مصور دارند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0