مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده فرش ۷۰۰ شانه با قیمت های کم نظیر

ایران از دیرباز منشا تولید و عرضه انواع فرش های دستی و ماشینی بوده است. تنوع در صنعت فرش از دیرباز تا کنون بوده و همچنان ادامه دارد. فرش ۷۰۰ شانه یکی از انواع فرش هاست که از لحاظ تعداد شانه داری ۷۰۰ گره و از لحاظ تراکم طولی تعداد گره های آن متفاوت است.

تولید کننده ها و عرضه کننده های فرش در شهرهای مختلف ایران فرش ۷۰۰ شانه را با قیمت های مختلف و کم نظیر به فروش می رسانند و بسیاری از دوستداران فرش می توانند در روزهای خاص از فروش های فوق العاده آنها استفاده کنند.

فروش فوق العاده فرش ۷۰۰ شانه با قیمت های کم نظیر

خرید فرش ۷۰۰ شانه انتخابی درست یا نادرست

خرید فرش ۷۰۰ شانه انتخابی درست یا نادرست فرش یکی از کالاهای اساسی در خانواده های ایرانی به شمار می آید و معمولا به دلیل رنج قیمتی که دارد نمی توان هر سال آن را تعویض کرد و معمولا فرش ها با توجه به کیفیتی که دارند و با توجه به نحوه درست استفاده از آن چند سالی در خانه استفاده می شود.

فرش ۷۰۰ شانه یکی از پرفروش ترین نمونه های فرش کلاسیک به شمار می آید. و با وجود تولید فرش های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ شانه که از لطافت و نرمی  بیشتری برخوردار هستند، همچنان این فرش در بین خانواده های ایرانی جایگاه خود را دارد.

انتخاب فرش ۷۰۰ شانه به سلیقه افراد و نوع دکوراسیون و محیطی که در آن استفاده خواهد شد، بستگی دارد. این فرش نسبت به نمونه های دیگر فرش ایرانی تراکم بالایی ندارد و نسبت به بقیه فرش هایی که تعداد شانه های آنها بالاتر است، دارای ضخامت بیشتری است. اما این ویژگی فرش نیز برای کسانی که علاقه ای به استفاده از مبلمان ندارند یک مزیت محسوب می شود. چون این فرش به دلیل ضخامتی که دارد برای نشستن و استراحت کردن بسیار مناسب است.

ضخامت این فرش باعث می شود که انتخاب بسیار خوبی برای استفاده در اتاق نشیمن و اتاق خواب ها باشد. اما از لحاظ زیبایی در مقایسه با فرش هایی که تعداد گره های آن بیشتر است، زیبایی کمتری دارد.

راه تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی از فرش طرح ۷۰۰ شانه

راه تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی از فرش طرح ۷۰۰ شانه در فرش های ۷۰۰ شانه واقعی تراکم طولی آن متفاوت است و معمولا تراکم طولی آن بین ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره است که معمول ترین آن ۲۵۵۰ گره است. این فرش معمولا در تنوع رنگی مختلف تولید و در بازار عرضه می شود. در تولید این فرش از دستگاه های خاصی استفاده می کنند که به روز ترین دستگاه های تولید فرش در ایران هستند.

در بازار علاوه بر فرش ۷۰۰ شانه واقعی، نمونه های دیگری نیز با عنوان طرح ۷۰۰ شانه وجود دارند. تعداد شانه در فرش طرح ۷۰۰ شانه همان ۵۰۰ است اما نوع بافت آن با ۵۰۰ شانه های واقعی متفاوت است و با استفاده از دستگاه های پیشرفته می توان طرح های فرش ۷۰۰ شانه را روی آنها ایجاد کرد.

در هنگام خرید فرش ۷۰۰ شانه واقعی، باید دقت کرد که آن را با طرح ۷۰۰ شانه جابه جا خریداری نکنید. برای تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی یکی از راه ها، دقت کردن به بافت پشت فرش است. که در فرش های واقعی تراکم و تعداد گره ها، بیشتر از نمونه های طرح ۷۰۰ شانه است.

ارتفاع نخ خاب در فرش های واقعی کوتاهتر از ارتفاع آن در فرش های طرح ۷۰۰ شانه است.

میزان صادرات فرش ۷۰۰ شانه به کشور های خاورمیانه

میزان صادرات فرش ۷۰۰ شانه به کشور های خاورمیانه  صادرات فرش در ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین کالاهای صادراتی از گذشته های دور تاکنون نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است و تعداد زیادی از تولیدکنندگان هر سال حجم زیادی از این کالا را در بازارهای خارجی عرضه می کنند.

صادرات فرش ۷۰۰ شانه نیز به عنوان یکی از پرفروش ترین فرش های ایرانی طرفداران زیادی در بازارهای جهانی دارد. تنوع رنگ، قیمت مناسب و کاربرد بالایی که دارد نظر بسیاری از مشتریان را از دیرباز به خود جلب کرده است.

از جمله کشورهایی که فرش ایرانی از جمله فرش ۷۰۰ شانه در آن فروش و مخاطب زیادی دارد، می توان به کشورهای منطقه خاورمیانه و حوزه خلیج فارس اشاره کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0