مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده انواع چمن مصنوعی تولید ایران

چمن مصنوعی تولید ایران از چمن های مصنوعی است که می تواند کاربرد های زیادی داشته باشد. از کاربرد چمن های مصنوعی می توان در دیوار ، کناره های استخر ، خیاط ، و… اشاره کرد. 

فروش فوق العاده انواع چمن مصنوعی تولید ایران

انواع کاربرد چمن های مصنوعی

انواع کاربرد چمن های مصنوعی چمن های طبیعی به دلیل قیمت زیاد و از طرفی زود از بین رفتن امروزه جایگاه خود را به چمن های مصنوعی داده اند و امروزه به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد بیشتر از این نوع چمن ها استفاده می شود. 

در این مقاله به انواع استفاده ی چمن های مصنوعی پرداخته ایم تا شما را بیشتر با این کالا آشنا کنیم.

چمن مصنوعی در باغ تالار : باغ تالار از مکان هایی است که زیبایی در آن اهمیت زیادی دارد. از این رو امروزه سرامیک کردن و سنگ کردن به علت تکراری بودن زیاد برای باغ تالار ها مناسب نیست پس چمن مصنوعی می تواند گزینه ای مناسب باشد.

چمن مصنوعی در مدرسه : مدرسه نیز جزو جا هایی است که زیبایی و آراستگی در آن می تواند باعث به در بجا گذاشتن خاطره خوش در ذهن کودکان داشته باشد. چمن مصنوعی یکی از گزینه هایه بسیار مناست برای زیبا کردن حیاط مدرسه است.

چمن مصنوعی در کناره های استخر : استخر جزو مکان های پر استفاده می باشد از این رو به علت لغزندگی خطرات زیادی را به همراه دارد شما با استفاده از چمن مصنوعی دی کناره های استخر می توانید به حد زیادی این خطرات با کم کنید.

استفاده در دیوار ها !! : بسیاری تصور می کنند که از چمن مصنوعی را فقط در کف سطوح می توان استفاده کرد این در صورتی است که از چمن مصنوعی را می توان تقریبا در تمام سطوح از جمله دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد.

چمن مصنوعی در راه پله ها : راه پله ها نیز از مکان های پر استفاده در ساختمان ها و منازل هستند و شما می توانید از چمن مصنوعی هم به منظور زیبایی و هم به منظور امنیت بیشتر جهت عبور و مرور فرزندان کوچکتان استفاده کنید.

 چمن مصنوعی در تراس و بالکن: بالکن و تراس جایی است که شاید مردم بیشتر وقت خود را در ان سپری می کنند . استفاده از چمن مصنوعی در کف و دیواره های تراس و بالکن علاوه بر هزینه کم و زیبایی می تواند این حس را به شما القا کند که در طبیعت و فضای آزاد در حال استراحت و گذراندن اوقات خود هستید.

حیاط

مهد کودک 

چمن مصنوعی

و…

نیز از مکان هایی است چمن مصنوعی در آن به کار می رود.

جنس مواد اولیه در تولید چمن مصنوعی

جنس مواد اولیه در تولید چمن مصنوعی جنس اولیه چمن مصنوعی ها متفاوت است اما به طور کلی بیشتر از دو ماده جهت ساخت چمن مصنوعی استفاده می کنند سعی می کنیم به برسی آن ها بپردازیم.

پلی پروپیلن: پلی پروپیلن ماده ای است که به علت ارزانی زیاد از ان در تولید چمن های مصنوعی استفاده می شود. اما باید توجه داشته باشد که پلی پروپیلن به علت داشتن نقطه ذوب پایین زیاد با دوام نمی باشد و توصیه می کنیم که اگر می خواهید از چمن مصنوعی در جایی استفاده کنید که عبور و مرور زیاد است این گزینه برای شما مناسب نیست.

پلی اتیلن : پلی اتیلن نیز از موادی است که امروزه از ان بسیار در تولید چمن های مصنوعی استفاده می کنند . چمن هایی مصنوعی که از این ماده در ساخت آن ها استفاده شده است معمولا بسیار نرم و با دوام تر از چمن مصنوعی هایی است که از پلی پروپیلن ساخته شده اند . اما این نکته را نیز در نظر داشته باشد چمن های مصنوعی که از پلی اتیلن ساخته شده اند از قیمت بیشتر برخوردار هستند.  

فروش چمن مصنوعی به صورت عمده

فروش چمن مصنوعی به صورت عمده < ایرانا > سال ها است که فعالیت خود را دز زمینه تابلو فرش ، موکت و فروش چمن مصنوعی  آغاز کرده است و شما با خرید عمده چمن مصنوعی از ایرانا از تخفیف خوبی برخوردار خواهید شد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0