مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش 7۰۰ شانه طرح افشان با قیمت های استثنایی

فرش ۷۰۰ شانه طرح افشان از طرح های تازه تولید و به بازار فرش توسط کارخانه فرش کاشان عرضه شده است. نقشه خاص این فرش به شکلی طراحی شده که فضای خانه را بزرگتر جلوه دهد و به همین سبب برای اتاق هایی با فضای کوچک بسته و گرفته انتخاب بسیار خوبی می باشد.

فرش 7۰۰ شانه طرح افشان با تراکم ۲۵۵۰ واقعی به شکلی گفته شده که از نظر ظاهری به فرش های هزار شانه شباهت زیادی  داشته باشد استفاده از الیاف مناسب در بافت این محصول فرش ‌کاشان باعث استحکام و ثبات رنگ، دوام لطافت، عدم پرزدهی  و ضد حساسیت در آن شده است.

فرش کاشان به جای استفاده از نخ های نامرغوب و بی دوامی مانند نخ پلاستیک،از نخ اکریلیک که بهترین و با دوام ترین نخ برای بافت فرشهای ماشینی است استفاده می کند استفاده از نخ اکریلیک عمر فرش فرش کاشان ۷۰۰ شانه طرح افشان را را به مقدار کافی افزایش می دهد و و کثیف شدن فرش دیر تر انجام می پذیرد.

 فروش فرش 7۰۰ شانه طرح افشان با قیمت های استثنایی

روش های تشخیص فرش 700 شانه واقعی

روش های تشخیص فرش 700 شانه واقعی

وقتی مشتریان برای خرید فرش اقدام میکنند قطعا مسئله مهمی که باید دانست این است که چگونه فرش ۷۰۰ شانه واقعی را تشخیص دهند که در ادامه با معرفی انواع فرش این مشکل برطرف خواهد شد.فرش های ۷۰۰ شانه سه نوع هستند که عبارتند از:

  1. فرش ۷۰۰ شانه اصلی:فرش ۷۰۰ شانه واقعی دارای تراکم عرضی ۷۰۰ گره و تراکم طولی ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره هستند عامیانه ترین آن تراکم ۲۵۵۰ است. ۷۰۰ شانه های اصیل و با کیفیت معمولاً به صورت هشت رنگ یا ده رنگ با اختلاف قیمت ناچیز عرضه می شود
  2. فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی:۷۰۰ شانه های تبدیلی به فرش هایی می‌گویند  که به وسیله دستگاه ۵۰۰ شانه بافته شده است.  این نوع فرش ها توسط تغییراتی که در دستگاه داده شده با تراکم عرضی ۷۰۰ گره و تراکم طولی در حدود ۱۵۰۰ گره و به صورت ۷ رنگ در بازار مورد عرضه قرار میگیرد
  3. فرش طرح ۷۰۰ شانه:فرش ماشینی طرح ۷۰۰ شانه بر خلاف نامی که دارد در شاخه ۷۰۰شانه قرار نمی گیرد در واقع جزو دسته ۵۰۰ شانه فرش ماشینی قرار دارد که با تراکم عرضی ۵۰۰ گره و تراکم طولی در حدود ۱۰۰۰ گره واقعی را گفته می شود این فرش به خاطر قیمت ارزان تر و طراحی  زیبای آن مورد طرفداران بسیاری دارد.

مزایای خرید فرش های طرح افشان

مزایای خرید فرش های طرح افشان

فرش افشان دارای ۷۰۰ شانه تراکم ۲۲۵۰است.نخ  به کار رفته در آن ۱۰۰درصد آکریلیک می باشد که  علاوه بر ریزباف بودن و ضد حساسیت بودن به ظریف بودن آن میتوان اشاره کرد. به کارگیری این نخ در فرش ۷۰۰ شانه ای مدل افشان به صورت هیت ست شده باعث میشود این فرش دیر تر کثیف بشود و همچنین زمان کمتری برای تمیز کردن آن صرف می‌شود.

این فرش یکی از محبوب ترین طرح های مجموعه قالی کاشان است این طرح فرش بسیار زیبا دارای این ویژگی به خصوص است که ترنج وسط فرش حذف شده است.حذف کردن ترنج وسط،طرح افشان را از نظر ظاهری تا حدی به فرشهای امروزی نزدیک کرده است. علاوه بر این گلهای سنتی و با اصالت  فرش کاشان همچنان در این طرح فرش خودنمایی می کنند.

قیمت عمده فرش 700 شانه طرح افشان

قیمت عمده فرش 700 شانه طرح افشان

کارخانه فرش کاشان برای قیمت فرش افشان تلاش کرده است تا با قیمت های خوب سعی در رفع نیاز و جلب رضایت مندی خریداران  کند. بیشترین علت قیمت گذاری و ارزان  بودن قیمت آن نسبت به رقیبان خود خرید نخ و الیاف به صورت نقدی است که باعث تغییر در قیمت این کارخانه با دیگر تولید کننده ها شده است.

کارخانه فرش کاشان به صورت نقدی مواد اولیه خود را خریداری میکند  و تمامی فرش های تولیدی خود را به شکل بی واسطه به فروش می رساند و در نتیجه این شرکت توانسته تولید های خود را با کمترین قیمت تمام شده و همچنین پایین ترین قیمت فروش عرضه می نماید. همچنین این شرکت ضمانت ۵ تا ۱۰ ساله برای این فرش در اختیار خریداران  قرار می‌دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0