مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری با کیفیت عالی

برای خرید و فروش فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری با کیفیت عالی می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید. خرید از طریق وب سایت های آنلاین یا فروشگاه های اینترنتی به دلیل حذف واسطه و مستقیم بودن خرید از تولید کننده به مصرف کننده بسیار ارزان قیمت خواهد بود.

فروش فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری با کیفیت عالی

نکاتی درباره انتخاب فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری

نکاتی درباره انتخاب فرش ۷۰۰ شانه ۹ متریتولید فرش 700 شانه 9 متری در مدل ها، طرح های و رنگ بندی متنوع تولید می شود.

از نظر مدل و طرح نیز فرش های ماشینی به انواعی متفاوت تقسیم می شوند که شامل فرش های کلاسیک و فرش های فانتزی و مدرن.
فرش ترک و سه بعدی از دسته فرش های مدرن است و فرش های شگی و شنل نیز فانتزی هستند و انواع فرش های 700 شانه و بالاتر فرش های کلاسیک هستند.
از نظر تعداد رنگ نیز انواعی داریم فرش های 8 رنگ و 10 و 12 و همچنین شگی ها هستند که انواع تک رنگ و دو رنگ و… دارند، جنس نخ نیز می تواند فرش ماشینی را از هم مجزا کند، مثلا فرش ماشینی با نخ آکریلیک و یا فرش ماشینی پلی استر و پلی پروپیلن می باشد.

از نظر ل هندسی ممکن است فرش 700شانه 9متری یا گرد یا کناره و مستطیل و مربع باشد.ما از نظر تعداد شانه، جنس و نخ و…تقسیم بندی کردیم.

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه ۹ متریمشخصات فرش ۷۰۰ شانه دارای درجه یک می باشد. در رنگبندی متنوع و طراحی جدید و کیفیت ممتاز از نظر نخ مورد مصرف و الیاف فرش است. در کارخانه فرش ماشینی 700 شانه ماشینی کاشان، فرش در مشخصه های مختلف شانه و تراکم با ابعاد استاندارد بافت و تولید می شود.نخ های استفاده شدت در بافت فرش ها نخ خاب 100%اکریلیک هیت ست شده بدون پرز دهی و نخ پود آن صد در صد پنبه مرغوب درجه یک است. که باعث مقاومت فرش و بالا رفتن طول عمر فرش می شود.

ویژگی های مهم در فرش ماشینی الیاف مورد مصرف در بافت فرش است.برای بافت فرش درجه یک معمولا از الیاف اکریلیک استفاده می کنند.که کیفیت و مقاومت بالاتری نسبت به الیاف پلی استر دارند.

به همین منظور قیمت بالاتری نیز دارند. از ویژگی های الیاف اکریلیک می توان به سبک بودن، نرم و لطیف بودن، ضد حساسیت بودن، مقاومت بالا نسبت به گرما، نور و گرد و خاک و بدون پرز دهی بودن تخ اشاره کرد.

الیاف اکریلیک عمر بالاتری نسبت به الیاف پلی استر دارند هنگامی که فرش را که الیاف آن اکریلیک است لمس می کنید متوجه نرمی و لطافت فرش می شوید نخ اکریلیک به هیچ عنوان بوی نفت یا پلاستیک نمی دهد و شفاف تر از نخ های دیگر است.اگر فرش دارای این خصوصیات نباید نخ مورد استفاده در بافت فرش اکریلیک نیست یا درصد پایینی از آکریلیک را دارد.

فرش داری دو نوع تراکم طولی و عرضی می باشد تراکم عرضی را شانه می گویند شانه 700 شانه یک سانت آن 7تا گره دارد.صادرات انواع فرش های ۷۰۰ شانه ۹ متری

صادرات انواع فرش های ۷۰۰ شانه ۹ متریدر میان صادرات انتخاب فرش ۷۰۰ شانه و فرش ۹ متری بسیار مورد استقبال کشور های مختلف از جمله عراق، آمریکای لاتین ، چین و روسیه بازارهای فرش ایران هستند که در رشد صادرات فرش نقش
زیادی داشته اند و کشور امارات نیز مرکزی برای صادرات فرش ایران است و فرش
دستباف را به بازارهای جهانی صادر میکند و کشور چین هم از رقبای ایران در
تولید فرش دستباف بود که هم اکنون در رتبه چهارم جهانی قرار دارد و همچنین
ورود فرش ایرانی به بازارهای آمریکا از طریق کشور پاکستان از عوامل موثر در
روند صادرات فرش بوده است.
همواره مشکلات زیادی بر سر راه صادرات فرش بوده
است و مشکلات داخلی و نبود توجه به گسترش بازارهای جدید و همچنین عدم
آنالیز مطالعه ی کارشناسان بر علایق و سلیقه های جهانی و فرهنگ هر کشور در
نوع فرش از مشکلات صادرات این محصول بی نظیر و هنری و اصیل ایرانی میباشد

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0