مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه روشن با بهترین کیفیت

فرش ۷۰۰ شانه روشن در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. این فرش ها را به وسیله ی نخ های رنگی و مختلف تولید می کنند و سپس آن را به دست مردم می رسانند.

در ادامه ی این مقاله هر آنچه باید در مورد این محصول بدانید را برای شما شرح می دهیم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه روشن با بهترین کیفیت

انواع فرش ماشینی روشن ۷۰۰ شانه

انواع فرش ماشینی روشن 700 شانه

اگر می خواهید انواع فرش ماشینی روشن با تراکم های ۷۰۰ شانه و بیشتر را خریداری نمایید می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و از این طریق به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید و سپس آن را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

جالب است بدانید که تاریخچه ی تولید فرش در ایران به دوره ی صفویه بر می گردد.

شهر کاشان یکی از معدود شهر هایی می باشد که این محصول در آن به صورت گسترده تولید می شده است و امروزه نیز این روند ادامه پیدا کرده است.

قیمت این فرش ها نیز بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود و عوامل زیادی وجود دارد که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در تعیین ای قیمت ها اثر می گذارد.

هزینه ی مواد اولیه ی مورد نیاز یکی از مهم ترین عواملی می باشد که به صورت مستقیم در تعیین قیمت این محصول اثر می گذارد. از دیگر عوامل موثر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • عوامل اقتصادی و محیطی حاکم ب هر شهر 
  • چگونگی تولید 
  • افراد مورد استفاده در تولید آن 
  • کیفیت و تراکم این فرش ها 
  • هزینه ی حمل و نقل آن از کارخانه تا محل فروش 
  • جنس آن 
  • چگونگی خرید و فروش 
  • و غیره 

طرح های مختلف فرش روشن ۷۰۰ شانه

طرح های مختلف فرش روشن 700 شانه

فرش روشن ۷۰۰ شانه طرح های مختلفی را در بر می گیرد. امروزه کارشناسانی تربیت شده اند که نقشه ی این فرش ها را طراحی می کنند و سپس آن را تحویل تولید کنندگان می دهند تا آن ها از طریق دستگاه هایی که دارند این محصول را تولید کنند.

جالب است بدانید که ابعاد و اندازه های این فرش ها نیز متفاوت می باشند‌. یعنی این فرش ها در چند نوع ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می شوند که در هر کدام از آن ها در مکانی مورد استفاده قرار می گیرد.

البته امروزه قالیچه هایی نیز از این نخ ها تولید می شوند که از آن ها می توانید در مکان هایی مثل اتاق خواب، آشپزخانه، راهرو و غیره از آن استفاده نمایید.

عرض این محصول را بر اساس ریشه های مختلف تعیین می کنند.

در گذشته فرش ها به صورت دستی تولید می شده اند، اما با پیشرفت تکنولوژی برای تولید این محصول از دستگاه های مختلف استفاده می شود.

پخش فرش ۷۰۰ شانه روشن به شهر های ایران

پخش فرش ۷۰۰ شانه روشن به شهر های ایران

پخش فرش ۷۰۰ شانه روشن به تمام شهر های ایران توسط شرکت های بازرگانی و پخش انجام می گیرد.

این شرکت ها واسطه هایی در سر تا سر کشور دارند که به وسیله ی آن این محصول را پخش کرده و به فروش می رسانند. 

تولید این محصول توسط شرکت های مجهز انجام می گیرد و دستگاه هایی که برای تولید آن مورد استفاده قرار می گیرند از اجزای مختلفی تشکیل شده است. 

در گذشته فرش ها با تراکم های کم تولید می شده اند اما امروزه آن را با تراکم ۷۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه نیز تولید می کنند که این موضوع باعث می شود ضخامت آن ها بیشتر شود و به تبع استحکام آن ها نیز بالاتر خواهد رفت.

امروزه صادرات این محصول نیز به صورت گسترده انجام می شود و شرکت های دارای مجوز وظیفه ی صادرات این محصول را بر عهده می گیرند.

همچنین بهتر است بدانید که صادرات آن نیز مزایای شگفت انگیز زیادی را برای کشور ما به ارمغان می آورد که از مهم ترین آن می توانیم به افزایش تولیدات و به تبع افزایش منبع درآمد کشور اشاره کنیم.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0