مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره در بازار ایران

فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره یکی از زیبا ترین انواع مختلف فرش است که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد. قیمت فروش این نوع فرش در بازار به شیوه های مختلفی تعیین می شود که هر یک از این روش ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. نرخ فروش این نوع فرش بسیار مقرون به صرفه است و منجر به کاهش در هزینه های استفاده کنندگان خواهد شد.

فروش فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره در بازار ایران

بررسی طرح ۷۰۰ شانه حوض نقره

بررسی طرح ۷۰۰ شانه حوض نقره فرش یکی از زیبا ترین لوازم مورد نیاز در هر منزلی است که دارای طرح های مختلفی می باشد. فرش با استفاده از الیاف گوناگونی تهیه می شود که از جمله این الیاف می توان به پشم و ابریشم اشاره کرد. استفاده از این الیاف باعث می شود تا فرش از لطافت بیشتری برخوردار شود.

فرش به دلیل این که برای پوشش سطح زمین مورد استفاده قرار می گیرد باید از میزان مقاومت بسیار زیادی در برابر پا خوردن برخوردار باشد و باید بتوان از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کرد.

یکی از طرح های بسیار متنوع فرش، حوض نقره می باشد. این طرح از فرش دارای میزان تراکم بسیار زیادی است و از سطح کیفی بسیار عالی برخوردار می باشد. در بررسی طرح ۷۰۰ شانه حوض نقره می توان گفت که این کالا معمولا بیش از 5000 گره دارد که این ویژگی باعث افزایش طول عمر آن شده است.

تعداد رنگ های طرح حوض نقاشی بسیار متنوع است و افراد می توانند هر یک از مدل های این کالا را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند. این نوع طرح بسیار زیبا و با دوام می باشد.

فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره در ابعاد مختلف

فرش ۷۰۰  شانه حوض نقره در ابعاد مختلف ابریشم یکی از مهم ترین الیافی است که در تولید فرش از آن استفاده می شود. استفاده از ابریشم باعث می شود تا پرز های قالی به حداقل برسد و وزن آن تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. وزن کم این نوع فرش ها باعث می شود تا حمل و نقل آن بسیار راحت تر صورت بگیرد.

ایران در زمینه تولید فرش اصیل در جهان در رتبه نخست قرار دارد. در ایران شهر کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش حوض نقره شناخته می شود.

در این شهر مدل های مختلفی از این مدل فرش در ابعاد گوناگونی تهیه می شود. ابعاد این گونه فرش ها بسیار متنوع هستند و از آن ها می توان برای مکان های مختلف منزل استفاده کرد. شکل های فرش های حوض نقره به صورت گرد و مستطیل می باشند.

نوع گرد این کالا دارای اندازه بسیار کوچکتر است و برای تزیین حال استفاده می گردد. این طرح ها از زمان های گذشته تا کنون در ایران تولید می شده است. تولید فرش های درجه یک حوض نقره در ایران به دو صورت صنعتی و سنتی صورت می گیرد. در تولید سنتی از دست برای بافت این کالا استفاده می گردد.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره

قیمت فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره فرش یا همام قالی یکی از قدیمی ترین هنر های دستی در بین مردم ایران است که شهر های مختلفی در کشور در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند. یکی از مهمترین مواردی که افراد در زمان خرید فرش به آن توجه می کنند، طرح آن می باشد.

طرح فرش در نگاه اول باعث جلب توجه افراد می گردد. این امر باعث شده تا در زمان تولید این محصول به طرح آن توجه زیادی شود.

طرح حوض نقره یکی از محبوب ترین انواع طرح است که باعث شده تا فرش های بافته شده به این مدل از میزان فروش بسیار خوبی در بازار برخوردار باشند. قیمت فرش 700 شانه حوض نقره در بازار در سطح مقرون به صرفه ای قرار دارد.

قیمت و کیفیت این محصول با هم رابطه مستقیمی دارند. هر چه درجه کیفی این کالا افزایش پیدا کند در قیمت گذاری آن در بازار های داخلی موثر خواهد بود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0