مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره به صورت عمده

فرش یک کالای اساسی، پرمصرف و نوعی زیرانداز است که در اکثر منازل و خانه های ایرانی یافت شده و موارد استفاده فراوانی دارد، ایران قطب برتر تولید فرش در دنیاست و فرش را به صورت های دست باف و ماشینی و در شهرها و مناطق مختلف کشور تولید می کند. این محصول یکی از کالاهای پرطرفدار و با قدمت است که انواع و اقسام گوناگونی دارند و انواع آن ها را با نقش و رنگ و مدل های متنوع می بافند، فرش ها دارای شانه و تراکم می باشند که به واسطه گره های مختلفی که در آن به وجود می آورند به فرش های هفتصد شانه و انواع دیگر تقسیم بندی می شوند. فروش فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره به صورت عمده با بالاترین کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه انجام می شود.

فروش فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره به صورت عمده

طرح حوض نقره مناسب چه نوع دکوراسیونی است

طرح حوض نقره مناسب چه نوع دکوراسیونی استطرح حوض نقره مناسب چه نوع دکوراسیونی است؟ فرش های زیبای حوض نقره از نظر شکل و رنگ بسیار متنوع می باشند و به دلیل تنوع بالا و رنگ های مختلف برای فضاهای مختلف مناسب می باشند.

فرش های ۷۰۰ شانه همان گونه که از نام آن ها مشخص است از نظر تعداد شانه هفتصد گره را دارا می باشند، همچنین از نظر تراکم نیز بخواهیم حساب کنیم دارای حدودا ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره بوده که متداول ترین تراکم آن ها  تراکم ۲۵۵۰ است.

امروزه از دستگاه ها و ماشین آلات بسیار پیشرفته و مدرن و به روز برای بافت فرش های متنوع حوض نقره استفاده می کنند که در حال حاضر بهترین انواع این دستگاه ها در کشور نیز موجود بوده و بهترین و جدیدترین انواع فرش ها را تولید می نمایند.

در بافت این فرش  از طرح های مختلف طبیعت مانند شاخه گل های زیبا، درختان مختلف، گلدان های گل و یا دیگر اشکال و طرح ها استفاده کرده که این طرح ها به صورت نقش های بزرگ و یا به صورت برجسته و همچنین به صورت های ظریف و ریز ترسیم می گردند.

مشخصات کلی فرش ۷۰۰ شانه

مشخصات کلی فرش ۷۰۰ شانهاز جمله مشخصات کلی فرش ۷۰۰ شانه و ویژگی های ان ها، می توان به موارد فراوانی اشاره نمود، ضخامت بسیار زیاد این فرش ها زبانزد است و همین ویژگی باعث شده که این فرش ها طول عمری بسیار طولانی داشته باشند.

میزان نرمی و راحتی زیاد این فرش ها و هزینه و قیمت مناسب باعث شده که بسیار پرطرفدار و پرفروش باشند، همین دلایل باعث شده که این فرش با کیفیت های فوق العاده بالا و در اشکال و طرح های بسیار زیبا و با ضخامت و دوام فوق العاده تولید شده و روانه بازارهای مصرف شوند.

فرش های امروزی با مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات و هم گام با فناوری های روز و با تراکم بسیار بالا بافته شده و این امکان را به وجود آورده که نقش های مختلف و طرح های متنوع و مناظر گوناگون را در فرش ترسیم کرده و جزئیات آن بسیار شفاف، زیبا و واضح می باشد.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره با کیفیت مناسب

قیمت فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره با کیفیت مناسبیکی از اولین و برترین قطب های جهان در زمینه تولید فرش های متنوع دستباف و ماشینی ایران می باشد و فرش های تولید شده در داخل کشور با بهره گیری از مجرب ترین طراحان، کارشناسان و بافندگان و با استفاده از مرغوب ترین و بهترین نخ ها و متریال باکیفیت تولید شده و با جذاب ترین نقش ها و با ضخامت و دوام فوق العاده بالا علاوه بر تأمین نیازهای داخلی به بازار های دنیا نیز صادر می شوند.

قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه این فرش ها نسبت به کیفیت و زیبایی و بافت فرش باعث شده که مشتریان بسیاری در داخل و خارج از کشور داشته باشند.

قیمت فرش حوض نقره با کیفیت مناسب به عوامل و فاکتورهای مختلفی از جمله میزان کیفیت و مرغوبیت فرش، نوع مواد اولیه و نخ های بکار برده شده برای تولید آن ها، برندهای مختلف تولیدکننده فرش، صادراتی و وارداتی بودن کالا، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات بازار بستگی دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0