مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه تبریز با جدیدترین طرح ها

فرش تبریز یکی از محبوب ترین و مشهور برندهای فرش در ایران است. این برند انواع مختلف و متنوعی از فرش ها را تولید و به بازار عرضه می کند. از جمله آن ها  فرش ۷۰۰ شانه تبریز می باشد. این فرش محبوبیت زیادی در میان مردم دارد و بسیاری از افراد به خرید آن اقدام می کنند. برای خرید فرش 700 شانه بهترین راه مراجعه به مرکز فروش فرش 700 شانه تبریز است. در این مرکز جدیدترین و به روز ترین فرش ها را با قیمت مناسب می توانید خریداری کنید.

فروش فرش ۷۰۰ شانه تبریز با جدیدترین طرح ها

دستگاه های مورد استفاده در بافت فرش های 700 شانه

دستگاه های مورد استفاده در بافت فرش های 700 شانه برای بافت فرش های 700 شانه از دستگاه های مدرن و به روز فرش بافی استفاده می شود. دستگاه بافت فرش همگی وارداتی هستند و از کشورهای مختلف اروپایی وارد می شوند. از جمله این دستگاه می توان به این موارد اشاره کرد.

  • ماشین بافت HCPX 2 : این ماشین یکی از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های بافت فرش است. می توان گفت که رایج ترین دستگاه بافت فرش 700 شانه می باشد. هدف از ساخت این دستگاه های فرش بافی، بافت و تولید فرش های با کیفیت بالا که شبیه فرش های دست بافت می باشند.  این دستگاه ها به وسیله شرکت وندویل می باشد. این شرک ت یکی از شرکت های بلژیکی است که در زمینه ای تولید انواع ماشین آلات فرش بافی  است. فرش های 700 شانه که به وسیله این دستگاه ها بافته می شوند دارای 8 تا 10 رنگ می باشند.
  • دستگاه فرش 500 شانه: نوع دیگری از فرش های 700 شانه وجود دارند که به آن ها فرش های 700 شانه تبدیلی می گویند. این فرش ها به وسیله دستگاه های فرش 500 شانه بافته می شود. اما برای بافت فرش های 700 شانه در دستگاه های 500 شانه است که در آن تغییراتی ایجاد می شود و تا بتوان فرش های 700 شانه را بافت.

علت استقبال بیشتر از فرش های 700 شانه

علت استقبال بیشتر از فرش های 700 شانه فرش های 700 شانه به دلیل داشتن مزیت های بسیار زیاد، با استقبال بیشتر مردم مواجه است. استقبال فرش 700 شانه می توان به دلایل مختلفی باشد، که از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد:

  • ضخامت: یکی از عللی که سبب استقبال بسیاری از مردم از این فرش ها می شود، ضخامت فرش است. این فرش ها در مقایسه با دیگر فرش های ماشینی ضخامت بیشتری دارد. به همین دلیل باب پسند مشتری می باشد. چرا که برای نشستن مناسب می باشند و خانواده هایی که بیشتر بر روی فرش می نشینند، تمایل به خرید این نوع از فرش دارند.
  • قیمت: در شرایط کنونی و با توجه به وضع اقتصادی جامعه قیمت یکی از مهمترین و اصلی ترین عامل در انتخاب فرش می باشد. فرش های 700 شانه به لحاظ قیمت در مقایسه با فرش های 1000 شانه و یا 1200 شانه قیمت مناسب تری دارد. قیمت مناسب آن هم از دیگر علل محبوبیت این فرش ها می باشد.
  • دوام، لطافت و زیبایی: این فرش ها به دلیل داشتن نخ های با کیفیت در بافت خود از دوام و لطافت بسیار زیادی برخوردار می باشند. دوام فرش برای خریداران بسیار مهم است و از این رو، این فرش های نسبت به فرش های 1000 شانه و یا 1200 شانه انتخاب مناسب تری می باشد.

عمده فروشی فرش ۷۰۰ شانه تبریز

عمده فروشی فرش ۷۰۰ شانه تبریز همان طور که گفتیم، در زمان خرید قیمت یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای خرید فرش می باشد. با وجود این که فرش های 700 شانه در مقایسه با دیگر مدل های فرش ارزان تر می باشند، ولی با این حال، امروزه قیمت ثابتی برای این فرش ها وجود ندارد و قیمت ها بسیار نوسان دارد. اما اگر می خواهید بهترین و مرغوب ترین فرش 700 شانه را به ارزان ترین قیمت خریداری کنید، در این صورت مراجعه به مرکز عمده فروشی فرش 700 شانه تبریز بهترین راه می تواند باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0