مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه تبریز با جدیدترین طرح ها

فرش تبریز یکی از محبوب ترین و مشهور برندهای فرش در ایران است. این برند انواع مختلف و متنوعی از فرش ها را تولید و به بازار عرضه می کند. از جمله آن ها  فرش ۷۰۰ شانه تبریز می باشد. این فرش محبوبیت زیادی در میان مردم دارد و بسیاری از افراد به خرید آن اقدام می کنند. برای خرید فرش ۷۰۰ شانه بهترین راه مراجعه به مرکز فروش فرش ۷۰۰ شانه تبریز است. در این مرکز جدیدترین و به روز ترین فرش ها را با قیمت مناسب می توانید خریداری کنید.

فروش فرش ۷۰۰ شانه تبریز با جدیدترین طرح ها

دستگاه های مورد استفاده در بافت فرش های ۷۰۰ شانه

دستگاه های مورد استفاده در بافت فرش های 700 شانه برای بافت فرش های ۷۰۰ شانه از دستگاه های مدرن و به روز فرش بافی استفاده می شود. دستگاه بافت فرش همگی وارداتی هستند و از کشورهای مختلف اروپایی وارد می شوند. از جمله این دستگاه می توان به این موارد اشاره کرد.

  • ماشین بافت HCPX 2 : این ماشین یکی از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های بافت فرش است. می توان گفت که رایج ترین دستگاه بافت فرش ۷۰۰ شانه می باشد. هدف از ساخت این دستگاه های فرش بافی، بافت و تولید فرش های با کیفیت بالا که شبیه فرش های دست بافت می باشند.  این دستگاه ها به وسیله شرکت وندویل می باشد. این شرک ت یکی از شرکت های بلژیکی است که در زمینه ای تولید انواع ماشین آلات فرش بافی  است. فرش های ۷۰۰ شانه که به وسیله این دستگاه ها بافته می شوند دارای ۸ تا ۱۰ رنگ می باشند.
  • دستگاه فرش ۵۰۰ شانه: نوع دیگری از فرش های ۷۰۰ شانه وجود دارند که به آن ها فرش های ۷۰۰ شانه تبدیلی می گویند. این فرش ها به وسیله دستگاه های فرش ۵۰۰ شانه بافته می شود. اما برای بافت فرش های ۷۰۰ شانه در دستگاه های ۵۰۰ شانه است که در آن تغییراتی ایجاد می شود و تا بتوان فرش های ۷۰۰ شانه را بافت.

علت استقبال بیشتر از فرش های ۷۰۰ شانه

علت استقبال بیشتر از فرش های 700 شانه فرش های ۷۰۰ شانه به دلیل داشتن مزیت های بسیار زیاد، با استقبال بیشتر مردم مواجه است. استقبال فرش ۷۰۰ شانه می توان به دلایل مختلفی باشد، که از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد:

  • ضخامت: یکی از عللی که سبب استقبال بسیاری از مردم از این فرش ها می شود، ضخامت فرش است. این فرش ها در مقایسه با دیگر فرش های ماشینی ضخامت بیشتری دارد. به همین دلیل باب پسند مشتری می باشد. چرا که برای نشستن مناسب می باشند و خانواده هایی که بیشتر بر روی فرش می نشینند، تمایل به خرید این نوع از فرش دارند.
  • قیمت: در شرایط کنونی و با توجه به وضع اقتصادی جامعه قیمت یکی از مهمترین و اصلی ترین عامل در انتخاب فرش می باشد. فرش های ۷۰۰ شانه به لحاظ قیمت در مقایسه با فرش های ۱۰۰۰ شانه و یا ۱۲۰۰ شانه قیمت مناسب تری دارد. قیمت مناسب آن هم از دیگر علل محبوبیت این فرش ها می باشد.
  • دوام، لطافت و زیبایی: این فرش ها به دلیل داشتن نخ های با کیفیت در بافت خود از دوام و لطافت بسیار زیادی برخوردار می باشند. دوام فرش برای خریداران بسیار مهم است و از این رو، این فرش های نسبت به فرش های ۱۰۰۰ شانه و یا ۱۲۰۰ شانه انتخاب مناسب تری می باشد.

عمده فروشی فرش ۷۰۰ شانه تبریز

عمده فروشی فرش ۷۰۰ شانه تبریز همان طور که گفتیم، در زمان خرید قیمت یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای خرید فرش می باشد. با وجود این که فرش های ۷۰۰ شانه در مقایسه با دیگر مدل های فرش ارزان تر می باشند، ولی با این حال، امروزه قیمت ثابتی برای این فرش ها وجود ندارد و قیمت ها بسیار نوسان دارد. اما اگر می خواهید بهترین و مرغوب ترین فرش ۷۰۰ شانه را به ارزان ترین قیمت خریداری کنید، در این صورت مراجعه به مرکز عمده فروشی فرش ۷۰۰ شانه تبریز بهترین راه می تواند باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0