مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی به صورت عمده

 فروش فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی به صورت عمده و جزء از طریق وب سایت های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی انجام می شود. خریدار فروشگاه های اینترنتی علاوه بر آسانی خرید برای خریدار ارزان قیمت و سود آور می باشد.باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی و آلودگی هوا و… می شود.

فروش فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی به صورت عمده

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی چیست

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی چیست  فرش های تبدیلی به دیگر فرش هایی گفته می شود که توسط دستگاه های بافت فرش ۵۰۰ شانه بافته می شوند و با تغییراتی که در دستگاه بافت صورت می گیرد، تراکم عرضی فرش ۷۰۰ شانه تولید می شود. فرش های ۷۰۰ شانه تبدیلی معمولا دارای تراکم ۱۵۰۰ و به صورت ۷ رنگ موجود هستند.

روش های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی از واقعی

روش های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی از واقعی راههای تشخیص فرش های تبدیلی از واقعی فرش ۷۰۰ شانه واقعی داری تراکم عرضی  700 گره و تراکم طولی ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره هستند.معروف ترین آن تراکم ۲۵۵۰ و ۳۰۰۰ عرضه می شود ۷۰۰ شانه اصل و درجه یک معمولا به صورت  8رنگ یا ده رنگ با اختلاف قیمت جزئی عرضه می شوند. بافت ۷۰۰ شانه با دستگاه های مختلفی انجام می شود.  که معروفترین آن دستگاه HCPx2 می باشد که از دستگاه های مدرن و درجه در حال حاضر می باشد راهکار آسان برای تشخیص فرش های تبدیلی از واقعی  شما یک متر از پشت فرش را در نظر بگیرید. و بهتر آن است که یک متر انتخابی از حاشیه فاصله داشته باشد،  سپس در جهت عرض شروع کنید به شمارش گره عرضی، تعداد این گره در آن یک متر باید  700 عدد باشد که بگوییم. فرش ۷۰۰  شانه واقعی است. شاید برایتان سخت باشد. که گره های یک متری را بشمارید . و البته هم که سخت است.

به عبارتی دیگر فرش های واقعی تولید شده در کارخانه های فرش دارای تراکم عرضی ۷۰۰ شانه و تراکم طولی ۲۱۰۰ هستند که بیشتر فرش های ماشینی هفتصد موجود در بازار داری تراکم ۲۵۵۰می باشد .فرش های ۷۰۰ شانه اصل و درجه یک به طور معمول به صورت فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ و ۱۰ رنگ با اختلاف قیمت بسیار اندک به بازار فرش ماشینی ارائه می شوند. بهترین و معروف ترین دستگاه بافت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه Hcpx2 است که در پشت فرش ها اطلاعات فرش، تراکم،تعداد رنگ ها ،درجه آن نوشته شده است


عوامل موثر بر قیمت فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی

عوامل موثر بر قیمت فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی باید به این نکته توجه کنید فرش های که به وسیله ی دستگاه های ۵۰۰ شانه بافته شده گفته می شود. اما تغییراتی به وسیله دستگاه روی آنها ایجاد می شود که دارای تراکم عرضی ۷۰۰ شانه می شوند.ولی دارای تراکم طولی ۷۰۰ شانه نیستند و تراکم طولی آن ها برابر با ۱۵۰۰است. همان طور که مشخص است دارای قیمتی پایین تر از ۷۰۰ شانه واقعی هستند اما فروشگاه هایی وجود دارد که آن ها را به قیمت فرش ۷۰۰ شانه واقعی به مشتریان خود عرضه می کنند. . فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی در حین زیبایی بسیار ارزان قیمت و برای خریداران سودآور می باشد. اگر به دنبال یک فرش زیبا و ارزان قیمت هستید فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی برای شما بسیار مناسب می باشد.برای خرید می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید.

قابل ذکر می باشد فروشگاه های اینترنتی همیشه مرغوب ترین فرش های تولیدی در ایران را عرضه می کنند که بیشترین تنوع را از لحاظ طرح و دستگاه بافت دارد که باعث شده در بالا ترین جایگاه در میان فروشندگان فرش ماشینی حتی در جهان قرار بگیرند. فرش ۵۰۰ شانه، فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۰۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه دسته بندی تولیدات فرش بر اساس کیفیت بافت، دوام فرش، ماندگاری و استحکام ثابت رنگ ها استفاده از نخ مرغوب و نرم و لطیف بودن فرش نهایی بافته شده از ویژگی های فرش با کیفیت واقعی ایران می باشد که برای همه خریداران و مص ف کنندگان حائز اهمیت می باشد.


مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0