مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه با طرح های بی نظیر در تهران

فرش از جمله ملزومات ضروری در زندگی ما انسان ها است که به عنوان کف پوش در مکان های مختلفی مورد کاربری قرار می گیرد. فرش ۷۰۰ شانه تهران از نمونه محصولات پر فروش است که که با طرح های بی نظیر به طور عمده به فروش گذاشته می شود تا مشتریان بتوانند با پرداخت هزینه کمتری آن ها را تهیه نمایند.

فروش فرش ۷۰۰ شانه با طرح های بی نظیر در تهران

منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست؟

منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست؟ فرش از لوازم کاربردی در زندگی است که به طور کلی می توان آنها را در نمونه های ماشینی و دستی خریداری کرد. همان طور که از نام این محصولات مشخص است فرش های ماشینی با استفاده از دستگاه و فرش های دستی به صورت دستی توسط خانم ها و آقایان هنرمند بافته می شوند.

در این جا می خواهیم در مورد فرش های ماشینی بگوییم که بر اساس پارامتر های متعددی ویژگی های شان تعیین می گردد. در موقع خرید فرش ماشینی سوال رایج این است که فرش چند شانه می باشد؟ منظور از این سوال این است که در یک متر مربع عرضی فرش چه تعداد گره رنگ وجود دارد و از روی همین عامل است که به سطح کیفی محصولات پی می برند.

هر چه شانه فرش بیشتر باشد فرش مرغوب تر و باکیفیت تر می باشد. در موقع خرید فروشنده نمونه های مختلفی از محصولات را به ما معرفی می کند که در ایجا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

  1. فرش ماشینی ۴۴۰ شانه
  2. فرش ماشینی ۵۰۰ شانه
  3. فرش ماشینی ۷۰۰ شانه
  4. فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه
  5. فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه

انواع مختلف فرش ماشینی را از نظر تعداد شانه شان مورد بررسی قرار دادیم و می دانیم با وجود این تنوع از نظر کیفیت محصولات با هم فرق دارند که در انتخاب خریداران تاثیر بسیار می گذارد.

مشخصات اصلی فرش ۷۰۰ شانه

مشخصات اصلی فرش ۷۰۰ شانه در قسمت قبل فرش های ماشینی را از نظر تراکم در شانه مورد بررسی قرار دادیم و دیدیم که یکی از گزینه های بارز فرش های ۷۰۰ شانه هستند که بسیار مورد توجه خریداران قرار می گیرند. منظور از این که به این فرش ها ۷۰۰ شانه می گویند این است که در یک متر مربع عرضه تعداد ۷۰۰ گره رنگی وجود دارد و این محصولات از نظر کیفیت از نمونه های ۴۴۰ و ۵۰۰ بهتر می باشد و همچنین از نمونه های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ در سطح پایین تری قرار دارد.

مشخصات اصلی فرش ۷۰۰ شانه را اگر بخواهیم بگوییم می توان به تنوع در رنگ و طرح شان اشاره کرد که در بهترین نمونه ها در دسترس خریداران قرار می گیرند تا مشتریان از بین نمونه های مختلف بتوانند احتیاجات خود را بر طرف کنند.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه در تهران به صورت عمده

قیمت فرش ۷۰۰ شانه در تهران به صورت عمده با وجود مشتریان زیادی که برای خرید فرش ماشینی اقدام می کنند شرکت های تولیدی زیادی مشغول به فعالیت می شوند تا بتوانند بخشی از نیاز خریداران را پاسخ دهند.  با این تفاسیر تنوع در ین محصولات موج می زند که همین امر خود نیز دلیلی بر ایجاد بازار های پر رونق می شود.

تولید کنندگان به طور عمده فرش های ۷۰۰ شانه را به فروش می گذارند و شاید برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که فروش عمده بیشتر در کدام شهر انجام می شود که در این جا به شهر بزرگ تهران اشاره می کنیم که با وجود کارخانه های زیاد زمینه برای تولیدات عمده فراهم می آید.

در این قسمت می خواهیم در مورد قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه بگوییم که با وجود ویژگی های خاص تنوع بسیار دیده می شود. کارشناسان تولید در کارخانه ها مشخصات محصولات را در نظر می گیرند که می توانند نرخ آن ها را افزایش و کاهش دهند.

شانه تراکم فرش از جمله عوامل مهم در تعیین نرخ است که هر چه تعداد شانه بیشتر باشد مسلما قیمت آن ها گران تر خواهد بود و افراد برای خرید شان باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0