مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان با قیمت های شگفت انگیز

یکی از پرکاربردترین فرش هایی که می توان در محیط های مختلف خانه بدون نگرانی از ساییدگی و خراب شدن آن به راحتی استفاده کرد، فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان است. روی فرش ۱۰۰۰شانه می توان بسیاری از طرحهای فرش دستبافت را پیاده کرد و در عین حال آن را با قیمتی بسیار مناسب و شگفت انگیز عرضه کرد.

فروش فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان با قیمت های شگفت انگیز

درمورد فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان بیشتر بدانیم

درمورد فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان بیشتر بدانیم بافت و طرح بسیار ریزی که در فرش 100 شانه کاشان استفاده می شود باعث شده است که یکی از مدرن ترین فرش های ماشینی به حساب آید. که در طی سالها توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند و تولید کنندگان زیادی در سراسر کشور، طرح هایی زیبایی از این فرش را تولید و عرضه کرده اند.

بیشتر طرح های این فرش برگرفته از فرش های دستبافت و ابریشمی هستند و همین دلیلی شده که مشتریان زیادی در داخل و خارج کشور داشته باشد.

در تولید فرش ۱۰۰۰شانه کاشان از بهترین نخ و الیاف استفاده می شود که خود دلیلی بر کیفیت بالای این فرش است.

فرش هزار شانه کاشان با رنگ های مختلفی تولید می شود و تعداد رنگ هایی که در فرش کاشان استفاده می شود، معمولا بین ۸ تا ۱۰ رنگ است. این تنوع بالای رنگ باعث می شود که طرح و نقش رنگ زیباتر دیده شود. معمولا فرش هایی که تعداد رنگ های استفاده شده در آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است.

جدا از تنوع رنگ بالایی که در فرش هزار شانه کاشان وجود دارد، این فرش با ابعاد و اندازه های مختلف نیز تولید و عرضه می شود. این تنوع در ابعاد باعث می شود که مشتریان در مورد اندازه فرش نگرانی نداشته باشند. همه شرکت های تولید کننده معمولا فرش هزار متری را در سه اندازه فرش ۱۲، ۹ و ۶ متری تولید می کنند که مورد استقبال بیشتر مخاطبان فرش است.

در تولید فرش کاشان از الیاف اکریلیک که یکی از بهترین الیاف موجود در بازار است استفاده می شود که نرمی و لطافت بی نظیری دارد. کیفیت یک فرش به صورت مستقیم به جنس الیافی بستگی دارد که در تهیه آن استفاده شده است.

ضمانت و کیفیت تضمینی فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان

ضمانت و کیفیت تضمینی فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان از سالیان دور تا کنون یکی از مسائلی که تولید کنندگان فرش همیشه با آن درگیر بودند استفاده از نوع الیافی بوده که برای تولید فرش استفاده می شد. در گذشته برای تولید فرش های دست بافت از الیاف طبیعی مانند پشم برای تولید فرش های دست بافت استفاده می شد. با گذش زمان و پیشرفت تکنولوژی، فرش های ماشینی و استفاده از الیاف مصنوعی در فرهنگ فرش بافی ایجاد شد.

الیاف مصنوعی به دلیل تنوع بالایی که داشت با استقبال بیشتری از طرف طرفداران و تولیدکنندگان فرش روبرو شد ولی در این بین تنها نخ های اکریلیک بودند که مورد تایید بسیاری از تولید کنندگان قرار گرفتند و همچنان به عنوان بهترین الیاف مصنوعی در تولید فرش های ماشینی استفاده می شوند.

کیفیت یک فرش به صورت مستقیم به کیفیت الیافی بستگی دارد که در تهیه آن استفاده شده است. کیفیت فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان نیز مانند تمام فرش های دیگر به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی اکریلیک است که همیشه مورد توجه مشتریان بوده است.

خرید عمده فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان به طور مستقیم

خرید عمده فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان به طور مستقیم  ویژگی هایی مثل قیمت مناسب، طرح های زیبا و ظرافت خاصی که دارد، باعث شده است که فروش فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان در بازارهای داخلی و خارجی بالا بوده است و روز به روز نیز به تعداد مخاطبان آن اضافه می شود.

افراد زیادی خواهان خرید عمده این فرش هستند و به همین  دلیل خرید از تولید کننده اصلی برای آنها به صرفه تر و مطمئن تر است. چون می توانند محصولات را به صورت مستقیم و با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند.

عرضه فرش ایرانی در بازارهای خارجی نیز بسیار زیاد است و هرسال تولیدکنندگان و تاجران فرش حجم زیادی از این کالا را در بازارهای کشورهای اروپایی و منطقه خاورمیانه عرضه می کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0