مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش های ۱۰۰۰ شانه با کیفیت های بی نظیر

فرش های ۱۰۰۰ شانه سومین گروه از فرش های تولید شده در بازار های سطح کشور هستند که در ابعاد مختلفی بافته و دارای ظرافتی فوق العاده می باشند. این فرش ها توسط دستگاه هایی بافته می شوند که در هنگام عبور از قسمت شانه دستگاه ۱۰۰۰ گره در عرض خود دارند و قیمت آن ها به طور تقریبی در بین فرش های ۷۰۰ شانه و ۰۰۲۱ شانه قرار می گیرد.

فروش فرش های ۱۰۰۰ شانه با کیفیت های بی نظیر

ویژگی های اصلی فرش۱۰۰۰ شانه

ویژگی های اصلی فرش۱۰۰۰  شانهاز ایام قدیم تا به امروز، فرش در بین ایرانیان محبوبیت بسیاری داشته و همچنان جایگاه خود را در خانه های ایرانی حفظ کرده است. عوامل بسیاری از جمله تعداد رنگ، تراکم، تعداد شانه، جنس نخ و متراژ و … وجود دارد که سبب ایجاد تفاوت در بین فرش ها می شود. از ویژگی فرش۱۰۰۰ شانه می توان به موارد اصلی زیر اشاره کرد:

  • این مدل فرش معمولا در دو گروه ۸ رنگ و ۱۰ رنگ عرضه می شود و افزایش تعداد رنگ به معنای افزایش قیمت می باشد.
  • از بهترین و مرغوب ترین جنس نخ استفاده شده که جنس الیاف آن، نخ های اکریلیک می باشد که ضد حساسیت و بدون پرز می باشد.
  • اغلب اوقات از گارانتی و ضمانت ۵ تا ۱۰ ساله برخوردارند.
  • مقاوم در برابر شستشو بوده و بسیار نرم و لطیف می باشند.
  • تنوع طرح و نقوش در فرش هزار شانه بسیار بیشتر است.

علت اصلی محبوبیت فرش ۱۰۰۰ شانه، ریز بافت بودن و ظرافت بی نظیر آن است که ارتباط مستقیمی با تعداد شانه دارد. به گونه ای که هر چه تعداد شانه بالاتر باشد، قطعا ظرافت فرش بیشتر می شود. از طرفی قیمت اصلی یک فرش با توجه به فاکتور های الیاف به کار رفته، مقدار شانه و تراکم تعیین می شود که در این بین فرش هزار شانه دارای قیمت مطلوب تری نسبت به کالا های با شانه و تراکم بیشتری می باشد.

فرش های ۱۰۰۰ شانه با تراکم های مختلف

فرش های ۱۰۰۰ شانه با تراکم های مختلفواژه دیگری که در رابطه با قالی و فرش ها به کار می رود، تراکم است و به تعداد گره هایی گفته می شود که در راستای طول فرش بافته می شود. به صورتی که هر چه تراکم یک قالی بیشتر باشد، میزان دوام و ماندگاری آن بیشتر و در نتیجه طول عمر بالا تری خواهد داشت.  به طور کلی فرش ها در تراکم های گوناگونی بافته می شوند، به عنوان مثال تراکم مختلف فرش از ۰۰۱۲ تا ۳۰۰۰ را می توان در هزار شانه ها دید.

فرش ۱۰۰۰ شانه عمدتا با تراکم ۳۰۰۰
با رنگ بندی های متنوع، معمولا در ده رنگ و هشت رنگ تولید و به بازار عرضه
می شود. البته شرکت ها و کارخانه های تولید کننده محدودی هم وجود دارند که
این کالا را با تراکم ۳۳۰۰ ارائه می کنند. برای گنجاندن طرح های پر نقش و نگار در قالی باید تراکم فرش را افزایش دهند که در مجموع  فرش ۱۰۰۰ شانه نسبت به سایر فرش های پانصد و هفتصد شانه متراکم محسوب می شود.

فروشگاه عرضه فرش ۱۰۰۰ شانه به بازار های داخلی

فروشگاه عرضه فرش ۱۰۰۰ شانه به بازار های داخلیعرضه فرش ۱۰۰۰ شانه به مانند دیگر مدل ها توسط انواع فروشگاه های معتبر فرش در شهر های مختلف ایران، به طور حضوری و یا به طور اینترنتی انجام می گیرد. به خصوص شهر های تولید کننده مانند کاشان که به گونه ای مراکز اصلی تولید و عرضه فرش محسوب می شوند، در این زمینه به شکل کاملا گسترده ای به فعالیت مشغول می باشند.

در حال حاضر این نوع فرش به همراه دو مدل هفتصد و هزار و دویست شانه نقش اصلی را در بازار فرش ایفا می کنند و مشتریان بر اساس نیاز خود، به تهیه و خرید هر کدام از آن ها اقدام می کنند. نمایندگی ها و فروشگاه های ارائه کننده اینترنتی در صورت معتبر بودن دارای نماد های رسمی هستند و محصولات خود را با ضمانت نامه در اختیار مشتریان و افراد قرار می دهند تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای محصولات، به رفع آن اقدام کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0