مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در کاشان با زیباترین طرح ها

فرش از مهمترین وسیله برای یک منزل به شمار می رود. فرش ها طرح ها و قیمت های مختلفی دارند و مردم با توجه به سلیقه شخصی خود، فرش مورد نیاز خود را تامین می کنند. فرش ها از هزاران سال پیش وجود داشته اند. انسان ها در گذشته آن را به صورت قالی، به زیر پای خود پهن می کردند و با پشم و الیاف مصنوعی نرم برای خود فرش می بافتند. فرش وسیله ای است‌ که‌ نمی توان از ظاهر آن به کیفیت آن پی برد. در ادامه به بررسی و ویژگی های بیشتر فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه می پردازیم.

فروش فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در کاشان با زیباترین طرح ها

ویژگی فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه

ویژگی فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه فرش ۱۵۰۰ شانه از ظرافت و لطافت بالایی برخوردار است، تراکم در این نوع فرش ها بالا است. (به تعداد گره های موجود در فرش تراکم می گویند.) 

فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه، به دلیل ظرافتی که دارند، نباید اجسام سنگین روی آن ها قرار داد. قرار دادن اجسام سنگین روی این نوع فرش ها باعث آسیب پذیری فرش می شود ‌و جای وسایل روی آن ها خواهد ماند.

فرش های ۱۵۰۰ شانه از الیاف و یا نخ های اکریلیک ساخته می شوند. نخ های اکریلیک از ظرافت بالایی برخوردار است، فشردگی و تراکم در این نوع از فرش ها، بالا است. زیبایی و نقشه های ریز در فرش ۱۵۰۰ شانه بیشتر از بقیه نوع فرش ها است.

این نوع فرش ها پرزدهی ندارند و به راحتی می توان لک های ایجاد شده بر روی آن را، پاک کرد‌. فرش های ۱۵۰۰‌شانه در دو طرح سنتی و مدرن بافته می شوند. این فرش ها از ترکیب ۸ رنگ بافته می شوند و مشتریان با توجه به سلیقه خود می توانند انتخاب کنند. 

از دیگر ویژگی های این فرش، می توان به وزن کم آن اشاره‌ کرد‌، که می توان به راحتی آن را جا به جا کرد. فرش های ماشینی از الیاف ابریشم مصنوعی و یا دست ساخته بشر ساخته می شود.

آشنایی با تفاوت تراکم و شانه فرش

آشنایی با تفاوت تراکم و شانه فرش در عرض فرش و در هر متر مربع از فرش تعداد گره هایی وجود دارد که به آن، شانه فرش می گویند. برای‌ مثال: فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه یعنی، در هر متر مربع از آن ۱۲۰۰ گره یا ریشه بافته شده است. در بازار فرش ۵۰۰‌ تا ۱۵۰۰‌ شانه دیده می شود که از گونه های رایج فرش است.

همچنین به تعداد گره یا ریشه هایی که در هر متر مربع در طول فرش وجود دارد، تراکم فرش می گویند. 

فرش ماشینی، شباهت زیادی به فرش دستبافت دارد‌. هرچقدر شانه فرش بیشتر باشد، شباهتش بیشتر به فرش دستبافت است.

فرش های ماشینی از نظر نوع الیاف، به چند دسته تقسیم می شوند: پلی استر، اکریلیک، پشمی، نایلونی، پلی پروپیلن.

فرش های ماشینی، قیمت پایین تر از فرش‌های دستبافت است، اما برای خرید فرش ماشینی باید به نکاتی توجه کرد. باید توجه داشته باشیم که فرش از جنس پلاستیکی را نخریم، چرا که مو، خرده مواد و غیره را به خود جذب می کند. 

عرضه فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه به صورت عمده

عرضه فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه به صورت عمده عرضه فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در شهرهایی از قبیل کاشان، تهران و … امکان پذیر است. تابلو فرش ها،‌ پادری ها، و بسیاری دیگر از نمونه های فرش های ماشینی هستند.

فرش ها قیمت های متغیر و یا متفاوتی دارند. قیمت فرش ها بستگی به نوع،‌ شانه فرش، جنس، رنگ و متراژ آن دارد. فرش های ۱۵۰۰ شانه، به دلیل زیبایی و تنوع زیاد، نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.

شهر های تولید کننده فرش هم، در قیمت فرش تاثیر گذارند. برای مثال، فرش کاشان نسبت به دیگر شهرهای تولید فرش، کیفیت بالاتری دارد. فرش ۱۵۰۰ شانه‌ کاشان نسبت به دیگر فرش ها ظریف تر و نرم تر است.

اگر به دنبال فرشی مناسب هستید، سعی کنید به دنبال فرش ۱۲۰۰ شانه نروید،‌ این فرش ها نازک هستند و برای مکان های پر رفت و آمد، مناسب نیستند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0