مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با بهترین بافت

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه از جمله بهترین کیفیت و تراکم فرش ها را دارا می باشد و امروزه مزین کننده ی خانه ی هر خانواده ای است. همچنین فرش ها باعث می شوند که منازل یکدست و زیبا بنظر برسند و در کل پوشاننده سطوح بسیار زیادی از کف می باشند. در نتیجه برای خرید و انتخاب فرش مناسب به مشتریان عزیز پیشنهاد می شود دقت کافی را داشته باشند.

فروش فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با بهترین بافت

مشخصات اصلی فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه

مشخصات اصلی فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه فرش ها شامل دو دسته می شوند فرش های ماشینی و فرش های دستباف. فرش های دستباف بسیار گران قیمت و ارزشمند هستند و حاصل رنج و محنت بافندگانی است که سال ها عمر خود را به پای بافتن این فرش ها می گذارند اما در مقابل فرش های ماشینی وجود دارند که به دلیل ارزان قیمت بودن و همچنین میزان کیفیت بالایی که دارد در بین مردم محبوبیت خود را یافته است و ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را دار می باشد که در ادامه مطلب به توضیح ان می پردازیم.

فرش های ماشینی شامل چند تراکم متفاوت می باشند از جمله؛ هفتصد شانه ، هزار شانه ، هزار و دویست شانه و هزار و پانصد شانه است که فرش هزار و پانصد شانه از اهمیت فراوانی در بین انواع تراکم ها دارا می باشد.

فرش هزار و پانصد شانه با تراکم بالا، یکدست و همراه با تنوع رنگ بسیار بالایی می باشد. این تراکم بالا باعث شده رنگ و طراحی فرش به صورت یکدست و با کیفیت تر دیده شود.

فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه در تراکم مختلف

فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه در تراکم مختلف فرش ماشینی هزار و پانصد شانه با توجه به تراکم های مختلفی که دارد انتخاب را برای مشتریان راحت تر نموده است این نوع فرش ها با تنوع فراوانی همراه هستند که می تواند سلیقه هر مشتری را به خود جلب کنند.

این فرش های مختلف هر کدام بنا به ویژگی هایی که دارند مورد پسند مشتریان مختلفی قرار می گیرند از جمله این ویژگی ها طرح و رنگ فرش ها می باشد به عنوان مثال افراد در سنین جوانی فرش هایی با رنگ های شاد و یا روشن را می پسندند زیرا این رنگ ها به آنان حس راحتی می دهد اما در سنین بالا تر افراد برای انتخاب رنگ فرش سعی می کنند از رنگ های قهوه ای ، کرم و یا رنگ های کمی تیره تر انتخاب نمایند و خانواده هایی که فرزندان کوچک تری دارند به دنبال انتخاب رنگ فرشی هستند که لکه ها بر روی فرش چندان نمایان نشوند.

اگر به مطلب بالا دقت کنید متوجه می شوید که هرکدام از خانواده ها با توجه به شرایط خود دست به انتخاب فرش می زنند و هرکدام نیز سلیقه متفاوتی دارند اما باید همیشه در نظر گرفت که چون فرش ها سطح زیادی از منزل را پوشش می دهند رنگ ان در محیط و روحیه ی اعضای خانواده بسیار تاثیر گذار است از این رو رنگ های مناسب و ملایمی ترجیحا باید انتخاب شود تا در روحیه افراد نیز حس مثبتی ایجا نماید.

قیمت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در طرح های مختلف

قیمت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در طرح های مختلف قیمت فرش ماشینی نسبت به کیفیتی که دارد بسیار پایین می باشد البته اگر بخواهیم با فرش دستباف نیز مقایسه کنیم متوجه این میزان پایین تر بودن قیمت می شویم همچنین در تولید این نوع فرش تکنولوژی و فناوری به کمک انسان آمده است تا باعث رفاه بیشتر گردد.

اما به دلیل شرایط مالی خانوار ها خرید فرش برای بسیاری از افراد سخت می باشد و برایشان هزینه ی زیادی را در بردارد درنتیجه بهتر است خانواده ها جنس مناسب و با کیفیت خوبی را خریداری نمایند تا مجددا مجبور نشوند که دوبار هزینه کنند و درمدت زمان کوتاهی مجبور به خرید فرش دیگری شوند از این رو انتخاب فرش هزار و پانصد شانه را توصیه می کنیم شاید از نظر قیمت نسبت به سایر فرش ها اندکی بالا تر باشد اما ضمانت کننده میزان کیفی فرش های هزار و پانصد شانه است.

 قابل توجه مشتریان عزیز ؛ در هنگام خرید حتما بخاطر هزینه ای که پرداخت می نمایید به مشخصات فرش ماشینی که در قسمت پشت ان درج شده است دقت فرمایید تا بتوانید خرید مناسبی داشته باشید..

 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0