مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه با رنگ های متفاوت

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه یکی از زیباترین فرش های کشور است که با داشتن طیف گسترده ای از طرح های زیبا و رنگ های مناسب و هماهنگ بافته می شوند، تولید فرش های ماشینی با الیاف بسیار با کیفیت صورت می گیرد و در آنها نخ مرغوب استفاده می شود، همچنین از موقعیت خوبی در بازار برخوردار هستند. می توان گفت که یکی از با کیفیت ترین فرش های ماشینی است و بسته به رنگ، طرح و نقش آن قیمت متفاوتی دارد. 

فروش فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه با رنگ های متفاوت

مزایای انتخاب فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

مزایای انتخاب فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانهانتخاب فرش مناسب یکی از مهمترین عواملی است که بیشتر مشتریان به آن توجه می کنند. از بهترین مزایای آن می توان به انتخاب راحت آن توجه داشت، چرا که تنوع طرح و رنگ آن بالا است و مشتریان می توانند خیلی سریع انتخاب نمایند و دلیل آن زیبایی آن و راحت ست شدن آن می باشد.

در واقع مشتریان دکوراسیون کلی خانه را در نظر میگیرند و یک فرش را از ابتدا می خرند و وسایل مورد نیاز خود را مطابق با آن ست می کنند. یکی از مهمترین ابزارهایی که برای تکمیل دکور خود نیاز است فرش می باشد

یکی دیگر از مهمترین مزایا رنگ و نقش متنوع هنگام خرید فرش متناسب با فضای داخلی خانه است، اما اندازه فرش انتخابی نیز بسته به مساحت آن موثر است مشتریان با در گرفتن فاکتورهای خود می توانند محصولاتی با ابعاد مختلف بخرند و طیف گسترده ای از انتخاب را برای مشتریان قرار داده است.

بنابراین، می توان به راحتی یک فرش مناسب برای دکوراسیون منزل را پیدا کرده و خرید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرد. معمولاً فرش برای مطابقت با رنگ مبلمان و دیوارها انتخاب می شود و مطلوب است از میان وسایلی که روی آن قرار دارد تم رنگی مناسب انتخاب شود.

از دیگر مزایای این فرش داشتن تعداد گره بالا است که به تراکم فرش کمک کرده و در استحکام و لطافت آن موثر است معمولاً می‌توان گفت فرش ۱۰۰۰ شانه می تواند بهترین انتخاب برای هر خانه ای باشد.

تفاوت عمده فرش ماشینی با فرش دستبافت

تفاوت عمده فرش ماشینی با فرش دستبافتمراحل تولید فرش ۱۰۰۰ شانه به صورت ماشینی و دستبافت با یکدیگر بسیار متفاوت است یکی از تفاوت های بسیار عمده در بافت این فرش ها سرعت فرش های ماشینی می باشد تولید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه در یک روز و شاید در کمتر از چند ساعت توسط دستگاه های بافنده زمان می برد.

در حالیکه بافت این فرش با دست ممکن است یک سال طول بکشد فرشهای دستباف اصولاً از کیفیت خاص دیگری برخوردار است، بنابر زمان صرف شده بر بافت آنها از قیمتی گران‌تری نسبت به فرش های ماشینی برخوردارند یکی دیگر از تفاوت این فرش ها در این است که فرش های ماشینی می توانند از رنگ های بسیار زیادی استفاده کنند و همچنین نقشه های بسیار متنوع و سختی را در آن ها به اجرا درآورد.

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه گره های بیشتری نسبت به فرش ۷۰۰ شانه دارد و به دلیل چگالی بالای فرش مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. این فرش ضخیم تر از سایر فرش های دیگر است و به طور کلی همه عناصر اصلی تولید به خوبی در آن رعایت می شود.

ارائه دهنده فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه با قیمت مناسب

ارائه دهنده فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه با قیمت مناسب

فرش ۱۰۰۰ شانه در فروشگاه معتبر به صورت حضوری و آنلاین برای مشتریان قابل دسترسی است و آنها می‌توانند در هر نقطه از کشور این فرش را به راحتی خریداری نمایند.

داشتن تعداد گره های مناسب کیفیت این فرش ها را بالا برده و حتی در پاخور شدن و شسته شدن کیفیت اصلی خود را حفظ می کند. فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه علاوه بر داشتن کیفیت بسیار بالا،  پس از شستشوی این محصول  هیچ تغییر رنگی ایجاد نمی شود و به صورت بسیار مطلوب حفظ رنگ می کند. ارائه دهنده این محصولات با ارائه مشخصات بافت و طرح و نقش فرش مشتریان عزیز را در یک خرید بسیار فوق‌العاده یاری می نماید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0