مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش فانتزی ۷۰۰ شانه در مدل های مختلف

فرش های دارای تراکم ۷۰۰ شانه از مناسب ترین و معمول ترین انواع فرش ها می باشند. فرش فانتزی ۷۰۰ شانه از بهترین انتخاب ها برای فضای داخلی ساختمان های مسکونی می باشد.

طرح های فانتزی می توانند در اتاق های کودک و یا حتی با طرح های ساده تر در اتاق نشیمن نیز استفاده شوند. فانتزی بودن به این معناست که طرح های مدرن و زیبا و یا طرح های انیمیشنی بر روی این فرش ها نقش بسته اند. 

فروش فرش فانتزی ۷۰۰ شانه در مدل های مختلف

معرفی فرش های فانتزی ۷۰۰ شانه

معرفی فرش های فانتزی ۷۰۰ شانه فرش های فانتزی ۷۰۰ شانه دارای تراکم مناسبی بوده و در اندازه های :

  • 3 در 3
  • 2 در 3 
  • 3 در 4 

تولید می شوند. 

سایز 3 در 3 بسیار معمول تر می باشد و انداز های بزرگتر برای ساختمان های بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرند.

معرفی فرش فانتزی می تواند بر اساس طرح صورت بگیرد اما باید قبل از آن بدانید که فرش های فانتزی بیش تر به صورت ماشینی بافته می شوند و دارای کیفیت نخ و بافت بسیار ویژه و بالایی می باشند.

طرح ها می توانند به فرم اشکال هندسی باشند که بار رنگ های متفاوت در فرش ظاهر شده اند و یا دارای طرح های فانتزی تری مانند شخصیت های خیالی و کارتونی باشند.

بالا و پایین فرش به صورت ریشه بندی بوده که در برخی از مدل ها صرفا ریشه بندی شده و ریشه در پایین فرش ها وجود ندارد. تراکم فرش در پشت آن درج شده و درجه کیفی فرش نیز قابل مشاهده است. این قالی ها دارای دو درجه کیفی می باشند و قیمت ها بر اساس آن تغییر پیدا می کند. 

شرکت های بافت بسیاری در ایران اقدام به تولید و بافت فرش فانتزی می کنند زیرا در سالهای اخیر تمایل به خرید این مدل از فرش ها بیشتر شده است که این به دلیل علاقه مردم به دکوراسیون های فانتزی و مدرن تر می باشد. 

انواع طرح های فرش فانتزی ۷۰۰ شانه

انواع طرح های فرش فانتزی ۷۰۰ شانه انواع طرح فرش فانتزی ۷۰۰ در ایران بافته می شود. طرح های هندسی در میان فرش های فانتزی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این فرش ها با رنگ های متفاوتی بافته می شوند و هماهنگ سازی آن ها با دکوراسیون بسیار راحت می باشد. انواع طرح فرش فانتزی به دسته های زیر تقسیم می شوند. 

  • طرح های چاپی که می تواند هر طرح زیبایی باشد. 
  • طرح های هندسی 
  • طرح های کودکانه 
  • طرح های دارای نو آوری در نقشه های سنتی فرش 

هر کدام از این فرش ها می تواند دارای زیبایی فوق العاده ای باشد و قیمت آن ها بسیار مناسب می باشد  خرید آن ها  نیز به صرفه است زیرا این فرش ها به طور معمول در ابعاد کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از اندازه های بزرگ این مدل از فرش ها به دلیل شلوغ شدن فضا مرسوم نمی باشد. 

عوامل موثر بر قیمت فرش فانتزی ۷۰۰ شانه

عوامل موثر بر قیمت فرش فانتزی ۷۰۰ شانه فرش های فانتزی ۷۰۰ شانه بر اساس درجه کیفی شان دارای قیمت های متفاوتی می باشند. هرچه دستگاه استفاده شده دارای بافت مناسب تری باشد به همان نسبت قیمت محصول بالاتر خواهد رفت.

نخ ها نیز کیفیت های متفاوتی دارند که می تواند مهم ترین عامل تعیین کننده نرخ فرش باشد. 

قیمت فرش فانتزی بر اساس تعداد رنگ های بافته شده و ظرافت بافت نیز تعیین می شود. هرچه رنگ های استفاده شده بیش تر باشد قیمت تمام شده بیشتر خواهد بود. 

فرش فانتزی نیز بر اساس اندازه هم می تواند قیمتش متغیر باشد که به طور معمول سایز های کوچکتر قیمت کمتری دارند. با توجه به موارد بالا می توان یک فرش مناسب تهیه کرد. بهتر است تا قبل از خرید درباره رنگ فرش تصمیم بگیرید تا زمانی که به خرید می روید سردرگم نشوید. هماهنگی با سایر دکوراسیون و ایجاد احساس راحتی و آرامش در شما بسیار با اهمیت است.  

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0