مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه در شیراز

بافت و طراحی فرش هنر دست ایرانی می باشد. هنری آمیخته از رنگ و طرح و ذوق و هنر بافنده می باشد. 

فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه از جمله فرش های زیبای آمیخته با هنر ایرانی می باشد که از دیرباز تا کنون در تراکم و شانه های متفاوت بافت می شود. 

فروش فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه در شیراز

بررسی طرح های فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه

بررسی طرح های فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه

فرش هایی که از قدیم تا به امروز به شکل دستبافت یا ماشینی بافته شده اند، دارای تنوع طرح های بالایی می باشد که این طرح ها با رنگ آمیزی دلنشین خود نشان دهنده ی ذوق و هنر بافندگان فرش ایرانی می باشد. 

طرح های بسیاری در بازار فرش وجود دارد، اما نمونه ای از طرح های زیبا و قدیمی که تلفیقی از هنر مدرن و سنتی می باشد، طرح فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه می باشد.

طرح های فرش ریز ماهی 700 شانه یکی از زیبا ترین طرح های ایرانی می باشد که ذوق و هنر و طراحی بی نظیر بافنده ی ایرانی را به نظر تمام مخاطبان به زیبایی می رساند. 

اکنون به بررسی فرش ریز ماهی، این فرش زیبا و چشم نواز می پردازیم:

  • در طراحی این فرش از طرح های اصیل ایرانی استفاده شده است. 
  • نخ های به کار رفته در این نوع فرش از نخ آکریلیک با کیفیت می باشد. 
  • استفاده از نخ مرغوب در بافت فرش باعث شده است که به مرور زمان مقاومت فرش بیشتر شود و با گذشت زمان و استفاده ی مداوم از فرش، خواب نخ از بین نرود. 
  • این فرش در انواع  شانه فرش 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و تراکم 2550، 3000 و 3600 بافته می شود. 
  • این نوع فرش در 8 رنگ متفاوت زمینه ای بافت می شود که بسته به تراکم و شانه ی فرش، رنگ انتخابی متفاوت است اما به طور کلی رنگ هایی که بسیار در این نوع فرش چشم نواز به چشم می خورد، رنگ سرمه ای، قهوه ای، گردویی، کرم و… می باشد. 

رنگ های به کار رفته در فرش طرح ریز ماهی

رنگ های به کار رفته در فرش طرح ریز ماهی

رنگ فرش ریز ماهی نشان دهنده ی هنر و ذوق طراح می باشد، چرا که طیف رنگی به کار رفته در این فرش، زیبایی دلنشین به محیط می دهد. 

در طراحی این نوع فرش از رنگ های گرمی استفاده شده است. تعداد رنگ به کار رفته در این نوع فرش، بسته به تراکم و شانه ی فرش متفاوت می باشد. اما به طور کلی در این نوع فرش از هشت رنگ پایه ی قهوه ای، سرمه ای، ترمه ای، کرم و…. استفاده شده است که بسته به متراژ محیط باید از آنها استفاده کرد.

رنگ های زیبا و گرم به کار رفته در این نوع فرش، این امکان را برای مخاطب فراهم کرده است که فرش انتخابی را با محیط هماهنگ سازد و جان تازه ای به محیط ببخشد. 

نکته ی قابل توجه این می باشد که در رنگرزی الیاف فرش از بهترین و مرغوب ترین رنگ ها و هم چنان از به روز ترین روش های رنگرزی استفاده شده است به شکلی که با گذشت زمان و شست و شوی فرش رنگ و طرح فرش از بین نمی رود و کاملا زیبایی خودش را حفظ می کند. 

عوامل موثر بر گرانی فرش

عوامل موثر بر گرانی فرش 

عوامل مختلفی بر گرانی فرش تاثیر گذار می باشد. 

عواملی مانند نیاز مشتری و عرضه و تقاضا ی کالا از جمله عوامل موثر بر گرانی فرش می باشد. 

کیفیت و مرغوبیت فرش نیز در قیمت فرش تاثیر گذار است. شرکت های مختلفی به تولید فرش طرح ماهی می پردازند اما کیفیت تمام این فرش ها به یک اندازه نمی باشد. 

نوع نخ به کار رفته در بافت فرش نیز بر قیمت فرش تاثیر می گذارد، گاه در بافت فرش از نخ ابریشم، آکریلیک مرغوب، نخ پنبه و… استفاده می شود که باعث تفاوت قیمت در تراکم و شانه های مختلف فرش می شود. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0