مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش افشان ۱۵۰۰ شانه در طرح های زیبا در رشت

با گذر زمان به به دلیل افزایش قیمت فرش های دستباف علاقه افراد به فرش های زیبایی که با دستگاه قالیبافی بافته می شوند گسترش یافت و آن ها به زیباتر شدن طرح فرش ماشینی علاوه بر کاربرد اصلی آن که پوششی برای کف خانه بود تمرکز نموده و صنعت فرش را به تغییر واداشتند.

فرش افشان ۱۵۰۰ شانه نمونه تجلی یافته تلاش های تولید کنندگان برای تولید فرشی زیبا و با ارزش است.

فروش فرش افشان ۱۵۰۰ شانه  در طرح های زیبا در رشت

بررسی طرح های افشان فرش های ۱۵۰۰ شانه

بررسی طرح های افشان فرش های ۱۵۰۰ شانه خاطرات کودکی همه ما با فرش های زیبای ایرانی گره خورده است به همین دلیل حتی در عصر حاضر که با سرعت به علاقه مندان سبک های غربی افزوده می شود استفاده از فرش در خانه ایرانیان جایگاه خود را حفظ نموده است.

برای زیباتر شدن طرح فرش های تولیدی و هماهنگ شدن طرح ها با سلیقه مشتریان کارهای بسیار زیادی صورت گرفته است و طراحان زیادی ایده هایشان را آزمایش کرده اند تا بتوانند به نتیجه ای مطلوب برسند و مشتریان خود را راضی نگه دارند.

در ابتدا لازم است دو اصطلاح مربوط به شناخت فرش را توضیح دهیم، در شناخت نوع و کیفیت فرش دو اصطلاح شانه و تراکم به کار می رود که منظور از شانه تراکم عرضی گره های فرش است و منظور از تراکم تعداد گره هایی در طول فرش است.

هر چه تعداد تراکم و گره ها بالاتر رود باید از نخ های ظریف تر برای قالیبافی استفاده نمود و به همین خاطر فرش بافته شده ما ظریف تر و زیباتر خواهد بود.

ویژگی فرش ۱۵۰۰ شانه نیز تراکم بسیار زیاد آن است که وجه تمایز آن در میان فرش های دیگر به حساب می آید و افرادی که به زیبایی و کیفیت فرش اهمیت زیادی می دهند همواره به دنبال این گونه فرش ها هستند.

طرح های افشان ۱۵۰۰ شانه با تراکم های مختلف

طرح های افشان ۱۵۰۰ شانه با تراکم های مختلف فرش های ۱۵۰۰ شانه بافت های ریزی دارند و در بافت آنها نخ های نازک و ظریفی به کار رفته است و همین باعث چشم نوازی بیشتر آن در مقایسه با فرش هایی با تراکم کمتر شده است.

این نوع فرش بسیار مناسب برای کاخ ها و خانه های اعیانی و پر زرق و برق است همچنین برای مکان هایی که از طراحی های مدرن و شیک استفاده نموده اند هم پیشنهاد خوبی محسوب می شود و طرح های بسیار فریبنده و زیبا دارند البته لازم به ذکر است که این گونه فرش ها به علت نازکی و ظرافت بالا تحمل جسم های سنگین را ندارد و باید بسیار مراقب آنها بود و مانند جسمی با ارزش به آن نگاه کرد پس در نتیجه نیازمند مراقب فراوان است.

هر چه این فرش خالص تر باشد و در ظرافت طرح آن دقت شده باشد بیشتر به فرش های تمام ابریشم شباهت پیدا می کند و علاوه بر آن طرح های افشان فرش با ترکیب شدن در کیفیت این فرش زیبایی آن را چند برابر می نماید.

قیمت انواع فرش افشان ۱۵۰۰ شانه

قیمت انواع فرش افشان ۱۵۰۰ شانه همانطور که میدانید به دلیل افزایش قیمت فرش های دستباف میل به خرید فرش های ماشینی روز به روز بیشتر شده و همین افزایش تقاضا باعث بهبود کیفیت و عرضه بیشتر فرش های ماشینی در میان مردم شده است.

قیمت فرش های ماشینی بسته به نوع تراکم و تعداد گره متفاوت است و همانطور که در بالا اشاره نمودیم هرچه تراکم فرش بالاتر رود به دلیل استفاده از نخ های نازک و بالا رفتن ظرافت کار از کیفیت بیشتری برخوردار بوده و همین خصوصیت باعث افزایش قیمت آن نسبت به فرش با تراکم کمتر مانند فرش ۷۰۰ شانه و فرش۵۰۰ شانه شده است.

جالب است بدانید دلیل دیگر آن که قیمت این فرش از دیگر فرش ها بیشتر است شباهت زیاد آن به فرش دستباف است که اگر کسی حرف ای نباشد شاید نتواند آن دو را از هم تشخیص دهد بنابراین توجه داشته باشید و اگر قصد خرید فرش دستباف را دارید از اصالت آن اطمینان حاصل کنید و حواستان باشد که فرش ماشینی۱۵۰۰ شانه را به جای آن نخرید و همچنین اگر به فرش های دستباف علاقه دارید ولی به خاطر قیمت بالای آن قادر به خرید نیستید می توانید فرش ۱۵۰۰ شانه را جایگزین آن نمایید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0