مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فرش افشان ۱۵۰۰ شانه با قیمت استثنائی

فرش افشان ۱۵۰۰ شانه  با تراکم ۴۵۰۰ که تلفیقی از هنر سنتی و مهارت و تولیدات صنعتی است. به صورت عرضه مستقیم و بی واسطه از کارخانه تا منزل قیمت فرش به حداقل کاهش می یابد.

فرش افشان با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت با قیمت فرش مصوب است که ما با حذف واسطه ها و هزینه های نمایشگاهی قیمت آن را به کمترین مقدار خود رسانده ایم.

اگر شما نیز دوست دارید دنیای رنگین فرش زیر پای خود را واقعی تر و جذاب تر کنید سراغ فرش ۱۵۰۰ شانه افشان روید.

فروش فرش افشان ۱۵۰۰ شانه با قیمت استثنائی

فرش افشان چه ویژگی هایی دارد

فرش افشان چه ویژگی هایی دارد فرش افشان دارای ویژگی های مختلف و منحصر به فردی می باشد که این ویژگی ها به شرح زیر می باشند:

فرش افشان به دلیل رنگبندی های متنوع که از یک طرح دارد این امکان را برای مشتری فراهم می دارد که با توجه به فضای پیرامون خود فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند.

فرش افشان با رنگبندی منظم، استفاده از مواد اولیه درجه یک، نخ خاب ۱۰۰ درصد آکرلیک هست و با  الیاف کیفی A مثبت بافته شده است ویژگی این نخ ها این است که بدون پرز و حساسیت هستند.

ریز بافتی و زیبایی فرش ۱۵۰۰ شانه با تراکم بالا، استفاده از طرح های زیبا و ماندگار دستبافت ایرانی، استفاده از نخ نازک و لطیف برای بافت فرش ۱۵۰۰ شانه از جنس پنبه که باعث می شود فرش انعطاف پذیری خوبی داشته باشد و حین تا خوردگی، رد و شکستگی بر روی فرش باقی نماند و فرش همواره زیبایی خود را حفظ نماید.

ویژگی طرح افشان این است که برای استفاده در فضا های کوچک مناسب است به این دلیل که فرش افشان بدون ترنج میانی است و فضاهای کوچک را بزرگ تر نمایش می دهد.

تولید فرش افشان از جدید ترین تکنولوژی بافت فرش بهره مند است.

تقسیم بندی فرش بر اساس تعداد شانه

تقسیم بندی فرش بر اساس تعداد شانه تقسیم بندی فرش افشان بر اساس شانه فرش به شش دسته تقسیم می شود که تقسیم بندی آن به صورت زیر است.

  • فرش ماشینی ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰
  • فرش ماشینی ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۷۰۰ 
  • فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ 
  • فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰
  • فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰
  • فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰  

از تراکم ۴۵۰۰ به بالا فرش دستبافت محسوب می شود.

بر پایه این شش مشخصات اصلی بیشترین تولیدات فرش ماشینی صورت گرفته است و تمامی مشخصات پشت فرش حک می شود و این امکان را به خریدار می دهد که فرش تقلبی را از اصل تشخیص دهد و خرید خود را با خیال راحت انجام دهد.

این فرش با داشتن تقسیم بندی های متنوع این امکان را به مردم عزیزمان در سراسر ایران می دهد که با هر توان مالی از این فرش با کیفیت بهره مند شوند.

تولیدکنندگان بزرگ فرش افشان ۱۵۰۰ شانه

تولیدکنندگان بزرگ فرش افشان ۱۵۰۰ شانه تولید کنندگان بزرگ فرش افشان 1500 شانه این فرش زیبا را در همه ی ابعاد ۶ متری، ۹ متری، ۱۲ متری و به صورت قالیچه و کناره تولید می کنند تا نیاز همه ی مردم عزیزمان در سراسر ایران به همه سایز های فرش بر طرف شود و رضایت آن ها را در پی داشته باشد.

این تولید کنندگان فرش هایی با طرح های بسیار زیبا و رنگ های بسیار متنوع و دارای هارمونی تولید می کنند که نیاز همه سلیقه ها و ذائقه ها را بر طرف کند و همواره سعی کرده که با کیفیت ترین فرش افشان را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در اختیارتان قرار دهد به گونه ای که امروزه کیفیت آن ها به حدی می باشد که برای صادرات نیز مناسب می باشند.

تولید کنندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا فرشی تولید کنند که ضمن داشتن مقاومت بالا از پا خوردگی خوبی نیز برخوردار باشد و با گذشت زمان ظاهر زیبا و شیک خود را حفظ کرده و دچار هیچگونه تغییری نشود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0