مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده چمن مصنوعی تزیینی با قیمت مناسب

نوعی از چمن مصنوعی که امروزه کاربردهای بسیار زیادی دارد، چمن مصنوعی تزیینی است. از چمن مصنوعی تزیینی می توان برای تزیین و نمای خارجی و داخلی ساختمان ها و مراکز تفریحی و غیره استفاده کرد. این چمن مصنوعی ها کیفیت بالایی دارند و علاوه بر آن به دلیل زیبایی بی نهایت، برای انواع دکوراسیون داخلی و خارجی بسیار مناسب است.

فروش عمده چمن مصنوعی تزیینی با قیمت مناسب

ویژگی های چمن مصنوعی تزئینی

ویژگی های چمن مصنوعی تزئینیچمن مصنوعی تزیینی نوعی از الیاف می باشند که دست ساز انسان هستند. این نوع از چمن ها به دلیل داشتن ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیاد روز به روز با استقبال و خرید روز افزون مردم مواجه می شود و بسیاری از افراد برای کارهای مختلف به خرید و استفاده از آن می پردازند. ویژگی چمن مصنوعی بسیار زیاد است. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم بودن در  برابر نور خورشید: یکی از ویژگی هایی که چمن مصنوعی تزیینی دارد، مقاومت بالای آن است. این چمن ها در برابر نور خورشید بسیار مقاوم هستند و به همین دلیل در نمای ساختمان ها می توان از آن استفاده کرد بدون این که پوشیده و یا رنگ رفته شوند.
  • مقاوم بودن در برابر تغییرات دمای: از دیگر ویژگی هایی که این چمن ها دارند، مقاومت بالای آن ها در برابر تغییرات دمایی است. گرما و سرما بر روی آن تاثیر ندارد و آن را خراب نمی کند.
  • قابلیت شستشو: یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی که چمن مصنوعی دارد، امکان و قابلیت شستشوی آن است. این چمن ها در صورتی که در برابر آلودگی هوا و غیره کثیف شوند، می توان به راحتی آن را شستشو داد تا مثل روز اول شود.
  • داشتن تنوع: چمن های طبیعی تنوعی ندارند. همگی شان یک شکل و یک نوع می باشند. در حالی که چمن مصنوعی ها بر اساس متریال هایی که در تولید آن به کار رفته اند می توان انواع مختلف و متنوعی داشته باشد. 

کاربرد چمن مصنوعی تزئینی در تراس

کاربرد چمن مصنوعی تزئینی در تراسکاربرد چمن مصنوعی بسیار زیاد است. از چمن مصنوعی می توان برای کناره استخرها، نمای ساختمان ها و تراس ها و غیره استفاده کرد. استفاده از چمن مصنوعی در تراس می توان به ساخت یک تراس لوکس و شیک بسیار مفید باشد. چمن مصنوعی تراس باید ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشند که استفاده از آن در تراس ها مناسب کند. از جمله مشخصات چمن مصنوعی تراس می توان به این موارد اشاره کرد:

  • سایز: چمن مصنوعی تراس باید حداقل دارای سایز عرض 4 متر باشد. به این صورت می توان عمر آن را افزایش داد. در حالی که نصب آن به صورت تکه تکه عمر آن را کم می کند. 
  • مقاوم بودن در برابر سایش: از دیگر ویژگی که باید این چمن مصنوعی ها داشته باشند، مقاوم بالا در برابر پا خوردگی است. به همین دلیل این چمن ها باید دارای بکینگ سه لایه باشد.
  • نرم و لطیف بودن: چمن مصنوعی هایی که برای تراس تولید می شود باید نرمی زیادی داشته باشند تا در صورت بازی کودکان بر روی آن پاهایشان اذیت نشود و علاوه بر آن زیر پا جمع نشود.

از دیگر ویژگی هایی که چمن مصنوعی تراس دارد، می توان عدم شعله وری آن، اندازه و سایز نخ ها و غیره اشاره کرد. این ویژگی ها و خصوصیات موجب شده است، که استفاده از چمن مصنوعی برای تراس بسیار مناسب و کاربردی باشد.

توزیع چمن مصنوعی تزیینی به سراسر ایران

توزیع چمن مصنوعی تزیینی به سراسر ایرانبا توجه به استفاده گسترده ای که از چمن مصنوعی تزیینی وجود دارد. می توان گفت که امروزه در سر تا سر ایران از آن استفاده می گردد. به همین دلیل توزیع چمن مصنوعی در سراسر ایران بسیار اهمیت دارد. با توزیع دقیق و بهینه می تواند در سر تا سر ایران نیازها و تقاضاهای موجود به چمن مصنوعی را پاسخ داد. از چمن مصنوعی ها می توان در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد. بنابراین بازار توزیع آن در سراسر ایران بازار پر رونق و مناسبی است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0