مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده موکت تایل ظریف مصور

فروش موکت تایل ظریف مصور به صورت مستقیم در ایران انجام می شود به عبارت دیگر شما این توزیع را مستقیما از کارخانه دریافت می کنید و هزینه بسیار کاهش یافته تری را می پردازید. هزینه ای که برای شما ایجاد می شود هزینه ی کارخانه ای آن می‌باشد که بسیار مقرون به صرفه تر از سطح بازار است.

فروش عمده موکت تایل ظریف مصور

کاربرد های متفاوت موکت تایل با موکت رول

کاربرد های متفاوت موکت تایل با موکت رولکاربرد موکت تایل نسبت به موکت روا هم در قیمت مقرون به صرفه بودن آن است و هم به خاطر شبکه ای بودن و قابل جدا و نصب بودن تکه های مختلف آن می باشد به نحوی که اگر هر  قسمتی نیاز به تعویض داشت نیاز نیست کل موکت را عوض کنیم همچنین این موکت در هر مکانی قابل استفاده است چرا که طرح های زیبا موجب زیبایی دکوراسیون می گردد.

از موکت های تایل چگونه نگهداری کنیم

از موکت های تایل چگونه نگهداری کنیمبرای نگهداری موکت های تایل به روش صحیح لازم است که در برابر نور مستقیم فرابنفش خورشید قرار ندهیم هم چنین در معرض اسید ها و مواد شیمیایی آسیب زار قرار نگیرد و برای تمیز و و شستشو حتما از مایع های مخصوص استفاده کنید.

قیمت موکت تایل ظریف مصور در زنجان

قیمت موکت تایل ظریف مصور در زنجانقیمت موکت تایل زنجان به عوامل زیادی بستگی دارد عواملی همچون نوسانات بازار می‌تواند موجب بالا، پایین رفتن قیمت این موکت تایل شود جهت اطلاع یافتن از آخرین تغییرات قیمت این موکت تایل می توانند با شماره ای که در همین سایت قرار می‌گیرد، تماس حاصل فرمایید تا به واحد فروش متصل شوید و از آخرین تغییرات قیمت این موکت تایل اطلاع یابید.

این موکت تایل در صورتی که به صورت عمده فروشی عرضه شود قیمت بسیار ارزان تر را به همراه خواهد داشت قیمت عمده‌ فروشی همان قیمتی است که ما به مراکز خرید و عرضه کننده می فروشیم یعنی شما با این خرید قیمت یک مشتری معمولی را نمی‌دهد و قیمت یک عمده فروشی را پرداخت می کنید.

همچنین این قیمت، قیمت کارخانه ای می باشد در نرخ کارخانه‌ای شما قیمت مستقیم آن را می‌پردازید به عبارت دیگر قیمت‌های واسطه مانند هزینه نگهداری از این موکت تایل، هزینه نقل و انتقالات اضافه به مکان های متعدد و هزینه‌های از این قبیل را پرداخت نمی‌کنید و فقط قیمت کارخانه ای آن را می پردازید.

همچنین در مرکز فروش ما تخفیف های ویژه در نظر گرفته شده است که موجب شده است این قیمت از قیمت اصل خود نیز ارزان تر شود و این یعنی یک خرید بسیار سودمند و ارزشمند برای شما.

ارزش این کالا بسیار بالاتر از قیمت خود آن می باشد به عبارت دیگر کیفیت و جنسی که این موکت تایل دارد باید شما را مشمول قیمت بیشتر کند ولی ما قیمت را در سطح پایین نگه داشته ایم و قیمت کمتر از ارزش خود آن را برای شما در نظر گرفته ایم.

قیمت این موکت تایل در سطح بازار، قیمت معمولی می باشد و شما مشمول هزینه‌های اضافی شده در بالا می شوید ولی در صورتی که از مرکز خرید ما دریافت کنید این خرید شامل هزینه عمده فروشی و هزینه کارخانه به صورت هر دو می شود و همچنین به دلیل تخفیف های ذکر شده در بالا این خرید برای شما بسیار به صرفه تر و مناسب تر از خرید در سطح بازار است.

همچنین ارزش این موکت تایل بسیار بیشتر از قیمتی است که شما می پردازید و در صورتی که بخواهیم متناسب با ارزش این موکت تایل قیمت را بپردازید باید متحمل هزینه‌های بیشتری شوید ولی ما قیمت این محصول را بسیار مقرون به صرفه نگه داشتیم تا خرید را برای شما بسیار لذت بخش و سودمند کنیم، همچنین خرید این موکت تایل در مرکز خرید ما شامل تخفیف های ویژه نیز می‌شود و این خرید را برای شما حتی ارزانتر از قیمت کالا می کند.

قیمت این محصول به دلیل مناسب بودن در بازارهای داخلی و خارجی از محبوبیت و استقبال بسیار بالایی برخوردار شده است که شما با یک مقایسه نسبت به سطح بازار متوجه این تغییر قیمت می شوید و از مشتریان قابل اعتماد ما خواهید شد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0